زمان تجدید زندگی فرا رسیده است و من از وقفه وبلاگ نویسی برگشتم!


سلام جیس!! خوانندگان دوست داشتنی TBB من. خانهی من. خانواده ی من. دلم برای نوشتن اینجا برایت خیلی عجیب تنگ شده بود. من درگیر چند چیز دیگر هستم (من وارد این پست خواهم شد) و همچنین به مدتی برای رفتن به داخل خانه نیاز دارم. اما فقط به این دلیل که من در وبلاگ MIA بودم به این معنی نیست که چیزهای هیجان انگیزی برای شما درست نکردم – که بالاخره این هفته زنده شد!

پس بیایید یک لیست کوچک سرگرم کننده تهیه کنیم، می دانید که من عاشق یک لیست خوب هستم، تا به سرعت متوجه این موضوع شوم که اخیراً ذهنم به کجا بوده است و چرا در مقابل پست وبلاگ اینقدر ساکت بوده ام! آماده؟! بیایید آن را انجام دهیم.

کاری که در این چند ماه انجام دادی…

۱. رژیم و سبک زندگی! سلام بچه ها اوه خدای من. Celestial Diet & Lifestyle 7 Days رسماً ۴ روز راه اندازی شد…و من دارم کارگاه رایگان معرفی زنده برای همه چیزهای بهشتی این پنجشنبه!! تا حالا ثبت نام کردی؟! من دیگر کارگاه های زنده زیادی انجام نمی دهم زیرا تقریباً سعی می کنم تمام انرژی خود را برای بدن شفابخشم، شوهرم، خانواده ام، دوستانم و زندگی خارج از صفحه نمایش صرف کنم. وقتی کاری را انجام می‌دهم، تمام تلاشم را می‌کنم، و گاهی اوقات متوجه می‌شوم که همه چیزم را داده‌ام، برای روزها و هفته‌ها بعد از آن احساس خستگی شدید می‌کنم. #فقط حقیقت. اما این برنامه قطعا ارزش تمام انرژی کارگاه زنده من را دارد زیرا مدت زیادی است که در مورد چیزی هیجان زده نشده ام.

زندگی بهشتی در اواخر دسامبر سال گذشته (رژیم غذایی، سبک زندگی، مدیتیشن، انگیزه های روزانه، کل شیوه زندگی) به من منتقل شد و از آن زمان زمان آن رسیده است که آن را به زندگی کامل برگردانم. این حال و هوای خاص خود را دارد و زندگی کامل خود را دارد و من بسیار خوشحالم که آن را با شما به اشتراک می گذارم! به هر حال، هنگام ایجاد این برنامه و هر چیزی که همراه با آن است … مانند ضربان های دو گوش، مراقبه های غذا خوردن آگاهانه، مراقبه های پیاده روی، حمام کردن در جنگل (طبیعت درمانی)، تکرارها و صعودها، زندگی آسمانی، خواندن بسیاری از Pleiadian و غیره تحقیق کردم. کتاب‌هایی از Books By Luminous Objects And Beyond… من رسما یکی از آن افرادی شدم که تقریباً «آنقدر مشغول/پرت بودند که نمی‌توانستند در اینستاگرام پست کنند».

من قبلاً این افراد را درک نکرده بودم! قسم میخورم! من انگار ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه. اما نه. پست های روزانه من یک یا دو بار در هفته به پست تبدیل می شدند و حتی در آن زمان احساس می کردم انرژی ام به جای دیگری کشیده می شود. من هنوز در استوری های IG بسیار فعال هستم، زیرا آسان و بدون ساختار است، اما وقتی نوبت به پست کردن یک عکس، نوشتن نظر و صرف انرژی در آنجا رسید، وای – من آنقدر جذب همه رژیم های غذایی و سبک زندگی بهشتی شده بودم که کوتاهی کردم. زنگ تفریح. و اگر صادق باشم واقعا عالی بود.

ناگفته نماند که حدود ۷۵ درصد انرژی من و حدود ۱۰۰ درصد انرژی خلاقانه من به اینجا رفت. این همه ارزشش را دارد. فهمیدم که کلی کتاب دیگر نوشته ام! این ۷۲ صفحه و پر از خوبی های زیادی است. مواظب پست دیگری در روز جمعه باشید که همه چیز را به هم می زند، و حتما به ما بپیوندید کارگاه رایگان امروز پنجشنبه است!!!!

۲. دارم روی (ایده ها) کتاب بعدی ام کار می کنم… این خیلی شگفت انگیز و هیجان انگیز بود، ۰۰۰۱٪ از انرژی خلاقانه من غیر از برنامه آسمانی استفاده کرد!! هنگامی که TCD (رژیم غذایی بهشتی) در روز جمعه وارد جهان شد و پس از اینکه برنامه ۷ روزه خود را به صورت زنده هدایت کردم، قصد دارم انرژی بیشتری برای کتاب بگذارم. این بسیار وحشی است زیرا من سال هاست که بین فانتزی و دفتر خاطرات/خودیاری در نوسان هستم (دقیقاً ۷ سال، پروردگار مقدس) و ای کاش می توانستم بگویم این سردرگمی حل شده است اما هنوز ۱۰۰٪ حل نشده است. 😂 میدونم از من خواسته شده که این دوتا رو به دنیا بیارم، فقط بستگی داره کدوم اول بشه. اگر می توانید در زیر این پست نظر دهید و به من بگویید که در مورد کدام یک بیشتر هیجان زده هستید، ممکن است تأثیر بگذارد که من باید در ابتدا بیشترین انرژی خود را روی آن بگذارم!!

چیزی که می‌خواهم بگویم این است که با یک ویرایشگر عالی در سانفرانسیسکو کار می‌کنم که می‌خواهد در احیای خودیاری ماه ژوئن/ژوئیه به من کمک کند (فقط در قالب طرح کلی تا بتوانم آب میوه‌ها را به جریان بیاندازم) بنابراین ما ببین…من هیجان زده ام. من در قلب یک نویسنده کتاب هستم. هر چه از آن دورتر باشید، بیشتر احساس ناراحتی و گمراهی می کنید. من برای نوشتن کتاب به این سرزمین آمدم. من حتی ۵ سال پیش زندگی گذشته را مرور کردم و از روحم پرسیدم که برای چه کاری به اینجا آمده ام. جواب این بود که کتاب بنویس. پس ما اینجا هستیم!! روی ستارگان نوشته شده است و خوشحالم که وقتی TCD راه اندازی شد انرژی خود را در آن می ریزم! اک!

۳. اعمال محدودیت های جدید در شبکه های اجتماعی من قصد ندارم آن را بپوشانم، رسانه های اجتماعی در سال ۲۰۲۰ بسیار تغییر کرده اند، و ما هنوز آن تغییرات را در سال ۲۰۲۱ احساس می کنیم. متوجه شدم، مردم از وضعیت جهان عصبانی هستند و به وسعت روی آورده اند. از اینترنت برای نشان دادن خشم خود. مدتی بود که در صفحه‌ام خشونت زیادی دریافت می‌کردم و به این فکر می‌کردم که آیا یک زندگی شاد و آرام مستلزم این است که از کار آنلاین دوری کنم. (خوب، پاسخ این است که قطعاً یک زندگی آرام تر نتیجه آن خواهد بود، اما آیا ارزشش را دارد؟ نه، زیرا من عاشق کاری هستم که انجام می دهم.)

کار کردن با رسانه‌ام، نیکی، در این مورد مفید بود، که به من کمک کرد تا ببینم اگر دور شوم، اجازه خواهم داد تاریکی پیروز شود. سایه تاریکی قرن ها و اعصار در صدد برگرداندن نور بوده است. من از ایفای نقش در اجازه دادن به تاریکی برنده امتناع می کنم. اینجا هستم، واکشی، اما با یک مرز جدید در محل. زمان کمتری را صرف پیمایش می کنم. من ۵۰ درصد از افرادی را که دنبال می‌کنم به نفع دیدن محتوایی که واقعاً هر روز به من الهام می‌بخشد و من را بیدار می‌کند، ساکت کردم. من تعداد کمتری را در فید واقعی خود پست می‌کنم، که مفید است زیرا انرژی خلاقانه را برای چیزهای بلندمدت دیگر آزاد می‌کند. من هر نظر بی ادبانه/خشونت آمیز/تنفرآمیزی را فورا مسدود و حذف می کنم، و یک تیم کامل در باطن این کار را انجام می دهند، بنابراین این روزها به هر حال بیشترین پیام های نفرت انگیز را نبینم. او یک دستیار رسانه اجتماعی را برای اجرای tbbpodcast استخدام کرد و او در حال له کردن آن است.

بیشتر از همه، شب‌ها بعد از ساعت ۹ شب یا صبح‌ها قبل از حوالی ساعت ۱۰ شب تلفنم را (به خصوص اجتماعی) چک نمی‌کنم. این یک تغییر بزرگ در بازی است. من به زودی در مورد این پست کامل خواهم گذاشت!

۴. زندگی شخصی / سلامتی!! این یکی بزرگ است. بسیاری از شما می دانید که من از ژانویه برای یافتن سلامتی در بدنم با پزشک TCM کار کرده ام و تا حد زیادی شفا یافته ام. می توانم صادقانه بگویم این بهترین احساسی است که در ۵ سال گذشته داشته ام. من دوباره انرژی دارم، می توانم دوباره از مغزم استفاده کنم، احساس شگفت انگیزی می کنم و بیشتر شبیه خودم هستم. و اتفاقات زیادی در زندگی شخصی/سلامتی من افتاد که نیاز به انرژی و توجه زیادی از من داشت، و این باعث می‌شود که از محدودیت‌های رسانه‌های اجتماعی عبور کنم. من دوست داشتم مدافع بیماری لایم و شفا باشم، اما هرگز نمی خواستم یک بچه پوستر لایم باشم. به نظر من این سالم نیست من دیده ام که چگونه بر مردم، از جمله خودم، تأثیر می گذارد و زمانی که زمان کناره گیری و بازگشت به نور سلامتی است، ما را با یک بیماری مزمن مرتبط می کند. ما نیز به زودی به این موضوع خواهیم پرداخت.

۵. وقت زیادی با عشقم و خانواده ام دارم. من و جاناتان سفرهای نزدیک زیادی انجام داده ایم. ما فقط آخر هفته گذشته را در لاگونا گذراندیم، کاملاً خارج از شبکه، که بسیار خوب بود و بسیار مورد نیاز بود. من به طور کامل در عنصر خود و فقط در خلا تنظیم من بوده ام کارگاه آسمانی این پنج شنبه!! من همان جا کارگردانی می کنم بنابراین می خواستم تمام انرژی را که می توانستم ذخیره کنم. آرامش در کنار عشقم بسیار سرگرم کننده و بسیار خوب بوده است، به خصوص که دنیا از بسیاری جهات شروع به بازگشت به “عادی” می کند. همونی که من برایش آماده ام و برایش آماده نیستم… چه کسی دیگر این احساس را دارد؟ گلنون دویل یک قسمت پادکست شگفت‌انگیز در مورد این مورد در مورد جدیدش دارد که باعث شد من احساس کنم.

۶. پشت پرده روی خیلی چیزا کار کردن!! برخی از کارهایی که انجام می دهم و روی آنها کار می کنم هنوز یک راز است!! همچنین به همین دلیل است که حضور در اینجا برایم سخت است، زیرا من پرحرف هستم و همه چیز را به خانواده TBB خود می گویم، بنابراین نگه داشتن چند چیز برای خودم آسان ترین کار نبود. اما به زودی موارد بیشتری را به اشتراک خواهم گذاشت و نمی توانم صبر کنم.

خوب، امیدوارم که کمک کند و بینش هایی را در مورد جایی که در آن بوده ام ارائه دهد. اخیراً پیام‌هایی از شما بچه‌ها دریافت کردم که به من می‌گفتند چقدر دلتنگ پست‌های وبلاگ هستید و این باعث ناراحتی من شد زیرا موافقم و همین احساس را دارم و قلبم را با شادی روشن کرد زیرا این بدان معنی است که این گوشه کوچک اینترنت واقعاً تأثیر دارد. بنابراین می‌خواهم به شما بگویم که قصد دارم به برنامه منظم‌تری برای ارسال پست‌ها برگردم، حتی اگر یک یا دو بار در هفته به‌روزرسانی شود. دلم برای روزهای وبلاگ نویسی Organo Gold خود تنگ شده است. بنابراین برنامه من این است که به آن برگردم. دلم برای دفترچه زندگی تنگ شده و دوستش دارم. پس ما اینجا هستیم!! موقعش است!!

بچه ها نظرتون چیه؟! من از ایده های شما خوشم می آید و در زیر به من بگویید چه کاری انجام داده اید! میخواهم همه چیز را بشنوم!! XOXOرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر