طرفداران مک میلر قبل از انتشار مجدد mixtap “Faces” شوکه شده اند


طرفداران نمی توانند پس از مرگ مک میلر شنا را متوقف کنند.

از زمان مرگ رپر ، در سال 2018 ، برچسب او “Circle” را در سال 2020 منتشر کرد ، پس از آن او چند تک آهنگ ، مانند “I Believe It” از DVSN ، “Time” از Free Nationals و 88-Keys. توسط “Eat Life” اجرا کرد. “

در حال حاضر ، مخلوط رپ 2014 “Face” برای اولین بار در سرویس های پخش و وینیل در دسترس خواهد بود.

این آلبوم که اولین بار هفت سال پیش در روز مادر منتشر شد ، روز جمعه در دسترس طرفداران سخت کوش میلر قرار می گیرد که نمی توانند به اندازه کافی دریافت کنند.

برای کسانی که قبلاً نام “چهره” را نشنیده اند ، توییتر توصیه هایی از مخاطبان قدیمی ارائه می دهد.

“اول سراغ آهنگ نرو” توییت ipHipHopNumbersبه “اگر قبلاً در مورد آن چیزی نشنیده اید ، با” داخل به بیرون “شروع کنید ، پرده های خود را خاموش کنید ، تلفن خود را خاموش کنید و مک را به دنیای خود اضافه کنید.”

دوبله شده “یکی از بهترین “مخلوط های تمام وقت” ، “چهره” های طرفدارانش توجه آنلاین جدیدی را به خود جلب کرده و در توییتر مورد توجه مردم قرار گرفته است که مردم مشتاقانه منتظر سقوط او هستند.

“به نظر من ، بهترین پروژه مک ،” توییت کرد فن.

“چنین پروژه شگفت انگیزی.” نوشته شده است دوم ، “امشب گریه می کند.”

میلر در 7 سپتامبر 2018 ، اندکی پس از انتشار “شنا” بر اثر مصرف بیش از حد دارو درگذشت.
دنور پست توسط گتی ایماژ

تک آهنگی از Mixtape با عنوان “Colors and Shapes” اوایل امسال با ویدئویی به کارگردانی سام میسون منتشر شد.

در این ویدئو سگی در حال عبور از فضا و سایر ابعاد است. این سگ با الهام از حیوان خانگی میلر ، رالف ، و خانواده اش خاطرات قدیمی را برای میسون ارسال کردند که از بینایی او الهام گرفت.

آهنگ با صدای پس زمینه شروع می شود ، “آیا من به س ،ال” من کیستم؟ ” خوب ، من همیشه با آن روبرو هستم ، “با ترکیبی رویایی و روحیه روانگردان ، وقتی میلر از بدن بیرون می رود و آواز می خواند.

وی در بیانیه ای که میسون درباره این ویدئو منتشر کرد ، گفت: “من این آهنگ را بسیار بصری دیدم – گویی دنیایی برای خود دارد … این به معنای داشتن یک ویدیو در مورد دوران کودکی است – بزرگ شدن به عنوان یک هنرمند و قد او. و تجربه کم. ”

میسون افزود که این آهنگ درباره سفر “خطرناک” یک هنرمند است.

مک میلر
9 آلبوم خواننده رپ پیتزبورگ در خدمات پخش موجود است و “Face” را دهمین وی می کند.
گتی ایماژ

میلر که اهل پیتسبورگ است ، در نوجوانی با آهنگهای frat rap – مانند آنچه در زیرزمینی وحشتناک با جام های انفرادی قرمز می شنوید – به شهرت رسید و در سن 20 سالگی ، تک آهنگ پلاتینی داشت و The Billboard در صدر جدول قرار گرفت.

او سرانجام از ژانر بی پروا و جوان رپ که در آلبوم “بچه ها” حضور داشت فارغ التحصیل شد تا صدا و استایل خود را توسعه دهد.

“تماشای فیلم با سا مووند با F” و “برو: آئودی AM” به او ضربات جاز تر و موزون تری برای موفقیت آلبوم خود “The Divine Feminine” در سال 2016 داد ، زمانی که او با ستاره پاپ آریانا گرانده رابطه داشت.

آخرین آلبوم او با نام “شنا” در 7 سپتامبر 2018 ، یک ماه قبل از مرگ میلر ، به دلیل مصرف بیش از حد ناگهانی فنتانیل ، کوکائین و الکل منتشر شد. او فقط 26 سال داشت. برچسب او بعداً “Circle” را در سال 2020 منتشر کرد ، که رپر قبل از گذراندن او روی آن کار می کرد.

میلر با آهنگهای تاریک بیگانه نبود. در واقع او آنها را در آغوش گرفت. به طور خاص ، در “چهره ها” می گوید: “به مادرم نگو من مشکل مواد مخدر دارم.”

طرفداران خاطرنشان کردند اولین آهنگ آن میکس تاپ ، “Inside Out” ، با خط “من باید قبلا مرده بودم” شروع می شود ، وضعیت وحشتناکی که پس از مرگ منتشر می شود.دیدگاهتان را بنویسید