مدیر ارتباطات کاخ سفید استعفا می دهد


به گزارش خبرگزاری بین المللی فارس، در پی موج استعفای دولت آمریکا به رهبری جو بایدن، این بار خبر می رسد که کیت بدینگفیلد، مدیر ارتباطات کاخ سفید قصد استعفا دارد.

بدینگفیلد، همچنین مشاور قدیمی بایدن، قصد دارد اواخر تابستان امسال پس از استعفای جنیفر ساکی، سخنگوی کاخ سفید در ماه مه، دولت را ترک کند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، او که شامگاه چهارشنبه تصمیمش برای ترک سمتش توسط یک فرد آشنا به برنامه هایش تایید شد، در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما به عنوان سخنگوی بایدن فعالیت می کرد.

بر اساس این گزارش، بدینگفیلد در حالی استعفا می دهد که بایدن برای ریاست جمهوری خود با محبوبیت عمومی تقریباً پایینی روبرو است. بر اساس نظرسنجی رویترز/ایپسوس در ۲۸ ژوئن، ۵۷ درصد از آمریکایی ها عملکرد او را تایید نمی کنند.

به گزارش رویترز، یک فرد آشنا با برنامه های مدیر ارتباطات کاخ سفید گفت که بدینگفیلد پست خود را ترک می کند تا زمان بیشتری را با خانواده خود بگذراند.

پیش از این، ساکی از سمت معاونت مطبوعاتی کاخ سفید برای پیوستن به MSNBC استعفا داده بود.

رسانه های آمریکایی همچنین گزارش دادند که از ابتدای سال جاری تاکنون حداقل ۲۱ کارمند سیاه پوست کاخ سفید را ترک کرده اند یا قصد دارند به زودی کاخ سفید را ترک کنند. (اطلاعات بیشتر)

انتهای پیام
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید