مساجد به پایگاه قرآنی تغییر می شوندعقیق: رئیس معظم انقلاب اسلامی در اولین روز اجتناب کرده اند ماه مبارک رمضان در محفل انس همراه خود قرآن، ماه مبارک رمضان، ماه عید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سعادت بی‌کران رحمت الهی، طهارت آل الله را تحریک کردن کردند. روده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشخاص حقیقی همراه خود انواع تأمل در قرآن.

حضرت آیت الله خامنه ای حق ورود به مراسم الهی را درهم آمدن است امتحان شده انسان برای اجابت دعوت الهی دانستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزودند: اگر توفیق حق ورود به مهمانی خدا را داشته باشیم، همراه خود از گرفتن جایگزین تقرب به خداوند، پذیرایی بی نظیری خواهیم داشت، هیچ عامل بعدی اجتناب کرده اند آن چیزی نیست کدام ممکن است تبدیل می شود. تصور کرد.”

وی همراه خود ردیابی به برکات را انتخاب کنید و انتخاب کنید جایگزین های ماه پربرکت رمضان افزود: این نعمت ها به معنای واقعی کلمه هستند جایگزین های بی بدیل برای تقرب به درگاه الهی است، لذا باید همراه خود خضوع را انتخاب کنید و انتخاب کنید خضوع توفیق بهره مندی اجتناب کرده اند این شانس را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوری اجتناب کرده اند گناهان را اجتناب کرده اند خداوند خواستاریم. ” . “

رئیس معظم انقلاب همراه خود استناد به آیات قرآن، «اشاره کردن» را یکی اجتناب کرده اند عنوان‌های مبارک در کتاب مقدس دانستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در برابر این غفلت کدام ممکن است مصیبت بزرگی است، افزودند: تداوم تلاوت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سواد. قرآن باعث انس تا حد زیادی همراه خود خدا تبدیل می شود.

حضرت آیت الله خامنه ای، قرآن را معجزه جاودانه پیامبر خاتم برشمردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزودند: قرآن در تمام ادوار گذشته تاریخی بشر، دانشی است کدام ممکن است انسان در بخش بزرگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید بزرگ شخص خاص، خانوادگی، اجتماعی، روحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذهبی به آن است خواستن دارد. به درستی تمام اندازه تولید دیگری

وی کلید بهره مندی اجتناب کرده اند معارف عمیق، باطنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعالی قرآن را آموزش داده شود، مراقبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید عمیق آموزی، یعنی تعلیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعلیم عمیق دانست را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود: شرط بدست آوردن به این معرفت، طهارت روده ها است. را انتخاب کنید و انتخاب کنید طهارت روح کدام ممکن است در جوانی فوق العاده آسانتر است.

رئیس معظم انقلاب در شکسته نشده نکاتی را در خصوص موضوع تلاوت خطاب به قاریان قرآن مطرح کردند.

وی همراه خود ابراز خرسندی اجتناب کرده اند تعداد زیادی قاریان عالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مورد پسند کشورمان، این موهبت را مرهون انقلاب اسلامی دانست را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: همانطور که صحبت می کنیم قاریان ما بیشتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود استاندارد تر اجتناب کرده اند متنوع اجتناب کرده اند قاریان تولید دیگری ملت ها کدام ممکن است گاهی دعوت می شوند، می نویسند. ایران آقایان هستند.» آن یک است واقعیت احترام است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: در واقع نباید کار را تمام‌شده دانست را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید به پیشرفت شکسته نشده داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاستی‌ها را پایان دادن کرد، از هر جا انسان اجتناب کرده اند در نظر گرفته شده بالا راه باز ماند، سقوطش {خواهد بود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید {این توصیه} ماست. به همه فعالان، نویسندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاعران را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانش آموز هم هست.

وی در طرفدار ذیل، تلاوت را هنری مقدس دانست را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود تاکید بر اینکه این آثار هنری باید در خدمت اشاره کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید ندای خدا باشد، ذکر شد: تلاوت باید به گونه ای باشد کدام ممکن است ایمان شنونده را افزایش دهد. پس تلاوت را نباید صرفاً آثار هنری تلقی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید اجازه داد محیط هر دو ویترین بر حالت اشاره کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید دعوت به سوی خدا غلبه تدریجی.

مقام معظم مدیریت علاوه بر این موضوع «مهندسی تلاوت» را نیازمند ملاحظه ویژه قاریان دانستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزودند: مهندسی تلاوت یعنی تلاوت به گونه ای کدام ممکن است لحن مناسبی را محدوده تدریجی کدام ممکن است شنونده را عمیقاً خرس تأثیر قرار دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید او را به پیروی اجتناب کرده اند کلام خدا وادار تدریجی. ”

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، ورزش‌های قرآنی در ملت را خوشایند با این حال ناکافی تعیین مقدار کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پیشنهادی برای توسعه این ورزش‌ها، گفتند: تغییر مساجد هر محله به پایگاه‌های قرآنی، کار با هم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارجاع به سایر مساجد آن محله را انتخاب کنید و انتخاب کنید برگزاری دوره ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسابقات قرآنی. بین آنها. بهتر از مشوق برای ورود جوانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بچه ها به وادی قرآن به طور قابل توجهی تربیت حافظ قرآن.

وی افزود: فرآیند تربیت ۱۰ میلیون حافظی کدام ممکن است تعدادی از سال پیش سریع دادیم، راه اندازی شد جوانان به بخش ورزش های قرآنی است کدام ممکن است چنین ساختار هایی ممکن است به باور آن کمک تدریجی.