معرفی پانل های خورشیدی فیلم نازک برای مصارف خانگی

شکی نیست که پنل های خورشیدی یک سیستم اقتصادی و سازگار با محیط زیست برای تبدیل انرژی خورشیدی به انرژی الکتریکی ارائه می دهند. بسیاری از این پنل ها برای مزایای مالی که ارائه می دهند استفاده می کنند و بسیاری دیگر مایلند از آنها استفاده کنند. یک خبر خوب برای کسانی که به هر دلیلی در این مدت منتظر بوده اند. اکنون پنل های خورشیدی نازک معرفی شده اند که استفاده از آنها را برای نیازهای انرژی شما آسان تر و مقرون به صرفه تر می کند.

دال نازک در مقابل دال ضخیم

اشتباه نیست نتیجه گیری کنیم که دلیل اصلی محبوب نشدن سیستم های خورشیدی هزینه آنها بود. هزینه های ساخت آنها بالا بود. در حالی که پانل های نازک از مواد ارزان تری ساخته می شوند و هزینه تولید حدود یک سوم هزینه پنل های خورشیدی سنتی است. قابل درک است که اینها بسیار ارزانتر هستند.

لایه نازک به این معنی است که اندازه سلول به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. این تأثیر متناظر بر وزن دارد و انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهد. با کاهش اندازه و وزن، می توانند انرژی بیشتری از همان اندازه تولید کنند. یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت سلول‌های نازک این است که به ساختار پشتیبانی عظیم مانند صفحات ضخیم نیاز ندارند. در واقع، اینها را می توان در خود سقف یا دیوار ادغام کرد.

و از همه مهمتر، این پانل های نازک دستی به دلیل اندازه جمع و جور و وزن سبک قابل حمل هستند و به راحتی می توان آنها را در هر مکانی برد.

خبر خوب دیگر این است که معرفی پنل های خورشیدی لایه نازک قبلاً باعث کاهش قیمت سیستم خورشیدی شده است!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر