رژیم کاهش وزن سریع – زندگی ایده آل. لیپومتری | کویتوس


این یکی از مهمترین موارد در مورد یافتن بهترین رژیم کاهش وزن است و هرگز از قرص ها و مکمل های کاهش وزن که این روزها در همه جا مشاهده می کنید ، استفاده نکنید. اگر می توانید رژیم لاغری سالم و مناسب را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه می تواند بهترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن به طور طبیعی باشد. اولین و مهمترین نکته ای که هنگام انتخاب رژیم کاهش وزن باید به آن توجه داشته باشید این است که تحت هیچ شرایطی نباید وعده های غذایی را حذف کرده یا غذای ناخواسته بخورید. اگر فکر می کنید که خوردن یک یا دو وعده در روز و خوردن وعده های سنگین در روز به شما کمک نمی کند ، پس باید بدانید که بسیار در اشتباه هستید. شما همچنین برای کاهش وزن به یک هدف واقع بینانه نیاز دارید و برای رسیدن به آن تلاش می کنید. همیشه به یاد داشته باشید که فقط می توانید از طریق یک مقدار مشخص ورزش و یک برنامه غذایی متعادل و سالم به بدن خود فشار بیاورید.

یکی از رایج ترین رژیم های کاهش وزن برای افرادی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیمی است که می توانید از منابع مختلف پیدا کنید ، زیرا به کاهش وزن کمک می کند. سریع ترین و طبیعی ترین راه. به شما پیشنهاد می کند که قرص را بدون یا بدون مکمل مصرف کنید. جنرال موتورز یکی از بزرگترین شرکت های خودروسازی است که برنامه تغذیه ای به نام General Motors Diet یا GM Diet و پس از آن بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی را معرفی کرده است. این رژیم غذایی بدون چربی به ارتقاء سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این برنامه رژیم غذایی برای همه گروه های سنی شناخته شده است و حتی گفته می شود که بسیاری از افراد با این رژیم غذایی توانسته اند در طول یک هفته تا 8 کیلوگرم وزن کم کنند.

بسیاری از شما به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل هستید. ممکن است ورزش های مختلفی از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی را امتحان کرده باشید ، اما نتوانسته اید چربی اضافی بدن را از بین ببرید. اگر اضافه وزن یکی از دغدغه های اصلی شما است ، رژیم غذایی GM ممکن است پاسخگوی مشکل شما باشد.

غذای جنرال موتورز
اگر آمادگی شروع برنامه غذایی GM را دارید ، ابتدا باید ذهن خود را برای آن آماده کنید. تنها در صورتی می توانید در برنامه کاهش وزن خود موفق شوید و سریع ترین وزن را کاهش دهید که ذهن آرام و کنترل شده ای داشته باشید. این برنامه رژیم غذایی به مدت یک هفته است و می توانید فقط از دوز توصیه شده استفاده کنید. گفته می شود که اگر این رژیم را با دقت رعایت کنید می توانید 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که به هیچ وجه نباید گرسنه بمانید. اشتها اثر معکوس دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن ، افزایش می یابد. این برنامه مقدار و نوع غذا را به شما می دهد تا مطمئن شوید همیشه سیر هستید. بسیاری از افرادی که از این رژیم استفاده کرده اند از یافتن رژیمی متعجب شده اند که نمی خواهد آنها به طور م weightثر وزن خود را از دست بدهند. اما نگران نباشید ، فقط به دستورات این برنامه رژیم غذایی گوش دهید و آنها را با دقت دنبال کنید.

رژیم لاغری 7 روزه برای کاهش وزن 8 کیلوگرمی
روز اول تغذیه: میوه تازه.
اولین روز از مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است زیرا شما فقط می خواهید قدم به دنیایی بگذارید که درک کند چگونه می توانید وزن خود را کاهش دهید. این رژیم می گوید اولین روز برنامه شما باید به میوه اختصاص داده شود. شما می توانید به اندازه موز تا جایی که می توانید میوه بخورید. میوه هایی مانند هندوانه و طالبی بهترین هستند. همچنین باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و به هیچ غذای دیگری ، حتی سبزیجات خام یا پخته ، دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما کار کند ، باید در روز اول به اندازه دلخواه از میوه های مختلف استفاده کنید. هر زمان که احساس گرسنگی کردید ، میوه بخورید و البته آب بنوشید.
روز دوم غذا: سبزیجات.
روز دوم به شما اجازه می دهد سبزیجات بیشتری در طول روز بخورید ، چه خام و چه پخته. البته توجه داشته باشید که برای پخت سبزیجات به هیچ وجه نباید از روغن استفاده کنید. توجه داشته باشید که سیب زمینی نیز بخشی از این سبزیجات است و بهتر است آن را در ابتدا به صورت آب پز یا بخارپز بخورید تا کربوهیدرات های آن در طول روز بسوزد و مصرف شود. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید در روز دوم رژیم غذایی خود استفاده کنید شامل لوبیا پخته ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم پخته و خام است. البته این روزها سیستم گوارشی شما کمی متفاوت از معمول کار می کند و ممکن است بیشتر به دستشویی بروید. نوشیدن روزانه 8 تا 12 لیوان آب را در روز بعد فراموش نکنید.

روز سوم رژیم کاهش وزن: پوست سالم را با میوه و سبزیجات حفظ کنید.
برنامه رژیم غذایی 3GM به شما امکان می دهد در طول روز هم سبزیجات و هم میوه بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی با میوه و موز با میوه نخورید. می توانید صبح ها میوه و عصرها سبزیجات بخورید. ترکیب با شماست. نوشیدن 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

چهارمین روز رژیم لاغری: موز و شیر.
روز چهارم می تواند برای بسیاری از افراد جذاب باشد. در طول روز می توانید 8 تا 12 موز و 3 لیوان شیر بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه ممکن است شما را گرسنه کند ، اما در پایان روز احساس سیری کامل خواهید کرد. شما باید این قسمت از موز و شیر خود را توزیع کنید تا در هر زمان احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، صبح یک موز و یک لیوان شیر ، بعد از ظهر یک لیوان شیر و چند عدد موز ، عصرها 3 موز و یک لیوان شیر و بقیه شب بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز به هیچ وجه احساس گرسنگی نخواهید کرد.

روز 5 رژیم لاغری: گوجه فرنگی.
روز پنجم روزی است که می توانید یک مهمانی کوچک برای خود داشته باشید. در این روز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در روز میل کنید. از آنجا که بدن شما می تواند سطوح بالایی از اسید اوره تولید کند ، بهتر است مصرف آب خود را به 12 تا 15 لیوان افزایش دهید.

روز ششم رژیم لاغری: یک فنجان برنج.
در این روز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار میل کنید و بقیه روز را مانند روز سبزیجات بگذرانید. روزانه 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. مطمئناً نور بیشتری در آن احساس خواهید کرد و شکی نیست که دستگاه گوارش شما قوی تر شده است.

روز هفتم رژیم لاغری: آب میوه و سبزیجات.
این آخرین روز برنامه غذایی GM است. در این روز شما مجاز به خوردن یک فنجان برنج و هر مقدار سبزیجات و آب میوه ای هستید که دوست دارید. این روز بهترین روز هفته برای شما خواهد بود.

شما قطعاً شاهد کاهش وزن زیادی در بدن خود خواهید بود و جز پیروی از برنامه میوه ، سبزی و آب هیچ کاری انجام نداده اید. این برنامه رژیم غذایی مزایای دیگری برای شما خواهد داشت. خواهید دید که پوست شما شفاف تر از قبل شده و سیستم گوارش شما بسیار بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بین 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که از گرسنگی برای کاهش وزن خود استفاده می کنند ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از هرگونه رژیم غذایی برای کاهش وزن حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از رازهای زیبایی ، سلامتی و سلامتی روی مقالات زیر کلیک کنید:

جدیدترین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

بزرگ کردن لب با تزریق ژل به لب.

برجسته کردن گونه ها با چربی روی گونه ها.

رفع چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس

بزرگ کردن سینه با پروتز.

درمان درد عضلات با ماساژ درمانی.

دیدگاهتان را بنویسید