منافع مشترک زیادی بین واشنگتن و تل آویو وجود دارد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فلسطین، همزمان با پایان سفر «میکائیل» کورلااز فرماندهان ارشد آمریکایی در منطقه گرفته تا سرزمین های اشغالی و دیدار وی.باغ گلرئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی در پایان این سفر، کوخاری نظراتی داد

در این زمینه، باغ گل وی پس از این دیدار اظهار داشت که ارتش رژیم صهیونیستی با همکاری آمریکا در حال آماده سازی طرح دفاعی برای مقابله با تهدیدات مختلف در منطقه است.

این مقام آمریکایی افزود: منافع مشترک آمریکا و رژیم صهیونیستی و رویارویی مداوم با چالش ها و تهدیدهای امنیتی در خاورمیانه از دلایل اصلی همکاری های گسترده آمریکا و اسرائیل است.

باغ گل وی همچنین تصریح کرد که ما به تقویت قدرت تهاجمی خود برای مقابله با تهدیدات روزافزون ادامه خواهیم داد.

از سوی دیگر، کورلا بعد از سفر همیشه آویو قدس تصریح کرد: در دیدار با فرماندهان ارتش رژیم صهیونیستی اهمیت وجود سامانه دفاع موشکی و لزوم همکاری های امنیتی منطقه ای در سطح گسترده و گسترده را مورد بررسی قرار داد.

شبکه صهیونیستی i24NEWS روز یکشنبه در گزارشی اعلام کرد که ژنرال آویو باغ گل رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی هفته آینده در سفری سه روزه برای اولین بار در تاریخ روابط تل آویو و رباط به مغرب سفر می کند.

بنابراین گزارش، این نشست به صورت رسمی برگزار می شود و طی آن برای اولین بار یک مقام رسمی در کسوت روسای قوای رژیم صهیونیستی رسما با مقامات غربی دیدار و گفتگو خواهد کرد. منابع عبری هنوز اطلاعات دقیق تری از این سفر سه روزه و موضوعات مطرح شده در آن ارائه نکرده اند.