شبکه های اجتماعی امروز قطع شده و من احساس آزادی می کنم؟! افکاری در مورد فرهنگ رسانه های اجتماعی در حال حاضر


سلام بچه ها. روزها پیش می خواستم بنشینم و یک پست وبلاگ بنویسم و ​​امروز فرصت مناسبی است، زیرا … اینستاگرام، FB، واتس اپ همه به طور کامل از کار افتاده اند و من این احساس را دارم که بسیاری از ما نمی دانیم چیست. با خودمان انجام دهیم 😂

این خنده دار است زیرا من یک پست IG در صف قرار دارم تا امروز صبح در پوشه پیش نویس های خود در اینستاگرام از آخر هفته Sedona بروم. من استفاده از رسانه های اجتماعی را برای آخر هفته که یک بهشت ​​کامل بود متوقف کردم و در مورد بازگشت به آن بسیار مردد بودم. آخر هفته این حس عجیب را داشتم که با دیدن اینستاگرام شوکه شدم… اصلاً آن را حس نکردم. این برای پیام‌رسانی، پیمایش، پست کردن و همه اینها صدق می‌کند.

اما امروز آماده و هیجان زده بودم که از آخر هفته پست کنم و به اشتراک بگذارم. آخر هفته به عروسی پسر عمویم رفتیم و خیلی زیبا بود، تعداد زیادی عکس زیبا از این برآمدگی که به سرعت در حال رشد است گرفتیم. من همچنین ممکن است برخی از موارد را در زیر به اشتراک بگذارم زیرا چه کسی می داند که رسانه های اجتماعی من چه زمانی برمی گردند تا در آنجا پست بگذارم. 😉

و اکنون ساعت ۳:۱۵ بعد از ظهر است، و با گذشت روز من شروع به احساس آزادی می کنم بدون اینکه احساس کنم مجبور به بررسی رسانه های اجتماعی خود هستم. این برای من با بسیاری از شما که احتمالاً مطالعه می کنید متفاوت است، زیرا ورود به اینستاگرام برای من فقط یک وقت آزاد سرگرم کننده نیست، همیشه سرگرم کننده و جالب است، بلکه کار نیز هست. من باید اینجوری باشم من سؤالات خدمات مشتری، سؤالات بهداشتی، سؤالات پادکست را دریافت می کنم، و می خواهم مطمئن شوم که همه دوباره پست می شوند، و باید به یاد داشته باشم که همه تعهدات و کدهای تخفیف خود را پست کنم، می دانید – اینطور نیست که کار سختی باشد، بلکه فقط کار من است. بنابراین، با این حال، تمام حالات معمول وارد می شوند. الهام، اشتیاق، شادی، استرس، خستگی، خلاقیت، افکار، افکار مختلط، و احساساتی که گاه به گاه کامنت‌های فوق‌العاده یا مزاحمت‌های اینترنتی به وجود می‌آیند. و لیست ادامه دارد.

تصمیم گرفتم امروز را به عنوان نشانه ای در نظر بگیرم تا روی برخی چیزها کار کنم که مدت هاست به تعویق انداخته ام، چیزی که در آخرین صحبتم به آن اشاره کردم. قسمت انفرادی روی پادکاآر!! هر حدسی؟ راهنمایی برای شما … این در مورد نوشتن است، به زندگی من ربطی ندارد. در زیر حدس بزنید! می خواهم بشنوم!

حقیقت این است که من توانستم بدون وقفه دائمی در بررسی رسانه های اجتماعی، از طریق نوشتن خود وارد عمیق ترین جریان کار شوم. من به هیچ وجه نمی‌گویم که نمی‌خواهم رسانه‌های اجتماعی برگردند – چیزی که می‌گویم این است که یادآوری خوبی است که کنترل زمانم را در دست دارم، و اینکه اعتیاد به رسانه‌های اجتماعی و عادت‌های تند کشیدن/بررسی کردن را ترک کنم. بهره وری و شادی من در حرکت رو به جلو بسیار زیاد است. این قطعاً بخشی از “مرحله بعدی TBB” است، چیزی که مدتی است درباره آن صحبت می کنم.

همچنین خنده‌دار است زیرا من عمداً خیلی بیشتر از ساعات زیادی امروز در IG وقت گذاشته‌ام، اما چیزی بسیار متفاوت است که رسانه‌های اجتماعی این تصمیم را برای من می‌گیرند تا تصمیم‌گیری عمدی. این سؤالات زیادی برای من ایجاد می کند … و احتمالاً از شما نیز می پرسد، بنابراین من آن را در زیر به اشتراک می گذارم:

– اگر قرار باشد فردا رسانه های اجتماعی ناپدید شوند، چه احساسی دارم؟ چه می توانم بکنم؟! چگونه با جامعه خود در ارتباط خواهم بود؟ چگونه می توانم برخی از ابزارها را قرار دهم تا مطمئن شوم اگر رسانه های اجتماعی واقعاً ناپدید شوند، جامعه من می تواند به من متصل بماند؟

آیا واقعاً احساس خوبی دارم که بخش اعظم شغل من بر بستری استوار است که کنترلی روی آن ندارم؟

– دلیل توقف اپلیکیشن امروز چیست؟ البته این مشکلات داخلی، خطای سرور و غیره است، اما آیا چیز دیگری در اینجا وجود دارد؟ اگر چنین است، این است [Facebook, Instagram] واقعاً شرکتی که از اداره کردن کسب و کارم برای آن احساس خوبی دارم؟

اگر رسانه اجتماعی وجود نداشته باشد، با وقتم چه کنم؟ اگر این به من احساس خوبی می دهد، چگونه می توانم اکنون بیشتر از این کار کنم؟!

– این مشکل اینترنت با آنچه اکنون در جهان و در جهان هستی و در طالع بینی اتفاق می افتد، چگونه ارتباط دارد؟ در حال حاضر از ماه جدید تا دگرگونی های نجومی عظیمی که روی زمین در حال وقوع است، اتفاقات شگفت انگیز زیادی در حال وقوع است. این به شما فرصت زیادی برای فکر کردن می دهد.

در پایان، در حالی که امیدوارم بتوانم امروز با همه شما در اینستاگرام ارتباط برقرار کنم، از این تجربه بسیار سپاسگزارم زیرا به من یادآوری می کند که این مرکز وبلاگ برای جامعه ما چقدر مهم است! من هر روز وبلاگ می‌نوشتم، اما زمانی که چندین سال پیش شروع به میکروبلاگینگ در اینستاگرام و همچنین پادکست کردن هر هفته کردم، پست‌های وبلاگ شروع به کم شدن کردند. همچنین، من معمولی ترین یا ساختارمندترین فرد نیستم، بنابراین هر “روال هفتگی” که سعی کردم با پست های وبلاگ حفظ کنم، هرگز در درازمدت به پایان نمی رسد. 😂

امروز صبح که مشغول نوشتن دفتر خاطرات بودم، حدود ۱۰ تا ۱۵ ایده برای پست‌های وبلاگ آینده نوشتم – در مورد همه چیز، از سلامتی گرفته تا گیاهخواری، بارداری، سن و به‌روزرسانی‌های صمیمی‌تر زندگی شخصی. این یادآوری خوبی برای من است که دوباره به وبلاگ بازگردم و دائماً جامعه خود را (شما بچه ها!) به وبلاگ جذب کنم، زیرا کنترل بسیار بیشتری بر آنچه در این فضا اتفاق می افتد نسبت به پلتفرم های رسانه های اجتماعی دارم.

همچنین یک مشکل بزرگتر در بازی با سیستم عامل های رسانه های اجتماعی وجود دارد، و من فقط می خواهم بیرون بیایم و آن را بگویم. سانسور از کنترل خارج شده است. اخیراً متوجه شده‌ام که هر چه بیشتر شروع به لایک کردن و کامنت گذاشتن روی پست‌هایی می‌کنم که با گفتمان رایج در مورد چیزهایی که در حال حاضر در جهان اتفاق می‌افتد مطابقت ندارند، بیشتر شروع به تماشای بازگشت پست خود می‌کنم. این اتفاق در یکی دو سال گذشته رخ داده است، اما حتی در چند هفته گذشته، من شاهد کاهش شدید آن بوده‌ام. من در مورد بسیاری از موضوعات بحث برانگیز در خود اینستاگرام خود صحبت نمی کنم زیرا احساس می کنم مکان کاملاً امنی برای انجام این کار نیست، اما احساس می کنم اینجا در پلت فرم خودم (این وبلاگ) می توانم بیشتر بگویم. و درست در زمانی که همه چیز خوب است، مطمئن هستم که خواهم کرد.

به هر حال، مهم نیست که شما چه فکر می کنید… سانسور خارج از کنترل ترسناک است. من شخصی را دیدم که در مورد DYSON VACCUM در استوری های IG خود پست می گذاشت و پست آنها با پیوندی به CDC برچسب گذاری شده بود که در مورد va**cines صحبت می کرد زیرا IG تفاوت بین آن کلمه و کلمه VACUUM را تشخیص نداد. 😵‍💫 ناگفته نماند مطمئنم همه شما متوجه شده اید که هشتگ “مصونیت طبیعی” چه خبر است. من را شروع نکنید صحبت در مورد سلامتی و تندرستی همیشه اشتیاق من خواهد بود، بنابراین هرگز این کار را نخواهم کرد. 🙂

باز هم، مهم نیست که شما چه فکر می کنید، آیا این را کمی بداخلاق نمی بینید!؟! من می خواهم در دنیایی زندگی کنم که آزادی بیان در آن محترم باشد. آزادی به طور کلی. و شاید آنچه امروز احساس می‌کنم این باشد که بدون فشار چیزی که در شبکه‌های اجتماعی چه بگویم/چه چیزی نگویم، کمی کم و بیش احساس آزادی می‌کنم.

من هم می خواهم این یادداشت را اضافه کنم. من از رسانه های اجتماعی بسیار سپاسگزارم. این یک پست در شبکه های اجتماعی نیست که اصلاً انتقاد کند. من نمی توانم تمام موهبت هایی را که رسانه های اجتماعی به زندگی من آورده اند باور کنم – یعنی همه شما. من جامعه خود را بسیار دوست دارم. چیزی که من دوست ندارم برخی از راه‌هایی است که طی سال‌ها تغییر کرده و برقراری ارتباط واقعی را برای شما دشوار کرده است – همین. 🙂

به من بگو چه احساسی داری 🙂 همچنین، امیدوارم روز خود را با چیزهای اضافی پر کنید که بدون زمانی که معمولاً برای پیمایش، پست کردن و تعامل در آنجا صرف می کنید، شما را روشن می کند!!

PS نظرات وبلاگ برای این پست از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود زیرا جای دیگری برای بحث وجود ندارد، هاها!! lmk آن همه در زیر است! ILY!! همچنین درخواست های ارسال را کنار بگذارید زیرا من پست های جدیدی دریافت می کنم، مطمئناً. 🙂رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر