شیاطین سرخ با یک برد بزرگ شروع می کنند/ هی لیورپول در بحران! – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های فوتبال منچستریونایتد و لیورپول دوشنبه شب از ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه آغاز می شود. اولدترافورد آغاز شده.

تیم ها در حالی در هفته سوم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند که در دو دیدار قبلی آمار قابل قبولی از خود به جای نگذاشتند.

شیاطین سرخ میزبان لیورپول هستند که دو بازی قبلی خود را شکست داده بودند تا بدون امتیاز در انتهای جدول قرار بگیرند.

ساکنان بندر لیورپول در دو بازی اول خود نیز به تساوی رسید، بنابراین دیدار سنتی دو تیم معنایی مضاعف دارد.

برخلاف تصور، منچستریونایتد در ابتدای بازی کاملاً بر بازی مسلط بود و در دقیقه ۱۰ با ضربه فنی موفق به گلزنی شد. اونگا تیر دروازه آلیسون بکر را تکان داد.

در ادامه حملات منطقی منچستریونایتد ادامه یافت تا این تیم در دقیقه ۱۶ از طرح هجومی منحصر به فرد خود هوشمندانه استفاده کند. جیدون مدل برای زدن گل اول

تلاش لیورپول برای گل تساوی به جایی نرسید تا اینکه این بار تیم میزبان با یک پاس یک ضد حمله سریع آغاز کرد. برونو فرناندز به مارکوس راشفورد تا گل دوم را وارد دروازه لیورپول کند.

پس از این گل، تعویض های پی در پی لیورپول برای جبران گل های از دست رفته آغاز شد.

حملات گسترده لیورپول در نهایت در دقیقه ۸۰ نتیجه داد که ضربه دیوید توسط محمد صلاح دفع شد. آن بیا دیگه توانست گل اول تیم میهمان را به ثمر برساند.

اریک در نهایت در دقیقه ۸۶ تن هوگ تصمیم گرفت کریستیانو رونالدو را برای منچستر به زمین بیاورد تا بتواند از سرعت خود برای ضدحمله خط دفاعی لیورپول استفاده کند. می بینم تعجب

تلاش های لیورپول در دقایق پایانی به جایی نرسید تا شیاطین سرخ به یکی از ارزشمندترین بردهای فصل برای صعود از منطقه بحرانی دست پیدا کنند و لیورپول را در موقعیتی باورنکردنی با یورگن پشت سر هم قرار دهند تا در فصول گذشته بدرخشند. . باشگاه در پایان هفته سوم، سرعت خود را کاهش دهید.