مدیر دانشگاه محقق اردبیلی منصوب شد – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت علوم، محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر اسماعیل چمن را به سمت سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی منصوب کرد.

ذوالفیگل در این حکم انتصابی خطاب به سرپرست جدید دانشگاه محقق اردبیلی؛ انتظار می رود با رعایت آموزه های اسلامی، مبانی علمی، روحیه انقلابی، راهبردهای اساسی اداره مردم و برنامه های ارائه شده به شورای اسلامی و با جلب همکاری اساتید، مدیران و معاونان علمی (کارکنان)، کلیه ادارات مواد و معنوی از دانشگاه انتظار می رود سیاست ها و برنامه هایی را مطابق با اسناد اصلی، اختیارات و ایجاد توسعه همه جانبه دیپلماسی علمی، علم و فناوری، آموزش پژوهش محور، پژوهش آموزش محور، توسعه شایستگی، کارآفرینی، کارتیمیکس و فرهنگ گروهی اجرا کند. و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند «دانشگاه اسلامی».

توفیق روزافزون جناب عالی را در پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

دکتر ذوالفیگل همچنین در نامه ای جداگانه از دکتر عزیز حبیب رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در دوران تصدی این مسئولیت تشکر کرد.

دکتر اسماعیل چمنی (زاده مشگین شهر ۱۳۷۴) عضو هیئت علمی باغبانی دانشگاه محقق اردبیلی با درجه استادی است. عضویت در هیات بازرسی و مسئولیت معاونت آموزشی و ریاست دانشکده کشاورزی دانشگاه محقق اردبیلی از جمله سمت های رهبری وی می باشد.

دکتر چمنی همچنین چندین طرح تحقیقاتی را اجرا کرده و بیش از صد مقاله در مجلات علمی و پژوهشی داخلی و خارجی به چاپ رسانده است.