روانشناسی هشت دلیل برای نوشیدن


(توجه: این مقاله برای مخاطبان کانادایی ما است.)

اگر می خواهید بدن خود را حفظ کنید و وزن خود را کاهش دهید ، نوشیدن روانشناسی تقسیم موز کره بادام زمینی سریع ترین راه برای از بین بردن خود به نظر می رسد ، درست است؟

بنابراین هنگامی که می شنوید کسی در مورد نسخه روانشناسی مورد علاقه شما ، مانند سوال روانشناسی بدنسازی موز کره بادام زمینی ، زمزمه می کند ، ممکن است از خود بپرسید که چگونه می تواند به کاهش وزن شما کمک کند.

این ممکن است عالی به نظر برسد ، اما بله ، شما می توانید هر روز روانشناسی بنوشید تا مواد مغذی ضروری بدن را تامین کنید در حالی که اهداف برنامه کاهش وزن بدن خود را برآورده می کنید.

روانشناسی به این دلیل کار می کند که برخی از خلاءهای تغذیه ای را با مواد اولیه سراسر جهان پر می کند.

فواید فراوان پروتئین ، فیبر و کربوهیدرات ها در این اسموتی خوشمزه ، انرژی شما را افزایش می دهد ، شما را به برنامه کاهش وزن وابسته می کند ، سلامت کلی شما را بهبود می بخشد و احساس بهتری خواهید داشت.

و وقتی احساس بهتری داریم ، عملکرد بهتری داریم ، انتخاب های هوشمندانه تری انجام می دهیم و با چالش های بزرگتری روبرو می شویم.

روانشناسی اینگونه عمل می کند و چرا باید نوشیدن آن را شروع کنید.

منشأ آن

قبل از اینکه به آرایش بپردازد ، در اینجا داستان روانشناسی است: ایجاد شده توسط کارل دکلر ، مدیر عامل Psychology Beach Buddy. ایزابل دکلر ، متخصص تغذیه و متخصص تناسب اندام و دارن اولری ، علاقه مند به غذاهای فوق العاده.

ایده ایجاد یک محصول تغذیه ای بود که برخی از مواد مغذی موجود در رژیم غذایی مدرن ما را از طریق یک اسموتی خوشمزه که با انتخاب دقیق مواد و استانداردهای کیفیت مطابقت دارد ، بازیابی کند.

از ابتدا ، روانشناسی به عنوان یک ترفند انقلابی طراحی شد. سازندگان آن مصمم هستند که مزایای سلامتی را فدای هزینه یا سود کنند.

به همین دلیل است که ما جهان را برای یافتن سوپر غذاهای م searchثر جستجو می کنیم و آنها را با سلامتی ترکیب می کنیم تا مزایای سلامتی آنها را بهبود بخشیم.

1. روانشناسی چیزی فراتر از یک تکان پروتئین است.

بله ، روانشناسی اولین منبع اصلی پروتئین است ، با 16-17 گرم پروتئین در هر لیوان (بسته به سلیقه). این مقدار پروتئین معادل سه تخم مرغ بزرگ است.

و این فقط یک نوع پروتئین نیست ، بلکه ترکیبی از پروتئین های آب پنیر ، نخود ، چیا ، کتان و کینوا در سراسر جهان است.

اما روانشناسی شیک پروتئین متوسط ​​شما نیست.

پیج بنته ، متخصص تغذیه ، متخصص تغذیه و متخصص در زمینه رژیم درمانی ورزشی می گوید: “علاوه بر ترکیب پروتئینی ، حاوی بسیاری از مواد غیر معمول است که از میوه ها و سبزیجات تهیه شده است.”

“دارای خواص آنتی اکسیدانی مانند چای سبز ، انار ، ویتامین A و بادرنجبویه است. حاوی ترکیبی از مواد مغذی سبز و مواد مغذی گیاهی و همچنین مخلوطی از adaptogenes است که به طور سنتی برای کمک به بدن در پاسخ به استرس استفاده می شود. در نهایت ، حاوی دو میلیارد CFU از منعقد کننده باسیل و آنزیم های گوارشی.

این نوشیدنی بسیار مغذی می تواند مواد مغذی مورد نیاز در طول روز را برای شما آغاز کند. این یک منبع پروتئینی خوشمزه است که به ساخت و ترمیم ماهیچه ها کمک می کند و آن را به یک برنامه عالی تناسب اندام دسته جمعی تبدیل می کند.

2. روانشناسی به شما کمک می کند تا کامل و در مسیر درست باشید.

اگر غذاهایی را که می خواهیم بخوریم داشته باشیم ، کاهش وزن راحت تر خواهد بود. نیاز… متأسفانه ، این به ندرت اتفاق می افتد.

همه ما می دانیم که چگونه وزن خود را کاهش دهیم: با داشتن رژیم غذایی سالم ، اندازه سهم ها و ورزش بیشتر. با این وجود ، گاهی اوقات برای پختن یک غذای خوب به اراده نیاز است که مغز ما را تشویق به خوردن می کند. همه آب نبات هالووین کودکان

اگر چنین است ، به خودتان بگویید که روانشناسی یک سلاح مخفی خواهد بود که به شما کمک می کند تا در مسیر خود باقی بمانید.

41 یک کارآزمایی بالینی عمیق (یا کوتاه مدت) بر روی بزرگسالان دارای اضافه وزن نشان داد که استفاده از روانشناسی احساس گرسنگی و اشتها را در مقایسه با دارونما به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

شرکت کنندگان سی دقیقه قبل از غذا از شکولوژی یا شیک معادل کالری (دارونما) استفاده کردند. این مطالعه نشان داد که روانشناسی اشتها را 51 درصد و اشتها را 58 درصد بیشتر از دارونما کاهش می دهد.

و اگر دندانهای شیرینی دارید ، روانشناسی می تواند به شما کمک کند تا از راه سالم خود را راضی کنید.

خانم بنته توضیح داد: “به عنوان بخشی از رژیم غذایی سالم ، روانشناسی می تواند جایگزین غذاهایی شود که کالری زیادی دارند اما مواد مغذی کمی دارند.”

بنابراین دفعه بعد که سعی می کنید یک وان کامل بستنی یا دسر شکلاتی را ببلعید ، با بستن شکلات آن را نرم تر کنید یا به جای آن چای با وانیل درست کنید.

بسته های روانشناسی و میان وعده های سالم.

3. روانشناسی به کاهش استرس ناشی از غذا خوردن کمک می کند.

برنامه غذایی می تواند با اجتناب از تصمیمات “بد” لحظه آخری به شما کمک کند تا وزن خود را ارزیابی کرده و کاهش دهید.

بگذارید قبول کنیم: بعضی روزها وسوسه می شوید اسفناج و کلم بروکلی بپزید ، و روز دیگر ، اصلابه

در روزهایی که از روحیه سبز تغذیه ای برخوردار نیستید ، روانشناسی به عنوان یک مکمل غذایی به شما امکان می دهد مواد مغذی گیاهی بیشتری به رژیم غذایی خود اضافه کنید. (این مورد به خصوص اگر طرفدار زیادی از سبزیجات نیستید مفید است).

و اگر مهارت های آشپزی شما محدود است ، روانشناسی می تواند به شما کمک کند.

ما برخی از دستور العمل های روانشناسی واقعاً جالب را ارائه کرده ایم تا راهی آسان برای افزودن تنوع به برنامه منوی شما ارائه دهیم ، حتی اگر آشپز باشید.

4. روانشناسی را می توان به راحتی گرفت و رفت.

همانطور که روزهای خود را در حال دویدن می گذرانید ، یافتن زمانی برای تهیه صبحانه سالم دشوار است. ممکن است وسوسه شوید که یک بسته ترد تهیه کنید زیرا یک گزینه آسان و ارزان است.

روانشناسی می تواند به شما در کنترل هوس های شما کمک کند: مخلوط کردن روانشناسی با آب برای صرف یک صبحانه فوری تنها چند ثانیه طول می کشد که باعث می شود هنگام تهیه یا خرید غذای سالم روی پای خود بایستید.

بنابراین ، در زمان کمتر از آمدن به خواربارفروشی ، از یک اسموتی سالم و مغذی لذت خواهید برد که به شما حس خوبی می دهد. بالا برای سیب زمینی سرخ کرده یا ترد روغن.

5. روانشناسی حاوی فیبر است.

هر سرویس روانشناسی (همه طعم ها) حداقل 6 گرم فیبر ارائه می دهد ، که کلید رژیم غذایی سالم است ، به خصوص اگر در تلاش برای کاهش وزن هستید.

فیبر به رشد باکتری های سالم در روده و حذف مواد زائد در دستگاه گوارش کمک می کند و به شما کمک می کند احساس سیری کنید.

6. روانشناسی به پذیرش عادات غذایی سالم کمک می کند.

این که آیا شما در حال اجرای برنامه ای مانند Morning Meltdown 100 هستید یا فقط سعی می کنید غذاهای فرآوری شده را از رژیم غذایی خود حذف کنید ، روانشناسی بخشی از برنامه شما است.

فاقد شیرین کننده ها ، طعم ها ، رنگ ها و مواد نگهدارنده مصنوعی است و غذاهای فوق پودری را برای بهبود ارزش غذایی هر یک از مواد فراهم می کند.

بنت توضیح داد: “Beach Body توجه ویژه ای به این دارد که همه مواد تشکیل دهنده آن از کجا آمده است.

7. مزه روانشناسی واقعا خوب است!

روانشناسی دارای انواع طعم های خوشمزه است: شکلات پروتئین ، وانیل پروتئین ، توت فرنگی پروتئین و کافئین پروتئین است ، بنابراین حتی اگر آن را در آب مخلوط کنید ، واقعاً از طعم آن قدردانی خواهید کرد.

همچنین چهار طعم روانشناسی وگان وجود دارد: شکلات ، وانیل ، کاهو و توت فرنگی گرمسیری.

8. روانشناسی به شما کمک می کند از “سالاد سیاه” خارج شوید

ما همچنین یک سالاد سیاه خوب دوست داریم. اما اگر همیشه از یک غذای سالم استفاده می کنید ، به راحتی می توانید در برنامه معمول گیر کنید.

حتی اگر میوه ها و سبزیجات مورد علاقه خود را هر روز بخورید ممکن است کمی خسته کننده باشد.

بنابراین اگر فکر می کنید اخیراً در حال مرور راهرو محصول در Autopilot هستید ، به روانشناسی اعتماد کنید تا چیز جدیدی پیدا کنید.

بنت توضیح داد: “روانشناسی تنوع زیادی از مواد میوه و سبزیجات را در اختیار شما قرار می دهد ، از جمله بسیاری از غذاها که اکثر مردم به طور منظم از آنها استفاده نمی کنند.”

کمی فکر کنید: آخرین باری که در سوپرمارکت قارچ ابریشمی ، کلرلا یا زغال اخته خریدید کی بود؟

فقط یک پیمانه روانشناسی شامل همه این غذاهای فوق العاده و موارد دیگر است ، بنابراین می توانید هر روز از مزایای سلامتی آنها لذت ببرید!

دیدگاهتان را بنویسید