در این پادکست ، من با تارا مصاحبه کردم ، که Thinner Leaner Stronger را می خواند و با استفاده از آموخته هایش در مجموع 80 پوند وزن کم می کرد ، اعم از “چاقی موبی” تا تناسب اندام شدید. او فقط یک تن چربی از دست نداد. تارا کمی عضله پیدا کرد و در این راه بسیار قوی شد.

قبل از پیدا کردن TLS ، تارا در 5’5 وزن 204 پوند داشت و پزشکش به او گفت که باید مقداری وزن کم کند. تارا مانند بسیاری از مردم می خواست شکل بگیرد ، اما نمی دانست چگونه این کار را به درستی انجام دهد.

او نمی دانست چه چیزی بخورد یا در ورزشگاه چه کار کند و مانند بسیاری از خانمها هر روز ساعت ها تمرینات قلبی را شروع کردند. او با موفقیت بیش از 60 کیلوگرم وزن کم کرد ، اما از بدن خود لاغر و ناراضی بود.

خوشبختانه ، او از طریق مکالمه ای که در باشگاه شنید ، کار من را پیدا کرد و TLS را خواند. او همه چیز را در مورد ماکرو و وزنه برداری آموخت و شروع به تمرین کرد. وزن کم شد و حالا بدن تارا رو به بهبود بود. او در حال قوی شدن و عضله سازی بود و پوست شلش شروع به پر شدن کرد.

او اکنون حدود 127 پوند وزن دارد و در بهترین شکل زندگی خود قرار دارد. او دنبال کرده است. چالش یکساله برای بانوان به مدت 3 سال و او نتوانست میله را از روی سینه خود بلند کند و سه رقمی را روی نیمکت هالتر فشار می داد.

در این مصاحبه ، من و تارا در مورد داستان او و موانعی که با آن روبرو شد ، از جمله نحوه تغییر رژیم غذایی و تمرین و غلبه بر تهدیدها و ترس از تحت فشار قرار گرفتن صحبت می کنیم. چگونه ذهنیت او تغییر کرد ، چگونه قدرت او افزایش یافت ، اکنون چه می کند ، و خیلی بیشتر.

بنابراین اگر به دنبال یک جوک الهام بخش هستید و داستانهای الهام بخش را دوست دارید ، قطعاً به این قسمت گوش دهید.

در نهایت ، اگر مایل به حمایت از نمایش هستید ، لطفاً یک بررسی سریع در iTunes بگذارید. واقعاً کمک می کند!

مهر زمان:

5:42 – سلامتی و تناسب اندام شما قبل و بعد از یافتن کار من کجا بود؟

10:36 – چگونه بعد از سوختگی به تناسب اندام برگشتید؟

19:32 – چگونه بر ترس از اضافه وزن غلبه می کنید؟

30:13 – قدرت شما در برنامه چگونه افزایش یافته است؟

48:21 – برنامه شما از اینجا چیست؟ اهداف آتی؟

در نمایش ذکر شده است:

کتابهای مایک متیوس

آستر نازک قوی.

آشپز خرد شده

چالش یکساله برای بانوان

آستر بزرگ قوی.

قوی تر از آسترهای بزرگ.

نظر شما در مورد این قسمت چی بود؟ چیز دیگری برای به اشتراک گذاشتن دارید؟ با گذاشتن کامنت در ادامه به من اطلاع دهید!