مربی شخصی لزلی سانسون کیست؟


لزلی سانسون در ۱۴ فوریه ۱۹۶۱ متولد شد. او یک مربی تناسب اندام آمریکایی است که در نیو کسل، پنسیلوانیا به دنیا آمد. از زمان انتشار اولین ویدیوی خود در سال ۱۹۸۰، او بیش از صد DVD و همچنین چهار کتاب منتشر کرده است. ۲. سانسونه یکی از مدافعان برتر[Alaguetbaclmtalobalseralyalokdamzultotaralamnkhvd،Mmaodyalyanchaicrkhiqalanhathblgqimitha200Mliondolar1Mundbdaahaam2020،بهMeetmardسانسونهVioamqatafeedaouhdithوAalyoahbkatajtmaihوAlyallergmmnonmalsqWalkatHomeKesbhalaizagaydaltchgal،VanalastfassaratholmoukalezleوMahwantmaahaalhalaamaalalamhaltjarahlatzeldonajabh[citationrequiredwalkingresultinginacompanythatissaidasworth200million$1Sincethestartof2020Sansone’snotbeenfeaturedinanythelatestvideosnoronanysocialnetworksandeventhoughherWalkatHomelabelisstillinoperationinquiriesaboutwhatisthelocationofLeslieisandwhat’shercurrentaffiliationwiththebrandarestillunansweredاست[الاقتباسالمطلوبالسیرعلىالأقدامذوالتأثیرالمنخفض،مماأدىإلىإنشاءشرکهیُقالإنهاتبلغقیمتها۲۰۰ملیوندولار۱منذبدایهعام۲۰۲۰،لمیتمعرضSansoneفیأیمقاطعفیدیوحدیثه،ولاعلىأیشبکاتاجتماعیه،وعلىالرغممنأنملصقWalkatHomeالخاصبهالایزالقیدالتشغیل،فإنالاستفساراتحولموقعلیزلی،وماهوانتماؤهاالحالیمعالعلامهالتجاریهلاتزالدونإجابه[citationrequiredwalkingresultinginacompanythatissaidasworth$200million ۱Sincethestartof2020Sansone’snotbeenfeaturedinanythelatestvideosnoronanysocialnetworksandeventhoughherWalkatHomelabelisstillinoperationinquiriesaboutwhatisthelocationofLeslieisandwhat’shercurrentaffiliationwiththebrandarestillunanswered

با عجله راه برو! افراد برای کاهش وزن، آرامش و کاهش استرس، یک روال پیاده روی را وارد برنامه خود می کنند. امروز، ما برنامه پیاده روی ۳۱ روزه خود را در این ماه راه اندازی کردیم، با صدها نفر که در گروه فیس بوک ما ثبت نام کردند و متعهد شدند که هر روز ۲۰ دقیقه پیاده روی کنند.

جولای معمولاً زمان خوبی برای قدم زدن و لذت بردن از آب و هوای عالی تابستان است، اما ثابت شده است که تابستان امسال در سراسر کشور بسیار گرم، مرطوب و مرطوب است و خروج از خانه را برای بسیاری دشوار می کند.

تجهیزات و هزینه

من با بررسی ویدیوهای تمرینی رایگان در YouTube شروع کردم. پس از آن، برنامه پولی را امتحان کردم که هزینه آن ۴.۹۹ دلار برای یک ماه است و با یک هفته آزمایشی رایگان همراه است.

لزلی سانسون فلسفه و رویکرد

فلسفه سانسون حول این ایده می چرخد ​​که حتی حرکات ساده نیز می توانند تأثیر زیادی بر سطح تناسب اندام افراد داشته باشند. او معتقد است که پیاده روی یک ورزش مادام العمر است و تقریباً همه می توانند در آن شرکت کنند. سبک راه رفتن او نوعی الهام و تشویق است. تناسب اندام تنها هدف اصلی Sansone نیست. Sansone همچنین معتقد است که پیاده روی به کاهش استرس و جوانسازی روح کمک می کند. او آن را فرصتی برای آموزش جوانان در مورد مزایای یک زندگی فعال می داند.

نرم افزار از لزلی سانسون:

Sansone تعدادی برنامه مرتبط با پیاده روی ایجاد کرده است که برای سهولت استفاده در خانه بر روی DVD و کتاب موجود است. سه مورد از آنها “Belly Blasting Walk” (2013)، “Ultimate 5 Day Walk Plan” (2012) و “۵ Really Big Miles” (2012) وجود دارد. هر برنامه به طور خاص برای کمک به افراد در هر سطح تناسب اندام و سنین طراحی شده است تا وزن اضافی خود را کاهش دهند، توده عضلانی به دست آورند و تناسب اندام خود را بهبود بخشند. در حالی که برنامه ها بر روی راه رفتن با سرعت های مختلف تمرکز می کنند، آنها همچنین عناصر اضافی مانند موج های ایستاده و چرخش هسته را برای ایجاد قدرت عضلانی در عضلات خاص ترکیب می کنند.

فعالیت های بدنی برای نگاه کردن

با توجه به این واقعیت که ورزش تناسب اندام و زندگی مرتبط با سلامتی را بهبود می بخشد، درک معنای واقعی ورزش بدنی ضروری است.

به طور کلی پذیرفته شده است که فعالیت بدنی شامل انواع فعالیت هایی است که می توانید در آنها شرکت کنید و بدن خود را ورزش دهید.

ضروری است که بدن خود را به طور منظم ورزش کنید تا سلامت خود را حفظ کنید. زمانی که انسان ها بتوانند سطح تناسب اندام خود را بهبود بخشند، برای داشتن زندگی فعال سازگار هستند.

اگر می خواهید سطح تناسب اندام توصیه شده توسط پزشک خود را حفظ کنید، انجام مکرر ورزش ضروری است. همچنین، برای سوزاندن کالری اضافی، باید تمرینات دویدن را انجام دهید. علاوه بر این، احتمال کاهش وزن و رسیدن به اهداف سلامتی و تناسب اندام وجود دارد.

او راه می رود

لزلی سانسون می گوید – فقط راه بروید و سالم باشید

اکثر مردم از فرصت های زیادی که می توان در راه رفتن پیدا کرد بی خبرند. به دلیل رایج بودن آن، مردم اغلب نادیده می گیرند که پیاده روی نمی تواند به کاهش وزن شما کمک کند.

اما، شاید داستان افرادی را که فقط با پیاده روی به تناسب اندام و سلامتی دست یافته اند، ندیده باشید. پیاده روی اصلی ترین و موثرترین فعالیتی است که می تواند به شما کمک کند تناسب اندام و سالم بمانید.

بدون نیاز به شهریه برای مربیان لازم نیست نگران این باشید که چگونه شروع کنید یا چه چیزهایی را می توانید برای رسیدن به موفقیت اضافه کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که راه رفتن را شروع کنید و نتایج خود را در روزهای آینده زیر نظر بگیرید. علاوه بر این، CDC بیان می کند که پیاده روی یک ورزش عالی است زیرا به هیچ توانایی یا تجهیزات خاصی نیاز ندارد.

ضروری است که یاد بگیرید چگونه به میزان موفقیتی که می خواهید دست یابید، دست یابید. در این مقاله نحوه پیروی از چرخه های Leslie Sansone را توضیح خواهیم داد.

اعتبار و پشتیبانی

سانسون کار خود را به عنوان یک مربی تناسب اندام شروع نکرد، او اکنون یکی است و برای اثبات آن با اعتبار خود شناخته می شود. سال ۲۰۱۳ زمانی بود که او گواهینامه های مختلفی از جمله یکی از کالج معروف آمریکایی پزشکی ورزشی را به دست آورد. او اغلب حامی و اهداکننده بسیاری از گروه‌ها مانند انجمن قلب آمریکا و انجمن دیابت آمریکا است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر