مهندس سبز داخلی رشته جدید فناوری اطلاعات است

شغل جدیدی وجود دارد که هر کشوری را طوفان می کند. این یک شغل ضد رکود است که آینده ای بسیار قوی و با ثبات دارد، از مزایای برنامه های عظیم دولتی برخوردار است و برای شروع نیازی به مدرک دانشگاهی طولانی ندارد. این حوزه جدیدی که در هر کشوری باز می شود چیست؟

مهندس سبز داخلی چیست؟ این شخص به طراحی و اجرای اقداماتی برای سبزتر کردن خانه ها و مشاغل کمک می کند. هر کشوری نگران کاهش انتشار CO2 است. خانه ها منبع اصلی انتشار دی اکسید کربن (CO2) هستند. کاهش نیاز به انرژی گرمایشی و سرمایشی از طریق عایق بندی بهتر، تبادل بخار و گردش خون، تمرکز اصلی هر دولتی است. نه تنها نیاز به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای باعث نیاز به مهندسان دوستدار محیط زیست در خانه می شود، بلکه هزینه های انرژی را نیز افزایش می دهد. با افزایش سرسام آور هزینه های انرژی، همه مایلند دلار انرژی خود را تا حد ممکن افزایش دهند. در ایالات متحده، دولت حتی معافیت های مالیاتی گسترده ای برای معرفی فناوری های سبز اعطا می کند. چه کسی در نصب محصولات سبز پیشتاز است؟

تغییرات عمده ای در الزامات دولت برای استفاده از انرژی خانگی وجود دارد. تا سال ۲۰۱۶، خانه های جدید باید ۱۵ درصد انرژی خود را از منابع تجدیدپذیر مانند انرژی خورشیدی یا بادی تامین کنند. در حال حاضر کمتر از ۲ درصد از انرژی متوسط ​​خانه از منابع تجدیدپذیر تامین می شود.

در انگلستان، دولت اقدامات شدیدی برای تشویق مردم به استفاده از منابع انرژی تجدیدپذیر انجام داده است. آنها ۸۰ تا ۱۰۰ درصد هزینه اجرای فناوری سبز را زمانی که صاحب خانه از یک مهندس سبز بومی معتبر استفاده می کند، پوشش می دهند. این تأثیر زیادی بر اقتصاد، محیط زیست و حوزه مهندسی سبز دارد.

جای تعجب نیست که داغ ترین شرکت جدید کار، مهندس سبز بومی است. برای ورود به میدان چه چیزی لازم است؟ شرکت‌های بیشتری وجود دارند که افراد را به عنوان مهندس سبز بومی آموزش می‌دهند. دوره ها تقریباً شش ماه طول می کشد و معمولاً قبل از شروع دوره ها نیازی به دانش قبلی ندارند.

میانگین حقوق برای یک DGE بین ۱۸۰۰۰ تا ۵۵۰۰۰ پوند است که تقریباً بین ۲۷۰۰۰ تا ۸۲۵۰۰ دلار است. بازگشت سرمایه شما برای یک دوره آموزشی شش ماهه بد نیست. تحلیل‌گران صنعت پیش‌بینی می‌کنند که این محدوده‌ها طی ۵ سال آینده به طور متوسط ​​۱۲ درصد در سال افزایش خواهند یافت. دولت انگلستان اعلام کرده است که تقریباً ۲۶ میلیون خانوار وجود دارد که تا سال ۲۰۱۲ به سطحی از خدمات توسط یک مهندس بومی محلی نیاز دارند. این یک گروه بسیار بزرگ از مشتریان است. نخست وزیر براون اخیرا بیانیه ای صادر کرد که DGE را با بخش فناوری اطلاعات در دهه ۱۹۹۰ مقایسه کرد. وی ادامه داد که انفجار میدان DGE بزرگتر از حوزه فناوری پیشرفته خواهد بود.

در زمانی که مردم در حال از دست دادن شغل خود هستند و یافتن شغل جدید به طور فزاینده ای دشوار می شود، دانستن اینکه صنایعی وجود دارند که در حال رشد هستند و به خوبی کار می کنند شاداب کننده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر