مرادی و آذرشب کشتی گیران خردسال آسیا فینالیست شدند


به گزارش خبرگزاری فارس، در پایان رقابت های انتخابی کشتی فرنگی نوجوانان آسیا، محمد مرادی در وزن ۷۱ کیلوگرم و سیدرضا آذرشب در وزن ۸۰ کیلوگرم به فینال راه یافتند.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در سری ۶۵ کیلوگرم اهورا بویری پس از استراحت ۵ بر ۴ در دور اول در دور دوم مقابل اکوبیر انگوروف از ازبکستان شکست خورد و با شکست این حریف از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۷۱ کیلوگرم با حضور ۷ کشتی گیر هر از گاهی مسابقات در دو گروه ۴ و ۳ نفره برگزار می شود که محمد مرادی در نخستین نبرد مقابل امیرشاه وهابوف ازبکستان با نتیجه ۸ بر ۳ شکست خورد. وی در دیدار مقابل یوجین تاکا از ژاپن با نتیجه ۷ بر ۴ پیروز شد و به عنوان نفر دوم گروه راهی نیمه نهایی شد. مرادی در این مرحله با نتیجه ۵ بر ۴ از سد ژومارت آرالوف قرقیزستان گذشت و راهی فینال شد. وی در فینال به مصاف امیر شاه وهابوف از ازبکستان خواهد رفت.

در وزن ۸۰ پوند سیدرضا آذرشب در دور نخست با نتیجه ۹ بر صفر مقابل کامرانبک اوتکیروف از ازبکستان به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله بیبیت کوراگانوف قزاق را با نتیجه ۴ بر یک شکست داد و به فینال راه یافت. او در فینال به مصاف اسان جانیشف از قرقیزستان می رود.

مسابقات اوزان فوق عصر امروز برگزار می شود.

انتهای پیام/
این را در صفحه اول پیشنهاد دهید