لیبل گلاسه آتروم – مای پیانو


نشانگر لیزری لیبل گلاسه (گاهی وقت ها حکاکی لیزری نیز نامیده می شود) وسیله ای هست که برای نشانه گذاری اقلام یا محصولات با امداد پرتو لیزر به کارگیری می شود.

 

فعالیت نشانه گذاری اقلام یا محصولات با لیزر به نوبه خویش به تیتر نشانه گذاری لیزری شناخته می شود.

 

نشانگر لیزری چطور فعالیت می کند؟

یک نشانگر لیزری دستکم دو جزء دارد: یک در دست گرفتن کننده و یک پرتو لیزر.

 

کنترلر دستگاهی هست که شدت، شتاب و جهت پرتو لیزر را در دست گرفتن می کند. از این نظر، کنترلر نوعی کامپیوتر هست که تنظیمات پرتو لیزر در ادامه آن پیکربندی شده است.

 

از طرف دیگر پرتو لیزر جزء نشانگر لیزری هست که مسئول تابش لیزر بر روی سطحی هست که قرار هست نشانه گذاری شود. هنگامی که لیزر با مرحله تعامل می کند، خاصیت و ظواهر خویش را تغییر می دهد و در ادامه نتیجه نشانه گذاری گزینه حیث ایجاد می شود.

 

نشانگرهای لیزری کدام سطح های را می توانند نشانه گذاری کنند؟

نشانگرهای لیزری می توانند طیف وسیعی از سطح های را نشانه گذاری کنند، از جمله:

 

مس.

شیشه.

چوب.

فولاد.

علاوه بر این مواد، نشانگرهای لیزری می توانند کاغذ، پلاستیک یا مقوا را نیز نشانه گذاری کنند.

 

مزایای مارکرهای لیزری چیست؟

بزرگترین مزیت نشانگرهای لیزری این هست که بر مغایر چاپگرهای لیبل یا چاپگرهای جوهرافشان، نیازی به به کارگیری از جوهر یا مواد شبیه دیگر برای نشانه گذاری مرحله ندارند. به این ترتیب، تولیدکنندگان می‌توانند در ادامه هزینه‌های مربوط به خرید جوهر صرفه‌جویی نمایند و صرفاً به لیزر برای علامت‌گذاری خویش متکی باشند.

 

علاوه بر این، نگهداری و به کارگیری از نشانگرهای لیزری بسیار آسان است.

 

نشانگرهای لیزری و برچسب زدن

نشانگرهای لیزری مدت زیادی هست که در ادامه برچسب زدن به کارگیری می شوند.

 

به دلیل اعتنا و قابلیت اطمینان، نشانگرهای لیزری یک تعیین ایده آل برای نشانه گذاری برچسب هستند. به علاوه، آن ها توانمند به چاپ طیف گسترده ای از عناصر، از گزاره متن، تصویر، بارکد یا کدهای ماتریس دیتا هستند. جدای از این، و از آنجایی که آن ها می توانند یک گزینه یا متاع را سوای به کارگیری از جوهر یا برگه برچسب نشانه گذاری کنند، نشانگرهای لیزری به تولیدکنندگان این قابلیت را می دهند که در ادامه هزینه هایی که در ادامه غیر این شکل در ادامه تولید برچسب ها متحمل می شد، صرفه جویی کنند.