ممکن است اشکال پولی ندارم با این حال اگر کار نکنم میمیرمردا فیاضی بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلویزیون معتقد است سال ۱۴۰۰ همراه خود وجود مشکلات سال مبارکی برای او بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهترین آرزوی شخصی در سال جدید را لذت وطن، تعمیر مشکلات از آن آگاه است. اقامت کشورش بالا مبارزه جهانی دوم

ویاضی کدام ممکن است شناخته شده به عنوان یکی اجتناب کرده اند پرکارترین بازیگران تلویزیون در دهه ۱۴۰۰ شناخته می شد، در اظهار داشت وگویی همراه خود خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با توجه به اینکه سالی کدام ممکن است تحویل داد اجتناب کرده اند تذکر کاری چگونه تحویل داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید محوریت بی نظیر او چه بود؟ او اظهار داشت: امسال همراه خود ملاحظه به جایگزین هایی کدام ممکن است داشتم، شخصا برای ممکن است واقعا خوشایند بود. وقتی به کرونا پیوستم اجتناب کرده اند کیش به تهران برگشتم. از قبل می دانید، ممکن است ۵ سال آنجا اقامت کردم، کتابخانه خصوصی داشتم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تدریس می کردم، با این حال بعد اجتناب کرده اند ابتلا به بیماری عروق کرونر مرکز نتوانستم بمانم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به تهران برگردم. بعد اجتناب کرده اند اینکه اجتناب کرده اند کیش برگشتم به کار وقف مشغول شدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید الان خدا را شکر یکی اجتناب کرده اند پرکارترین بازیگران هستم. در واقع ممکن است اجتناب کرده اند این اتفاقات لذت می برم.

سال ۱۴۰۰ دلپذیر بود

وی علاوه بر این اظهار داشت: یکی اجتناب کرده اند اتفاقات خوبی کدام ممکن است پارسال برای ممکن است افتاد این بود کدام ممکن است به حضور آقای عنایت بخشی مشرف شدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خیلی شاد شدیم. جامعه مستند هم سال قبلی مستندی اجتناب کرده اند اقامت ممکن است مونتاژ کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند اتفاقات خوشایند اقامت ممکن است بود. کتاب صوتی ممکن است هم در فرهنگسرای رسانه حاضر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در امتداد طرف همه این اتفاقات مفرح، انجام دادن زیادی برای تلویزیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید جامعه حاضر خانگی انجام دادم کدام ممکن است برتر بود، با این حال در مجموع روی نویسندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انجام دادن در تلویزیون هدف اصلی کردم. کمیت کار بیش از حد بود. کل سال ۱۴۰۰ برای ممکن است سال خوبی بود.

ویازی علاوه بر این اجتناب کرده اند نحوه گذراندن تاج شخصی {در این} ۲ سال می گوید. او اظهار داشت: “از قبل می دانید، ممکن است سال قبلی همراه خود وجود اینکه واکسن زده بودم مریض شدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود عالی ماه فوق العاده ناراحت بودم.” روزی کدام ممکن است سریال «خانه پرتقال ها» را ورزشی کردم، مدتی کارم تعطیل شد، راستش {نمی دانم} تاج را اجتناب کرده اند مکان بدست آوردم، در کیش هر دو در چالش «خانه پرتقال ها»، با این حال خدا را شکر همه عامل خوشایند پیش سر خورد. ، بوسیله خداوند. به ممکن است {کمک کنید}، امیدوارم تاج در سال جدید به بالا برسد.

برای افراد آرزوی خوشبختی دارم

مشاور سریال های «قصه های باید به همان اندازه»، «دنیای شیرین»، «تهران ۱۱»، «کلاه پهلوی» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «معمای شاه» هم می گوید مهمترین آرزویش برای مردمش در سال جدید چیست. شخصی مقامات؟ وی تاکید کرد: برای ممکن است مردمان کشورم دستور هستند. برای مردمم آرزوی خوشبختی دارم. وقتی مردمان همراه خود کف دست در جیب شاد می شوند، ممکن است در واقع خوشحالم کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند هموطنان هستم. امیدوارم مبارزه در تمام دنیا تمام شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه شاد باشند. مهمترین آرزوی ممکن است در سال ۱۴۰۱ توقف مبارزه روی زمین را انتخاب کنید و انتخاب کنید لذت مردمم {است تا} در سال جدید کمتر شاهد حوادث تلخی باشیم.

سپس دانستن درباره کار جدیدش در تلویزیون دلیل داد: سریالی به تماس گرفتن جزر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک به کارگردانی علی عبدالعلی زاده اجتناب کرده اند صدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیمای خوزستان چاپ شده شد کدام ممکن است ممکن است در آنجا حضور داشتم را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرار بود اجتناب کرده اند جامعه ۲ سیم چاپ شده شود با این حال ظاهرا چیزهای عکس است. برای او {اتفاق افتاد} . {نمی دانم} کی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند چه جامعه ای چاپ شده تبدیل می شود. این سریال عامل خوبی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدوارم بینندگان هم آن را دوست داشته باشند. سریال «خانه نارنجی» را هم داشتم کدام ممکن است در ایام نوروز چاپ شده می شد. ممکن است عالی سریال کمدین «ستاره فیلم» دارم کدام ممکن است در ساعت شب های ماه مبارک رمضان چاپ شده تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشایند هم هست. علاوه بر این سریال «عقرب عاشق» ساخته حسین سهیل زاده اجتناب کرده اند تولید دیگری ورزش های ممکن است در دهه ۱۴۰۰ بود کدام ممکن است برای جامعه حاضر خانگی تهیه شد. عالی فیلم تلویزیونی هم همراه خود سیامک خواجیوند کار کردم. خیلی حاوی ۱۴۰۰ بودم خداروشکر. ممکن است اشکال پولی ندارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند این قیمت ها ممنونم با این حال اگر کار نکنم خشمگین نمی مانم را انتخاب کنید و انتخاب کنید می میرم. ممکن است عاشق کارم هستم، حالا اگر چالش هایم در پایان دستمزد بگیرند، قطعا اقامت ام بیشتر می تواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگیزه بیشتری خواهم داشت، با این حال متاسفانه برخی چالش ها گیمرها را آزار می دهد.

تاکید بر کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان

رضا فیاضی سرانجام اظهار داشت: بهترین دغدغه را انتخاب کنید و انتخاب کنید عشق ممکن است کار برای کودک هاست. اصولاً آرزو می کنم در بخش کودک کار کنم کدام ممکن است برایم فوق العاده ضروری است. امیدوارم بتوانیم در سال جدید چیزهای بیشتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتری برای جوانان داشته باشیم. در طولانی مدت برایتان سالی سرشار اجتناب کرده اند بهزیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید موفقیت آرزومندم.

انتهای پیام/

برترین اطلاعات بلافاصله