روحیه المپیک خود را تقویت کنید

مانند بقیه جهان، احتمالاً بازی‌های المپیک را تماشا کرده‌اید و به احتمال زیاد برای رسیدن به اهداف تناسب اندام خود کمی بیشتر الهام گرفته‌اید. ورزشکاران المپیکی شگفت‌انگیز هستند، و تعهد و تعهدی که آنها به بهترین ورزشکاران جهان دارند، باعث می‌شود که ما تلاش کنیم تا نیم ساعت زودتر از خواب بیدار شویم تا کاری را کمی پیش پاافتاده انجام دهیم.

همه چیز در مورد سوخت است

وقتی صحبت از تبدیل شدن به یک ورزشکار در سطح جهانی به میان می‌آید، این است که استقامت لازم را داشته باشید تا بدن خود را به فلات بعدی برسانید، تا در ۱۰۰ متر گذشته آن تقویت اضافی را داشته باشید. همه اینها با سوخت گیری مناسب بدن همراه است. سوخت رسانی مناسب به بدن به گونه ای که در مواقعی که بیشتر به آن نیاز دارد، ذخایر انرژی اضافی داشته باشد، به اندازه تمام تمرینات قبل از مسابقه برای موفقیت مهم است. وقتی بدن یک ورزشکار ذخایر انرژی مناسبی را در روز مسابقه، بازی یا رویداد بزرگ نداشته باشد، احتمال برتری آنها بسیار کاهش می یابد.

غذاهایی که می خوریم هضم می شوند و به مواد مغذی مختلفی تجزیه می شوند که بدن ما از آنها برای انرژی استفاده می کند. این ذخایر انرژی به شکل گلیکوژن است که در ماهیچه ها و کبد ما ذخیره می شود و رسوبات چربی که در سراسر بدن ذخیره می شوند. هنگامی که بدن ما تحت فشار قرار می گیرد و نیاز به انرژی افزایش می یابد، بدن ما با کشیدن منبع خون از سایر قسمت های بدن مانند دستگاه گوارش ما برای اکسیژن رسانی به ماهیچه ها و استخراج انرژی بیشتر پاسخ می دهد. این باعث می شود بدن ما کمتر بتواند کالری دریافتی جدید را به انرژی کارآمد تبدیل کند، که پس از آن منجر به تخلیه ذخایر انرژی و کاهش عملکرد می شود.

ورزشکاران برای اینکه پرانرژی بمانند و استقامت لازم برای عقب نماندن از مسابقات را داشته باشند، باید قبل از هر مسابقه به درستی سوخت بدن خود را تامین کنند. این نه تنها به معنای یک رژیم متعادل از پروتئین و کربوهیدرات، بلکه یک مکمل با مواد اولیه متابولیک است. ورزشکاران با اطمینان از داشتن آمینو اسیدهای ضروری، ویتامین ها و سایر ریزمغذی های ضروری قبل از مسابقه، مطمئن می شوند که حداکثر نتایج را هم از بدن و هم از منبع انرژی خود دریافت می کنند.

یکی از مکمل‌های غذایی که می‌تواند به ورزشکاران (المپیک یا غیره) کمک کند تا بهترین ظاهر خود را داشته باشند Six Nutrition for Men است. این مکمل غذایی با دقت انتخاب شده حاوی تمام ویتامین‌ها، مواد معدنی و سایر مواد مغذی (مانند ال-آرژنین و گلوتامین) است که مردان برای حفظ آنها به آن نیاز دارند. کارآمد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر