راه حل های انرژی سبز

یک دقیقه به وقفه، ناراحتی و ناراحتی ناشی از قطع برق فکر کنید، انرژی تقریباً به اندازه هوایی که تنفس می کنیم برای ما مهم است. همانطور که در گذشته دیده‌ایم، خاموشی شدید می‌تواند یک شهر را متوقف کند. بنابراین وقتی منابع انرژی ما تمام می شود چه اتفاقی می افتد، برخی از کارشناسان تخمین زده اند که ما برای ۳۶ تا ۴۵ سال دیگر روغن کافی داریم که تقریباً نصف طول عمر کودک شما است. برخی دیگر با این برآورد موافق نیستند، اما آنها همچنین تخمین می زنند که در حال حاضر جهان حدود ۸۰ میلیون بشکه نفت در روز مصرف می کند و انتظار می رود تا سال ۲۰۲۰ به ۱۲۰ میلیون بشکه در روز نیاز داشته باشد.

انرژی‌های تجدیدپذیر برای دهه‌ها در دسترس بوده‌اند، اما هنوز تنها حدود ۷ درصد از کل مصرف انرژی در ایالات متحده را تشکیل می‌دهند که انرژی خورشیدی و بادی تنها ۰.۲ درصد از آن را تشکیل می‌دهند. پنل‌های خورشیدی و توربین‌های بادی برق تمیزی را فراهم می‌کنند و کار با آن ارزان است، در حالی که خورشید و باد رایگان هستند. همچنین روش کمی شناخته شده برای استفاده از آهنربا برای تولید انرژی وجود دارد و محبوبیت آن در حال افزایش است.

کتاب‌هایی در دسترس هستند که روش‌های مختلف تولید انرژی‌های تجدیدپذیر و نحوه انتخاب بهترین روش را برای نیازها و مکان و محیط‌تان توضیح می‌دهند. نیازهای انرژی آینده ما به استفاده از انرژی های تجدیدپذیر بستگی دارد که باید خودمان آن ها را آموزش دهیم. نصب و اجرای پنل های خورشیدی و ژنراتور بادی آسان است، یک سیستم برق خورشیدی خانگی برای سالیان متمادی برق را تامین می کند، اولین پنل خورشیدی عملیاتی در سال ۱۹۵۴ توسعه یافت و هنوز هم قوی است.

اجرای انرژی های تجدیدپذیر را در مقیاس کوچک شروع کنید و به تدریج وابستگی خود را به نحوه درک آنها و نیازهای خود افزایش دهید. یک چراغ امنیتی با انرژی خورشیدی ارزان است و نصب آن آسان است، یکی دیگر از گزینه های عالی یک پنکه برای آشپزخانه یا اتاق زیر شیروانی شما است. به خاطر داشته باشید که اتاق زیر شیروانی شما می تواند در یک روز گرم به ۱۵۰ درجه برسد، بنابراین خنک کردن اتاق زیر شیروانی به خنک تر نگه داشتن فضای زندگی شما کمک می کند. خورشید خانه شما را گرم می کند و همچنین آن را خنک می کند. برای تمام جزئیات از وب سایت ما دیدن کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر