ماجرای عکس در شبکه های اجتماعی و بازخوردهای منفی و مثبت


زنان ایرانی در برابر هجمه دشمنان به زنان از دستورات رهبر معظم انقلاب پیروی می کنند/ برای کمک به همکاران پسرم سرپرستی فرزند یک دانش آموز را به عهده گرفتم.

ناظر بازپرس گلستانی گفت: دشمن با ضرب و شتم تلاش می کند زنان را از فعالیت های اجتماعی دور کند اما زنان ایرانی در مقابل این هجمه ها به دستورات مقام معظم رهبری عمل می کنند.

خبرگزاری گرگان به نقل از فارس، یکی از مهمترین دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران هویت بخشی به زنانی است که توانسته اند با اعتماد به خود و توانایی های خود در عرصه های مختلف اجتماعی فعالیت کنند.

با توجه به اینکه تقریبا نیمی از جمعیت کشور را زنان تشکیل می دهند و در شرایط مختلف انقلاب اسلامی نقش بسزایی داشتند، دشمن سعی دارد با توطئه های خود زنان ایرانی را از جامعه و نیز در خانواده با تقلیل کاهش دهد. بچه دار شدن تکانش بده

رشد جمعیت و بچه دار شدن نقش مهمی در تثبیت نظام جمهوری اسلامی دارد و زنان ایرانی باید این را درک کنند و در این راستا گام بردارند.

چند روز پیش تصویری از زنی دلسوز در حال نگهداری از فرزند یک دانش آموز منتشر شد ملاقات این تست بازخوردهای منفی و مثبت زیادی دریافت کرد.

جدای از حواشی ایجاد شده، این تصویر نشان می داد که زنان جوان ما در کنار تحصیل و کار به خانواده خود نیز متعهد هستند و به مسئولیت مهم خود در همسری و مادری واقف هستند.

خبرنگار خبرگزاری فارس گفت و گوی متفاوتی با خانم کاملیا داشت از طریق» او امتحاناتی را که با هم می خوانیم اداره می کرد.

فارس: ابتدا خودتان را معرفی کنید؟
از طریق: خدمتکار کاملیا از طریق من متولد ۱۳۵۵ هستم از سال ۱۳۸۰ در دانشکده فنی و حرفه ای دخترانه کوثری تدریس می کنم و سه سال از استخدام رسمی و نزدیک به ۲۰ سال می گذرد. توجه تست و تست زدم.

فارس: با توجه به انتشار عکس شما و دیدار تست آیا شما برای یک کودک کوچک به طور کامل توضیح می دهید؟
از طریق:
بیش از دو سال بیماری کرونا به کشور و استان سرایت کرده بود و این بیماری پس از گذشت بیش از دو سال عملاً سیستم آموزشی را فعال کرد. تستشرکت کردند و دانشجویان دانشکده فنی حرفه ای کوثری مجبور به شرکت در امتحانات شدند.

در روز امتحان با زنان جوان با بچه‌های کوچک آشنا شدیم، این دانش‌آموز فرزندش را در آغوش گرفت و از همان ابتدای امتحان توجه من را به خود جلب کرد.

این مادر جوان نگران فرزند کوچکش بود و در ورودی که قصد داشتیم او را به همراه فرزندش متوقف کنیم، گفتند کسی را ندارند که از کودک مراقبت کند و اگر فرزندشان کنارشان نباشد، نمی‌روند. . می تواند با آرامش در امتحانات شرکت کند.

اولین من می توانستم پسرش را بردم و در نمازخانه نگه داشتم تا به سلامت در امتحان حاضر شود، اما دیدم این خانم به انتقال بنده اعتماد ندارد.

جرقه ای به ذهنم خطور کرد و به او گفتم که من در امتحان مربی هستم و باید در سالن حضور داشته باشم، می توانی فرزندت را از آغوش بگیری و به من بدهی تا از او مراقبت کنم و بتونی قبول بشی. با خیال راحت امتحان کنید

واقعیت در نگاه این زن نوعی نگرانی ایجاد کرد و من در کنارش ایستادم و از فرزندش مراقبت کردم تا اعتماد به نفس و آرامش او را بازگردانم.

فارس: در آن زمان چه احساسی داشتید و انگیزه خود را از این کار چگونه بیان کردید؟
از طریق:
ببینید من خادم یک زن هستم و با اینکه کار می کنم وظیفه خانه داری و همسری را دارم در آن لحظه نگاه نگران این زن به سمت من زن چرخید و تلاش کردم. ذهن من این است که علاوه بر مسئولیتم راهی برای مادر شدن پیدا کنم تا بتوانم به عنوان یک مادر به فعالیت های اجتماعی خود در جامعه ادامه دهم، این خانم بدون شک برای قبولی در آزمون با یک فرزند کوچک زحمت کشیده بود و در آن روز او باید نتیجه این تلاش را ارائه می کرد.

فکر می‌کنم هر فرد دیگری که در جایگاه من بود، همین کار را می‌کرد و من در دلسوزی و کمک زنان ایرانی نسبت به مردان تردیدی ندارم.

فارس: دشمن در سال های اخیر خانواده و زنان ایرانی را هدف قرار داده است تا آنها را از فعالیت های اجتماعی و حضور در عرصه های مختلف دور نگه دارد؟ فکر کردی موفق بود؟
از طریق:
کانون خانواده ایرانی برگرفته از آموزه های دینی و پایه ای استوار و مستحکم است و واقعاً دشمن نمی تواند به زنان اصیل ایرانی اسلامی حمله کند زیرا این زنان به خوبی می دانند که علاوه بر رعایت موازین شرعی، خانه داری، دامداری و تربیت فرزندان را به خوبی انجام می دهند. و هر یکی از کارها نمی تواند مانع دیگری شود، البته با برنامه ریزی اولیه همه چیز امکان پذیر است.

در حال حاضر زنان جوان ما که تحصیلات، ازدواج و بچه دار شدن آنها نشان دادند که زن می تواند در کنار فعالیت های اجتماعی به وظایف خود در کانون خانواده نیز عمل کند.


“کاملیا تاریک” ممتحن آزمون های دانشگاه علمی کاربردی کوثر در استان گلستان

فارس: یکی از نکات برجسته رهبر معظم انقلاب افزایش جمعیت و بچه دار شدن است، نقش زنان و اهمیت این طرح را توضیح می دهید؟
از طریق:
متأسفانه در دهه های اخیر توطئه دشمن در لایه های درونی جامعه کاهش جمعیت با شعار معروف «فرزند کمتر و زندگی بهتر» بوده است و در این سال ها توجهی به رسیدن به جمعیت مردم نشده است. کشور. کهنسال.

طبق رویه ها آیندهنگران رهبر معظم انقلاب در چندین حوزه در این سالها بر رشد جمعیت تاکید جدی داشته اند.

قبل از پرداختن به این موضوع باید بر این نکته مهم تاکید کنم که خداوند زنان را با سبک ها و استعدادهای متفاوت آفریده است تا رکن خانواده در کنار او محکم و استوار باشد.

با توجه به این موضوع می توان گفت که زن می تواند علاوه بر فعالیت های خانگی و اجتماعی، فرزندان خود را نیز تربیت کند و حضور فرزندان در خانواده نه تنها مانع از فعالیت مادر می شود، بلکه زنان را به انرژی بیشتر تشویق می کند. خانواده آنها.

روایات می گویند تولد فرزند در خانواده باعث می شود زن احساس جوانی کند و انگیزه او را در فعالیت ها و کارها دو چندان کند.

فارس: به عنوان یک زن ایرانی گیرنده آیا توصیه ای به زوج های جوان دارید که انگیزه بچه دار شدن را در خود ایجاد کنند؟
از طریق:
به عنوان یک خانم شاغل و یک خانم خانه دار به همکاران و بانوان جوان ایرانی خود پیشنهاد می کنم که با برنامه ریزی اصولی و صحیح بتوانید از پس تمامی وظایف خود به نحو احسن برآیید و هیچ اقدامی مانع فعالیت سایر بانوان نخواهد شد.

بگذارید مثالی بزنم: هر فرد یا خانواده ای برای رسیدن به اهداف خود برنامه ای دارد، مثلا یک زوج جوان قصد دارند با حقوق و شرایط مالی خود خانه یا ماشین بخرند تا در مدت زمان کوتاهی به اهداف خود برسند.

در خانه و در فعالیت های اجتماعی نیز چنین است، زن ایرانی با کمک همسرش می تواند با برنامه ریزی در حین تحصیل یا کار اجتماعی صاحب فرزند شود و همه حس های خوب را با هم تجربه کند.

داشتن فرزند برای زن این مزیت را دارد که با بزرگتر شدن می تواند ثمرات ازدواج را تجربه کند و وجود نوه در خانواده باعث شادی و نشاط او در دوران میانسالی و بازنشستگی می شود.

رشد جمعیت در کشور موجب تقویت و تثبیت نظام جمهوری اسلامی می شود هر این وظیفه ماست که برای تثبیت نظام در همه زمینه ها گام برداریم.

البته دولت باید زیرساخت ها و شرایط لازم را برای زوج های جوان نیز فراهم کند تا در این شرایط اقتصادی جوانان ما انگیزه بیشتری برای افزایش جمعیت و افزایش جمعیت داشته باشند. بچه دار شدن فکر کن و عمل کن

پایان پیام/۲۳۰۷