متخصص تغذیه کیست؟ مجله سلامت رژیم غذایی


متخصص تغذیه.

متخصص تغذیه فردی است که متخصص تغذیه است. متخصص تغذیه به شما در انتخاب رژیم غذایی مناسب و برنامه ریزی یک رژیم غذایی سالم و همچنین تهیه رژیم غذایی مناسب برای بیماران و ارائه توصیه های غذایی لازم به بیماران کمک می کند.
متخصص تغذیه عادات غذایی فرد را مورد بررسی قرار می دهد و غذاهایی را که برای بیمار ضروری است توصیه می کند و شیوه صحیح عادات غذایی را آموزش می دهد و بر اثربخشی برنامه نظارت می کند تا اطمینان حاصل شود که رژیم غذایی داده شده م effectiveثر است و نتایج را گزارش می دهد. روند بهبودی.
این برنامه رژیم غذایی برای گروه های مختلف متخصصان ، کودکان ، افراد میانسال ، بیماران ، افراد چاق و لاغر ، با توجه به شرایط و نیازهای آنها ایجاد می کند. او برای آنها تصمیم می گیرد که چه نوع غذایی بخورد و چقدر از آن در روز استفاده کند.
بیماران تحت نظر پزشک متخصص قرار می گیرند تا دوز مناسب را با توجه به شرایط خاص خود انتخاب کرده و روند درمان را تسریع کنند. بیماران ارجاع شده به این متخصصان عبارتند از دیابتی ها ، بیماران کلیوی ، بیماران گوارشی و کبدی ، بیماران قلبی و بیماران سرطانی که تحت شیمی درمانی یا پرتودرمانی قرار می گیرند و بسیاری از بیماری های دیگر که می توانند این بیماری را بهبود بخشند. تغذیه مناسب برای ایجاد یا کنترل آن مورد نیاز است.
بیمارانی که با این متخصصان مشورت می کنند عبارتند از: دیابت ، بیماران کلیوی ، بیماران گوارشی و کبدی ، بیماران قلبی و بیماران سرطانی که تحت شیمی درمانی یا پرتودرمانی قرار می گیرند و بسیاری از بیماری های دیگر که می توانند بیماری را بهبود بخشند. یا تغذیه مناسب برای کنترل آن مورد نیاز است.

چه زمانی باید به متخصص تغذیه مراجعه کنیم؟

دولت

تمام کارها را انجام دهید و وزنه را جابجا نکنید.

وقتی احساسی هستید بیشتر غذا می خورید.

بیش از حد سنگین

بارداری

مدام به غذا فکر کنید.

افزایش کلسترول

و…

به مناسبت روز رژیم درمانی ، 20 درصد تخفیف برای همه کسانی که تا 20 مارس برای غذا درخواست می کنند داریم.

مقاله قبلی24 راه آسان برای داشتن رژیم غذایی سالم (قسمت 2)

عضو انجمن تغذیه ایران و کانادا و سازمان نظام پزشکی کشور. تشخیص تغذیه و درمان در چاقی ، کاهش وزن ، بارداری ، کودکان و بیماریها و غیره

دیدگاهتان را بنویسید