رژیم لاغری رایگان – رژیم لاغری.


رژیم لاغری رایگان.
رژیم لاغری رایگان.

رژیم لاغری رایگان.

آیا می خواهید با رژیم لاغری در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش داده و اعتماد به نفس پیدا کنید؟ آیا می خواهید متناسب باشید آیا در حال برنامه ریزی مهمانی یا مناسبت هستید و می خواهید در لباس خود زیبا به نظر برسید؟

برای این منظور بهتر است یک رژیم غذایی سالم و م chooseثر انتخاب کنید و از جراحی و انواع قرص ها و مکمل های لاغری استفاده نکنید.

یکی از دغدغه های مردان و زنان عاشق تناسب اندام ، کاهش شکم و لگن و سوزاندن چربی است. داشتن رژیم غذایی سالم و پرهیز از چربی و رژیم غذایی پرچرب و انجام برخی ورزش ها به شما در جلوگیری از چاقی موضعی ، به ویژه چاقی شکمی کمک می کند.

مهمترین نکته در هر رژیم کاهش وزن این است که همیشه باید به خاطر داشته باشید که حذف وعده های غذایی نه تنها سالم است بلکه مضر نیز است.

برای سرعت بخشیدن به معده ، قوانین و توصیه هایی وجود دارد که با رعایت این قوانین می توانید چربی های شکم را خیلی سریع و راحت از بین ببرید و وزن خود را کاهش دهید.

چگونه در 30 روز وزن کم کنیم؟

همیشه راهی برای کاهش وزن به صورت سالم و رایگان وجود دارد ، کاهش و افزایش شدید وزن برای بدن و فرد مضر است ، چنین نوساناتی باعث تأمین غیر مستقیم مواد مغذی و مواد معدنی در بدن می شود و باعث بسیاری از بیماری ها می شود. در این مقاله ، راهی برنامه ریزی شده و سیستماتیک برای کاهش وزن وجود دارد. رهایی از چاقی و بیماری ها به دلیل اضافه وزن ، یکی از دغدغه های جدی افراد جامعه است که ما در تلاش هستیم آن را برطرف کنیم.

یک برنامه ساده کاهش وزن در سی روز:

1. پذیرفتن:

مهمترین نکته برای کاهش وزن در یک ماه این است که این واقعیت را بپذیرید که وزن ایده آل ندارید و اضافه وزن دارید که اعتماد به نفس شما را از بین برده است.

2- اهداف واقع بینانه تعیین کنید:

شما باید اهداف واقع بینانه تعیین کنید. می دانم غذاهای احمقانه ای وجود دارد که می توانید در یک روز از دست بدهید. اما واقعاً عجیب است که اگر رژیم غذایی باعث شود در کمتر از 7 روز 7 کیلو وزن کم کنید ، برای سلامتی شما مفید نیست. کاملا در واقع موقتی است و ممکن است بعد از چند روز بیمار شوید و به وزن قبلی خود بازگردید. شما باید منتظر بمانید و اهداف خود را تعیین کنید. کاهش دو یا سه کیلوگرم در ماه یک هدف بسیار ساده است که می توان آن را بدست آورد و روی بدن شما نشان داد ، بنابراین قبل از تعیین هدف نهایی خوب فکر کنید تا بعدا پشیمان نشوید.

3- ورزش هوازی انجام دهید:

روزانه ورزش های هوازی انجام دهید. برای کسانی که فقط می خواهند شروع کنند ، 30 دقیقه ورزش پنج بار در هفته کافی است. با گذشت زمان ، می توانید این کار را به مدت چهل دقیقه یا بیشتر انجام دهید.

همه چیز به تو بستگی دارد. اگر واقعاً می خواهید وزن خود را کاهش دهید ، روزهای ورزش را فراموش نکنید و ورزش کنید.

می توانید با چند دقیقه گرم کردن بدن خود را شروع کرده و با چند حرکت کششی به پایان برسانید.

4- وقت خوبی برای خوردن داشته باشید:

جدا از اینکه نوع غذایی که می خورید مهم است ، باید یک برنامه غذایی مناسب نیز داشته باشید. بعد از ساعت 8 یا 9 از خوردن شام خودداری کنید.و قبل از خواب فعالیت بدنی انجام دهید.غذا بخورید. نمک کمتر در طول زمان افزایش وزن بیشتر ناشی از نمک هایی است که می خورید.

صبحانه بدی نیست ، اما سعی کنید آن را با میان وعده های سالم پر کنید. مصرف کافئین را تا حد امکان به عنوان جایگزین بیسکویت برای آجیل یا سالاد کاهش دهید.

5- تمرینات استقامتی انجام دهید:

این تمرینات استقامتی را نباید از دست داد. وقتی تمرینات هوازی انجام می دهید ، 10 دقیقه تمرینات استقامتی انجام دهید. نوجوانان برای این گزینه عالی هستند ، اما اگر به دلایلی نمی توانید به باشگاه بروید و آنها را در خانه نگه دارید ، از بطری های آب سنگین استفاده کنید ، برخی از زنان از بطری های ماسه ای استفاده می کنند.

6- پیاده روی

پیاده روی باید جایگزین تمرینات هوازی شود. در واقع برای کاهش وزن باید پیاده روی و ورزش های هوازی را با هم ترکیب کنید ، پیاده روی 45 دقیقه ای صبح می تواند 160 کالری بسوزاند. کمک. و کاهش وزن را تسریع می کند.

7- بالا رفتن از پله:

افرادی که مرتباً از پله ها بالا می روند. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود.

چند دقیقه در روز را صرف بالا رفتن از پله ها کنید ، مطمئناً کالری زیادی می سوزانید و سریعتر وزن کم می کنید. مهمترین نکته در مورد بالا رفتن از پله این است که ضربان قلب شما را افزایش داده و باعث تعریق زیاد شما می شود. می توانید این تمرین 5 دقیقه ای را 3 بار در روز تکرار کنید و تا پایان ماه تاثیر کاهش بدن خود را مشاهده خواهید کرد.

8- کار هنگام تماشای تلویزیون:

اکثر مردم می گویند تماشای تلویزیون بهترین راه برای جلوگیری از بیکاری و تنبلی است. مطمئناً پیاده روی و ورزش در طول روز زمان زیادی می برد ، اما واقعاً همه چیزهایی را که دارید می سوزاند ، که به خودی خود به شما کمک می کند 3 پوند در ماه وزن کم کنید.

9- پروتئین بخورید:

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود شما نمی توانید غذاهای ناسالم بخورید و وزن خود را کاهش دهید. اگر می خواهید تغییرات سریع در بدن خود مشاهده کنید ، عادات غذایی و شیوه زندگی خود را تغییر دهید.

میوه ، سبزیجات ، عدس ، تخم مرغ ، گوشت ، انبه ، موز را در رژیم غذایی خود قرار دهید.اما به خاطر داشته باشید که نباید بیش از یک موز در روز بخورید.سیب زمینی ، سیب زمینی یا سیب شیرین نخورید ، زیرا برای سلامتی شما مفید است. خوب هستند بیش از یک تخم مرغ در روز استفاده نکنید.

10- از خوردن غذاهای ناسالم خودداری کنید:

کار بعدی که باید انجام دهید این است که غذاهای سرخ شده و مضر موجود در لیست خود را حذف کنید. شما باید غذاهای سفید مانند نودل ، ماکارونی و نان سفید را جایگزین کنید. همچنین می توانید آن را با نان قهوه ای جایگزین کنید. – غذاهای خیابانی با کیفیت و کم چرب که دارای چربی زیادی هستند.

11- از شکر استفاده نکنید:

یکی دیگر از راه های کاهش وزن ، از بین بردن قند است. بستنی را از کیک ها و بیسکویت ها تهیه کنید که همه دشمنان شما هستند. این کار متابولیسم شما را کند کرده و از کاهش وزن جلوگیری می کند.

12- نوشیدن چای سبز:

نوشیدن چای سبز به کاهش وزن کمک می کند. نوشیدن 3 یا 4 فنجان چای سبز در روز باعث افزایش متابولیسم و ​​کاهش سریع وزن می شود. همچنین می تواند به شما در سوزاندن کالری بیشتر هنگام ورزش کمک کند. نگران نوشیدنی نباشید زیرا حاوی هیچ کدام از آنها نیست و به همان اندازه برای آب و سلامتی مفید است.

یک فنجان صبح و یک فنجان دیگر بعد از ظهر همراه با صبحانه و در نهایت بعد از شام بنوشید.

13- آب آشامیدنی :

اگر می خواهید سریع وزن خود را در عرض یک ماه کاهش دهید ، روزانه دو لیتر آب بنوشید. سموم را از بدن دفع می کند و شما را هیدراته نگه می دارد. در حقیقت ، هر بار که می خواهید آب بنوشید ، یک بطری کوچک را تمام کنید. در واقع به شما کمک می کند کمتر غذا بخورید. مطمئن شوید که قبل از غذا یک لیوان آب بنوشید ، به این ترتیب کالری کمتری مصرف می کنید و این به کاهش وزن شما کمک می کند.

14 هنگام تماشای تلویزیون غذا نخورید:

سعی کنید در حین تماشای تلویزیون غذا نخورید ، بیشتر از آنچه فکر می کنید غذا می خورد و شما را ناراحت می کند ، در واقع وقتی غذا می خورید باید به آن توجه کنید و آرام غذا بخورید. وزن

15- هفته ای یکبار تقلب کنید:

این جمعه یا هر روزی را که می خواهید امتحان کنید ، می توانید غذایی را که بیشتر از آن لذت می برید بخورید. با این حال ، مطمئن شوید که این غذا فقط یک بار در هفته تکرار نمی شود.

16- قبل از ورزش قهوه بنوشید:

می توانید یک ساعت قبل از ورزش یک فنجان قهوه داغ میل کنید. البته باید بدون قند باشد. افرادی که از این آزمایش استفاده کرده اند در یک ماه تغییرات زیادی در کاهش وزن خود مشاهده کرده اند.

17- کمی بیشتر بخوابید:

یکی از بزرگترین رازهای کاهش وزن ، خواب کافی است.

18- از رژیم غذایی با محصول بالا پیروی نکنید:

به یاد داشته باشید که همیشه باید در دراز مدت سالم بمانید و از بدن خود محافظت کنید زیرا رژیم غذایی بالا هیچ تاثیری ندارد.

19- ثابت قدم و پویا باشید:

آخرین و مهمترین مسئله برای کاهش وزن ، انگیزه و سازگاری است: اگر بتوانید همه موارد فوق را دنبال کنید و بر اهداف خود تمرکز کنید ، هیچ کس نمی تواند شما را از کاهش وزن باز دارد. فقط باید از خود بپرسید

نکات اضافی برای موفقیت در رژیم کاهش وزن یک ماهه:

 • سبزیجات خام ، میوه ها ، سالاد و چای های گیاهی بهترین چیزهایی هستند که می توانید برای کاهش وزن بخورید.
 • برای پخت و پز از روغن زیتون و سویا استفاده کنید.
 • از شیرینی زیاد استفاده نکنید.
 • صبحانه چای گیاهی با عسل میل کنید.
 • پیاده روی طولانی داشته باشید و می توانید گرم راه بروید.
 • برای جلوگیری از تجمع چربی در تابستان از ویتامین D استفاده کنید.
 • ویتامین B کافی دریافت کنید.
 • غذاهای غنی از ویتامین C بخورید.
 • کلسیم کافی برای تنظیم ترکیب بدن خود دریافت کنید.
 • مطمئن شوید که کالری بیشتری نسبت به آنچه مصرف می کنید می سوزانید.
 • هدف خود را برای کاهش وزن بنویسید.
 • مصرف غذای خود را کاهش دهید.
 • فیبر بیشتری بخورید.
 • آهسته غذا بخورید
 • غذای خود را خوب بجوید.
 • مشروب نخور
 • برنج قهوه ای بخورید.
 • برای جلوگیری از کم کاری تیروئید غذاهای یددار بخورید.
 • پروتئین های بدون چربی مانند تخم مرغ ، ماهی ، پنیر ، مرغ و بوقلمون نه تنها اشتها را سرکوب می کنند بلکه سطح کورتیزول را نیز کنترل کرده و چربی ها را می سوزانند.
 • تحقیقات نشان می دهد افرادی که بیش از حد ویتامین C مصرف می کنند 30 درصد بیشتر از سایرین چربی می سوزانند.
 • از غذاهای فرآوری شده خودداری کنید.
 • از خوردن غذا قبل از خواب خودداری کنید.
 • گاستریت را درمان کنید.
 • برای حفظ اندام لاغر ، مصرف کروم را فراموش نکنید.
 • برای افزایش چربی سوزی از جاکلیدی استفاده کنید.
 • به کربوهیدراتهای گلوکز پایین بروید.

هرگز به حذف کامل چربی های سالم فکر نکنید:

مصرف زیاد چربی رژیم غذایی می تواند باعث تجمع چربی در اطراف شکم و سایر قسمت های بدن شود. چربی دو برابر پروتئین یا کربوهیدرات کالری دارد. یک گرم چربی 9 کالری دارد در حالی که یک گرم کربوهیدرات یا پروتئین 4 کالری دارد. همچنین ، بر خلاف تصور عموم ، چربی دارای حداقل میزان رضایت بخشی بین مواد مغذی است ، به این معنی که به زودی بعد از خوردن غذاهای چرب احساس گرسنگی خواهید کرد تا غذاهای پر پروتئین یا کربوهیدرات بالا. چربی همچنین دارای کالری کمی است ، به این معنی که بدن از انرژی بسیار کمی برای تجزیه چربی استفاده می کند. تجزیه و هضم غذا.

با این حال ، مهم است که چربی را به طور کامل از رژیم غذایی حذف نکنید. اسیدهای چرب ضروری (در غذاهایی مانند آجیل ، دانه های روغنی ، ماهی های چرب و غلات پخته نشده) برای حفظ عملکرد مناسب بدن مهم هستند. این چربی در بدن تولید نمی شود و باید از طریق رژیم غذایی به دست آید. در مقابل ، از چربی های اشباع (که در غذاهایی مانند گوشت و شیر یافت می شود) باید اجتناب کرد. این چربی باعث تجمع چربی بیشتر از اسیدهای چرب ضروری می شود و باعث افزایش وزن می شود. بدن همچنین به مقادیر بسیار کمی از اسیدهای چرب برای اهداف خاص نیاز دارد ، اما قادر است در مواقع مورد نیاز آنها را تولید کند.

نوع دیگری از چربی ، چربی ترانس باید به طور کامل از رژیم غذایی حذف شود. این چربی ها در فرآیندهای شیمیایی مورد استفاده کارخانه های مواد غذایی برای تبدیل روغن های مایع به چربی جامد و افزایش ماندگاری مواد غذایی استفاده می شوند. چربی های ترانس علاوه بر اثرات مضر بر سلامتی ، حتی اگر کل کالری مصرفی تحت کنترل باشد ، می توانند باعث افزایش وزن شوند.

در مطالعه ای روی میمون ها ، اسیدهای چرب ترانس به رژیم غذایی یک گروه از میمون ها و اسیدهای غیر ایمن مانند روغن زیتون به رژیم غذایی دیگر میمون ها اضافه شد که همه آنها به همان میزان کالری دریافت کردند. میمون هایی که از چربی ترانس استفاده می کردند 2.7 درصد وزن داشتند در حالی که گروه دیگر 1.8 درصد (با چربی اشباع نشده تغذیه می شدند).

دیدگاهتان را بنویسید