شهید موسی شاه رضا گاماسایی: انقلاب بهای خون هزاران شهید است، آن را حفظ کنید.


به گزارش خبرگزاری فارس همدان، «شهید»; شهود عرفانی را دید و نقش همه خوبی ها را در چهار باب گات نشان داد و چشم ستارگان آسمان را روشن کرد، ققنوس هشت بهشتی که هفت آسمان را فتح کرد، همان عاشقی که در وادی مقدس پرواز کرد. . از عشق و ملائکه روح پاکش را نوازش کرد

می خواهیم هر روز را به نام و یاد این ستارگان به پایان برسانیم و کار را به برکت و یاری این عارفان عاشق آغاز کنیم. ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، دلاوری، مجاهدت و دلاوری… برگ سبز، هدیه درویش، هر قدر پذیرفته شود یا داشته باشد.

۳۸۱۲/ با شهید موسی شهرضا گاماسایی لحظات خوش

به نام پروردگار شهدا و صالحین

مدتها در آرزوی رفتن به جبهه جنگ با مهاجمان کافر بودم تا اینکه لیاقت را یافتم و امیدوارم لیاقت شهادت را پیدا کنم. عزیز بت شکن خمینی گوش کن و همیشه پشتیبان ولایت فقیه باش.

در مبارزه با مستکبران و مفسدان جهان و قدرت های بزرگ شرق و غرب از هیچ کس و هیچ نترس و با توکل و ایمانت حسین وار بر سرشان بیفتی و سر سرخی تا زندگی ننگین. شهادت همیشه و همه جا به عنوان یک پیروزی بزرگ، که یکی از قله های کمالات انسانی است و شئونات اسلامی را رعایت کنید و به آن عمل کنید، مسجد را دانشگاهی می پندارد که به انسان می آموزد چگونه زندگی کند و چگونه مرد.

ای پیروان ملا علی علیه السلام که آرزوی شهادت در پیشگاه خدا دارید، باید از مساجد به جبهه بشتابید و به مزدوران بعث حمله کنید تا هر چه زودتر راه کربلا را باز کنید و به قدس عزیزمان بروید.

دوست عزیز من از شما می خواهم که به جبهه بروید تا با دلاورمردان اسلام و فداکاران راه قرآن بیشتر آشنا شوید و نحوه حمله غارتگران و آمریکایی ها به این ملت مظلوم را افشا کنید. در راه خدا و پاسداری و پاسداری از انقلاب اسلامی ما که بهای خون هزاران شهید و مجروح است.

و سخنی با کشورم ایران؛ سلام کشور عزیزم! آخرین قطره خونم را در دشت تو بر زمین خواهم ریخت تا نهال انقلاب اسلامی را سیراب کنم.

انتهای پیام/۸۹۰۰۱/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید