ساخت پنل های خورشیدی – ۳ نکته مهم که قبل از شروع باید بدانید

چشم انداز ساخت پنل های خورشیدی در بین بسیاری از افراد از همه اقشار طنین انداز شده است. تصور کنید دیگر مجبور به پرداخت قبض برق نباشید. قدرت خورشید می تواند این امکان را فراهم کند. اما آیا یک فرد معمولی بدون آموزش فنی می تواند پنل های خورشیدی در خانه بسازد؟ پاسخ ممکن است شما را شگفت زده کند.

با پیشرفت تکنولوژی و در دسترس بودن قطعات مورد نیاز برای ساخت پنل خورشیدی، برای یک فرد عادی عادی نمی‌توان پنل‌های خورشیدی خود را از ابتدا بسازد و برق خود را تولید کند. در پنج سال گذشته انفجاری از اطلاعات در مورد انرژی خورشیدی، بادی و سایر منابع انرژی تجدید پذیر وجود داشته است. اینترنت مملو از اطلاعات مربوط به این منابع انرژی است.

همراه با فناوری پیشرفته، نگرانی اضافی در مورد محیط زیست و تأثیر سوزاندن سوخت های فسیلی برای رفع نیازهای انرژی ما نیز وجود دارد. حفاظت از محیط زیست هرگز مهمتر از این نبوده است.

اکنون می توان آنلاین شد و یک پنل خورشیدی کامل را با قیمتی بین ۸۰۰ تا ۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. کنار هم قرار دادن کل یک منظومه شمسی با خرید پنل های جداگانه می تواند هزاران دلار هزینه داشته باشد. بسیاری از ما آن پول را در اطراف نداریم.

بنابراین گزینه بعدی برای بسیاری از ما این است که پنل های خورشیدی را از ابتدا، کارت های بانکی و قطعات را از فروشگاه سخت افزاری محلی خود بسازیم.

اگر به فکر ساختن پنل های خورشیدی خود در خانه خود هستید، سه نکته و نکته کلیدی وجود دارد که قبل از شروع باید در نظر بگیرید.

۱. بودجه خود را در نظر بگیرید و چقدر باید برای پروژه خود هزینه کنید. این تعیین می کند که چه تعداد پانل می توانید در حال حرکت بسازید. این همچنین تعیین می کند که چقدر انرژی می توانید با این پانل ها تولید کنید.

۲. چقدر انرژی می خواهید تولید کنید؟ این ارتباط نزدیکی با بودجه شما دارد، اما باید در نظر داشته باشید که آیا می‌خواهید کل خانه خود را تامین کنید یا با برق رسانی به چند دستگاه در خانه خود شروع کنید. من همیشه به مردم توصیه می‌کنم که از کوچک شروع کنند، با چند پانل، و زمانی که به آن دست پیدا کردید، مقدار بیشتری اضافه کنید تا بتوانید کل خانه‌تان را تامین کنید.

۳. بررسی کنید که آیا مشوق های انرژی تجدیدپذیر وجود دارد یا در منطقه شما وجود دارد. بسیاری از دولت های محلی برای افرادی که در انرژی های تجدیدپذیر سرمایه گذاری می کنند، مشوق ها و معافیت های مالیاتی ارائه می کنند. همچنین، دولت محلی خود را بررسی کنید تا ببینید آیا الزامات مجوز خاصی برای اضافه کردن سیستم های خورشیدی به سیستم شما وجود دارد یا خیر. با یک برق‌کار معتبر که در مورد سیستم‌های خورشیدی آگاه است، مشورت کنید تا بتوانند در مورد پل زدن سیستم خورشیدی خود با سیستم الکتریکی فعلی به شما توصیه کنند.

قبل از شروع، مطمئن شوید که یک برنامه گام به گام دقیق دارید که دقیقاً به شما نشان می دهد چه کاری را انجام دهید و چه زمانی آن را انجام دهید، قلب خود را از کجا بخرید، و امیدوار باشید که بیشتر آن را رایگان دریافت کنید. این باعث صرفه جویی زیادی در زمان و هزینه شما می شود. اگر در زمینه تولید پنل خورشیدی تازه کار هستید، به راهنمایی متخصص نیاز دارید. بهترین برنامه های انرژی خورشیدی موجود می تواند شما را در کل فرآیند از ابتدا تا انتها راهنمایی کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر