مزایای خرید یک استوری چشم انداز اینستاگرام چیست؟ – سود


خرید نمای اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در بین مردم است. کسب و کارهای آنلاین توانسته اند در این صنعت به سرعت رشد کنند و مشتریان زیادی را به دست آورند. کلید موفقیت یک شرکت در اینستاگرام قابل مشاهده است. نمای اینستاگرام به تعداد بازدید از صفحه شما اشاره دارد.

در واقع، نمای اینستاگرام به شما می گوید که چند نفر از فالوورهای شما پست یا استوری شما را دیده اند. به عنوان مثال، اگر یک کسب و کار تبلیغاتی دارید، هرچه تعداد بازدیدها یا انتشارات بیشتری داشته باشید، مطمئناً هزینه بیشتری برای تبلیغات خواهید پرداخت. به طور کلی می توان گفت که نمای اینستاگرام بسیار مهم است. در این مقاله می خواهیم در مورد اینستاگرام و خرید نمای اینستاگرام بیایید بیشتر صحبت کنیم.

بازدید اینستاگرام |  InstatoolPro

از پست ها دیدن کنید

تعداد لایک ها به شما می گوید که پست شما چقدر دیده شده است. وقتی یک عکس یا ویدیو را با فالوورهای خود به اشتراک می گذارید، تعداد لایک ها به شما نشان می دهد که پیام شما چند بار مشاهده شده است. اما اگر ویدیویی که به اشتراک می‌گذارید چند اسلاید یا بیشتر از یک دقیقه است، به تعداد لایک‌ها توجه زیادی نکنید، زیرا بسیاری از افراد فقط ویدیو را بدون اینکه دوست داشته باشند تماشا می‌کنند.

به استوری اینستاگرام سر بزنید

برای اینکه بفهمید چند نفر از استوری شما بازدید کرده اند، کافی است به پایین صفحه استوری خود نگاه کنید. شناسه افرادی که بازدید کرده اند را در استوری خود خواهید دید. یکی از ویژگی های تنظیمات داستان اینستاگرام می توانید از آن استفاده کنید اگر نمی خواهید کسی داستان شما را ببیند، می توانید آن شخص باشید پنهان شدن ساختن

وقتی محتوایی را به عنوان ویدیو در صفحه خود ارسال می کنید، نمی توانید بگویید که تعداد لایک ها با تعداد بازدیدهای صفحه اینستاگرام شما برابر است. زیرا همانطور که می دانید، بسیاری از افراد می توانند یک ویدیو را بدون اینکه دوست داشته باشند تماشا کنند. اما اگر نیاز به بازدید و تماشای اینستاگرام دارید، که یکی از راه‌های افزایش ترافیک استوری است، خرید استوری نمایش اینستاگرام است.

مزایای بازدید از اینستاگرام

همانطور که می دانید برای رشد کسب و کار شما باید دیده شوید. می توانید به جای خرید لایک یا فالوور از نمای اینستاگرام استفاده کنید. گاهی ممکن است فالوورهایی که خریداری می کنید جعلی باشند. یکی از مشکلاتی که می تواند برای شما ایجاد کند این است که افرادی که شما را دنبال می کنند به تعداد فالوورهای شما توجه می کنند و انتظارات آنها از بازدید و لایک پست های شما افزایش می یابد. اما وقتی انتظارات آنها برآورده نمی شود، نسبت به شما بی اعتماد می شوند.

نکته بعدی که باید در نظر داشته باشید این است که هنگام خرید نمای اینستاگرام، افراد بیشتری پست ها و استوری های شما را خواهند دید. با این کار درصد زیادی از این افراد ممکن است پست های شما را لایک کرده و شما را فالو کنند و این باعث افزایش تعداد فالوورها می شود.

مزیت بعدی خرید نمای اینستاگرام این است که باعث موفقیت کسب و کار شما می شود. با افزایش تعداد لایک ها و کامنت های افراد واقعی، اعتبار صفحه شما افزایش می یابد و در نتیجه فروش نیز افزایش می یابد.

چند نکته مهم در زمینه خرید نمای اینستاگرام

اگر قصد خرید نمای اینستاگرام را دارید، بهتر است چند نکته مهم را رعایت کنید. در اینجا چند نکته مهم وجود دارد.

· تحت هیچ شرایطی سایت خود را خصوصی نکنید. اگر صفحه شما خصوصی است، بلافاصله آن را از حالت خصوصی حذف کنید.

· یک ایمیل معتبر مورد بعدی است. زیرا هنگام خرید نما، باید از یک آدرس ایمیل معتبر در فرم ثبت نام استفاده کنید.

· هنگام خرید، باید پیوندی به ویدیو یا پستی که می خواهید با آن بازدید را افزایش دهید، وارد کنید.

چگونه نمای اینستاگرام خود را اضافه کنیم؟

بسیاری از افراد می خواهند بدون هیچ هزینه ای به نمای اینستاگرام خود اضافه کنند. راه هایی هم برای این افراد وجود دارد. راه های افزایش دید اینستاگرام عبارتند از:

· برنامه ریزی کنید و به طور منظم برای به اشتراک گذاشتن پیام های خود کار کنید.

· برای نوشتن بیوگرافی یک صفحه، از محتوای مرتبط با صفحه خود استفاده کنید.

· استفاده صحیح از هشتگ ها

· از داستان های رای گیری و سوالات جالب استفاده کنید، اما به طور منظم این کار را نکنید

· مکان خود را مشخص کنید.

با این روش ها می توانید بدون وقت و هزینه به بازدید مورد نظر خود برسید. اما اگر می خواهید ترافیک اینستاگرام خود را در زمان کمتری افزایش دهید، بهتر است نمای اینستاگرام را خریداری کنید.