متخصص ورزش کالری شماری خود شوید

از روش‌های بسیاری که تجربه کالری‌سنج جامد می‌تواند به شما در عبور از موانع کاهش چربی کمک کند، شگفت‌زده خواهید شد.

شما نمی توانید فقط چربی بدن خود را از دست بدهید و نسبت به کاهش وزن دشوار برتری پیدا کنید. در واقع، زمانی که تغییرات مثبتی در عادات تعادل انرژی و سبک غذا خوردن خود ایجاد می کنید، می توانید احساس خوشبختی را تجربه کنید.

به عنوان یک مشاور باتجربه تناسب اندام، سلامتی و تغذیه… من مشتریان، غریبه ها و دوستان را تماشا کرده ام که سعی می کنند سلامت خود را تنظیم کنند یا سبک زندگی خود را برای پیروزی مدیریت کنند.

نتایج آمادگی جسمانی رضایت بخش

اکنون می توانید با اجتناب از عیب های آشکار و باورهای غلط مرتبط با کاهش وزن، از چنین تجربیاتی بهره مند شوید.

و اشتباه نکنید… نه فقط هر کالری شماری می تواند این کار را برای شما انجام دهد.

در اینجا دلیل …

محورهای ترکیبی مدیریت وزن سبک زندگی، مصرف مواد مغذی، حتی تمرینات شخصی یا تجربیات بدنسازی… همگی دست به دست هم داده اند تا نتایج چربی بدن را افزایش دهند.

این بدان معناست که این عناصر به صورت هم افزایی با هم کار می کنند… به عنوان تکه هایی از پازل کاهش وزن شما. و درست مانند حل تقریباً هر معما، یک پیوند مفقود به طور کامل تحقق هدف کالری شماری بالقوه شما را مسدود می کند.

در اینجا چند نمونه از اجزای کالری شماری آورده شده است…

به عنوان مثال، تغذیه شخصی، انرژی دریافتی مناسب را برای شما فراهم می کند. انواع مناسب غذاها در واقع سوختی را فراهم می کنند که می توانید به شکل کالری های ناخواسته یا اضافی بسوزانید. شما فقط می توانید چنین اعدادی را ببینید یا این مهارت ها را با حداکثر کارایی انجام دهید … اگر اصول کالری شماری را رعایت کنید.

ابزارهای نرم افزاری کالری شماری با پشتوانه علمی می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

اما آیا شما همچنین می خواهید بدانید که بهترین فلسفه کنترل کالری مطلق از کجا می آید؟ این از شما می آید، از طریق قدرت خودتان، با تمرین خودتان، به علاوه درک بسیار شخصی شما از نحوه عملکرد یک کالری شمار واقعی.

توجه داشته باشید، بهترین ابزار تعادل انرژی کالری می تواند از شما بخواهد که کار را انجام دهید… هدف در اینجا بهبود، تقویت و تیزتر کردن عملکرد فیزیکی، ظاهر بیرونی، احساسات درونی و شکل کلی شماست… حتی حداکثر کردن.

به عبارت دیگر، راه‌حل‌های کالری‌شمار جامد وجود دارد که می‌توانید با اطمینان از آن‌ها استفاده کنید تا فردی با هیکل بهتر باشید.

– اگر از عرق کالری شماری می ترسید،

– یا از اعداد متقاطع برای بهبود درک کالری خود متنفر هستید،

– اگر زمان کمی برای کار با کالری شماری دارید،

– حتی اگر اصلاً نمی دانید اینجا چه انتظاری دارید…

به خود و کالری شماری خود لطف بزرگی کنید…

اجازه ندهید هیچ یک از دلایل فوق شما را از تلاش، دنبال کردن یا جستجوی نتایج کالری شماری که شایسته آن هستید منصرف کند.

این راز کمتر شناخته شده شمارش کالری است…

تعادل انرژی مناسب را کشف کنید. با این راز ساده کالری شماری می توانید به معنای واقعی کلمه ببینید که پوندهایتان ناپدید می شوند.

اگر درصد چربی بدن شما روز به روز در حال تغییر است، اصول اولیه کالری شمار را برای بهبود تعادل انرژی روزانه خود دنبال کنید. کاهش وزن تماماً مربوط به دریافت انرژی است، به این معنی که شما باید کالری دریافتی و کالری دریافتی بدن خود را مدیریت کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر