مثل انرژی ۵ ساعته؟ تا زمانی که این را ندیده اید آن را ننوشید!

آیا انرژی ۵ ساعته را دوست دارید؟ آیا نوشیدنی های انرژی زا دیگری مانند هیولا را دوست دارید؟… صبر کنید صبر کنید… بگذارید این را از شما بپرسم… آیا تا به حال خسته شده اید؟ من می دانم که اگر انسان هستید، بوده اید، اما آیا تا به حال از یک نوشیدنی انرژی زا یا نوشیدنی های دیگر برای ادامه کار استفاده کرده اید؟

خواه ساعت های طولانی کار باشد یا کم خوابی، خستگی همیشه یکی از عوامل انسانیت بوده است. ما به حمل و نقل یک شبه، بلغور جو دوسر فوری، روغن‌های جیفی و فست فود افتخار می‌کنیم، اما قیمت ذهنیت NOW چقدر است؟ این خودمان هستیم که برای راحتی دیگران قربانی می کنیم. چرا ما این کار را انجام می دهیم؟ چرا ما خودمان را در عذاب قرار می دهیم تا همه چیز سریع انجام شود؟ چون ما هم اینطوری دوست داریم!!! 🙂

شرکت‌هایی مانند Monster، Red Bull، ۵ hr Energy، و دیگران راهی را برای ما ایجاد کرده‌اند که به اندازه کافی بیدار بمانیم تا آنچه را که نیاز داریم انجام دهیم، همین حالا! و این از طریق نوشیدنی های انرژی زا است. صدها محصول مختلف برای انتخاب وجود دارد، بنابراین انتخاب عاقلانه تقریبا غیرممکن است، پس چه کنیم؟ از یکی استفاده کنید که ما در مورد آن شنیده ایم یا تبلیغاتی در مورد آن دیده ایم… آنها مورد اعتماد هستند درست است؟

اکثر محصولاتی که در تلویزیون می بینید برای شما سالم هستند… امیدوارم اما برخی هستند که ممکن است نباشند. با تبلیغات فانتزی یا چهره یک ستاره تلویزیونی قابل اعتماد راحت نباشید، بلکه به دنبال حقایق باشید، در مورد محصولات اطلاعات کسب کنید. گاهی اوقات بهترین دانش، دانشی است که از یک منبع قابل اعتماد به دست آورده اید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر