فریاد الله اکبر در آسمان استان گیلان طنین انداز می شود – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد روز شنبه بیست و سوم مهرماه ساعت ۱۸:۳۰ فریاد الله اکبر در آسمان استان گیلان به گوش می رسد. . سبک خواهد بود

در متن این اطلاعیه آمده است:

به نام الله الرحمن الرحیم

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان فرا رسیدن میلاد با سعادت رسول نور و رحمت حضرت محمد مصطفی را تبریک و تهنیت عرض می نماید.د) و امام جعفر صادقآ)برای عموم مردم خداجو و استاندار گیلان از اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص) می گوید.د) با حضور پرشور عاشقان پیامبر اعظم(ص)د) تجدید میثاق با معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی). عالی) و شهدای والامقام مدافع امنیت و حریم جمهوری اسلامی ایران و محکومیت جنایات اخیر اغتشاشگران و اغتشاشگران و ابراز خشم و نفرت عمومی از اقدامات وقیحانه و نقض هنجار توسط برخی افراد پیشرو یا فریب خورده که تمرکزشان بر مسجد است سازماندهی می شود.

این اجتماع باشکوه در قالب حرکتی پرشور ساعت ۱۸:۳۰ روز شنبه ۲ مهرماه بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشا در مساجد سراسر استان و به دنبال آن شعارهای الله اکبر از پشت بام های شهر به صدا درآمد. خانه ها و اماکن عمومی و از مساجد و پیرامون آن پخش می شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان از مسلمانان استان و عموم مردم پرشور دعوت می کند با حضور پرشور و هوشمندانه خود در مساجد استان فریاد بزنند. اصطلاح اتحاد و نفرت انقلابی خود را از اغتشاشگران و آشوبگران به گوش دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب اسلامی برسانند و بار دیگر محکوم کنند. دخالت احترام به حرم‌های مذهبی، تضعیف امنیت عمومی و تخریب بیت المال، حمایت استوار آنان از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به منصه ظهور جهانیان می‌رساند.