لاغری سطحی با RF Slimming با تجهیزات RF در تهران


لاغری سطحی با دستگاه RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش ، با تغذیه مناسب ، می تواند به همه افراد با هر گونه چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با استفاده از تجهیزات RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده RF بستگی به میزان چربی و ناحیه مورد نیاز دارد. تجهیزات RF را می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و غیره استفاده کرد.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. اما گاهی اوقات افرادی هستند که اصلا چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلو اضافه وزن دارند یا در قسمتی از بدن خود مانند شکم و باسن رسوب چربی دارند. این تجمع چربی ممکن است برای مردم خوشایند نباشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آن هستند.

لاغری سطحی با RF

لاغری سطحی با RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش ، با تغذیه مناسب ، می تواند به همه افراد با هر گونه چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با استفاده از تجهیزات RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه RF بستگی به میزان چربی و ناحیه مورد نیاز دارد. تجهیزات RF را می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و غیره استفاده کرد.

تجهیزات سریع ، راحت ، بی ضرر و بدون زخم منجر به سفت شدن پوست ، شل شدن شل و حذف سلولیت می شود. این عمل بدون جراحی با تجهیزات RF انجام می شود که در چند سال اخیر بین مردم بسیار رایج شده است و بدون نیاز به جراحی به بدن ایده آل می رسد.

فرکانس رادیویی روشی است که از سال 2001 در RF و سایر دستگاه ها برای سفت کردن پوست بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

مزایای RF لاغری

لاغری RF یک روش کاربردی برای لاغری موضعی است که مزایای زیادی دارد. برخی از این موارد عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و بدون استفاده از جراحی می توان نتیجه مطلوب را بدست آورد.

مناسب برای انواع پوست.

با استفاده از تجهیزات لاغری RF ، علاوه بر ارسال امواج برای کاهش وزن ، لیفت پوست نیز می تواند همزمان انجام شود. این روش از آسیب دیدن پوست جلوگیری می کند.

این روش برای افرادی است که با رژیم لاغری قادر به کاهش وزن نیستند. در واقع می توان از آن به عنوان یک شوک برای ادامه فعالیت ها استفاده کرد.

در نتیجه ، وقتی رژیم و ورزش جواب نمی دهد ، این روش می تواند یکی از م waysثرترین روش ها برای نتیجه گیری باشد.

سایر مزایای این روش شامل یک روش غیر تهاجمی است و نیازی به جراحی نیست.

چه چیزی برای لاغری موضعی با RF مناسب است؟

نامزدهایی که از این روش استفاده می کنند در واقع افرادی هستند که سالم هستند و چربی در یک قسمت از بدن خود مانند شکم و باسن جمع کرده اند که با رژیم غذایی و ورزش از بین نمی روند. این روش برای افرادی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن RF برای افرادی که دارای اختلال حسی هستند توصیه نمی شود. این به این دلیل است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه به طور کامل بیان کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. اما بهتر است از این روش در دوران بارداری و شیردهی استفاده نکنید.
افرادی که از تجهیزات میکروسرجری برای بیماران قلبی عروقی استفاده می کنند یا از پروتزهای فلزی ، صفحات دندانی و … استفاده می کنند نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

چگونه با RF لاغری موضعی انجام دهیم؟

ابتدا به بیمار کرم بی حسی در ناحیه مورد نظر داده می شود. این بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از اعمال بیهوشی ، کرم با استفاده از الکل از ناحیه آسیب دیده برداشته می شود. با استفاده از ترکیب امواج ، ترکیب دو قطبی و تک قطبی را می توان از ناحیه مورد نظر حذف کرد. متخصصی که به او مراجعه می کنید باید با استفاده از آموزش های مورد نیاز با توجه به دستگاه ، تنظیمات فردی را برای هر فرد ایجاد کند (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). این باعث می شود که اراده انرژی به طور یکنواخت در تمام قسمتها اعمال شود.

پس از اعمال بیهوشی و تنظیمات اولیه ، از کرم برای روانکاری پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را به قسمت مورد نظر بمالید تا دسته دست دستگاه به راحتی روی پوست حرکت کند. با چرخاندن قسمت دستی روی ناحیه ، چربی ها اسیدهای چرب را به ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. پس از انتشار اسیدهای چرب ، چربی ها کوچک شده و اندام های مورد نیاز خود را بدست می آورند. پس از انجام مراحل ، می توان از کمپرس یا لوسیون بر روی پوست استفاده کرد.

دوره بهبودی پس از استفاده از دستگاه لاغری موضعی RF

ممکن است پس از کار با دستگاه RF قرمزی خفیفی را تجربه کنید. قرمزی زیاد شدید نیست و معادل آفتاب سوختگی است. نگران نباشید ، این قرمزی به سرعت برطرف می شود و شما حتی مجبور نخواهید بود از کار مرخصی بگیرید. پس از انجام این کار ، می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لوسیون را بعد از استفاده از دستگاه RF بمالید.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله – تا زمانی که با استفاده از دانش این روش و کار با آن و همچنین آگاهی کامل از پزشک متخصص به درمان مراجعه کنید.

راههای ارتباط با خانم بهار هندی

شماره تماس مستقیم: 09031313119

نشانی: بلوار كشور ، بین جمالزاده و كارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، پلاك 340 ، طبقه دوم ، واحد 12

اقدامات مورد نیاز قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با تجهیزات RF

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از دستگاه RF نیازی به مراقبت یا بازیابی خاصی ندارد. این در واقع یکی از نکات مثبت در این روش است. اما رعایت چند نکته می تواند به بهبود نتایج و کاهش عوارض جانبی احتمالی کمک کند. برخی موارد عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از آن سیگار نکشید.

نوشیدن الکل سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش های سنگین خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته پس از انجام RF از انجام تمرینات سنگین خودداری کنید.

در طول روند بهبودی ، بهتر است روزانه 8 تا 10 لیوان آب بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش RF سطحی شبیه کاری است که ما در باشگاه انجام می دهیم. مزاحم Libran – همیشه منطقی ، به راحتی از نظر احساسی آسیب می بینید ، بسیار پرشور و شاید کمی بیش از حد شدید ، گرمای مورد نیاز برای ورزش است.

در نتیجه ، چربی ها توسط بدن دفع شده و آماده هضم می شوند.

همچنین در این روش با تمرکز آزادسازی عمیق انرژی در پوست روی لایه های داخلی پوست ، بر پوست بدن تأثیر می گذارد ، آن را نرم و نرم می کند و ساختار بافت زیر جلدی را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید