راهکارهایی برای رفع بوی تنباکو از داخل خودرو


رفع بوی سیگار از داخل خودرو راهکارهای رفع بوی سیگار از داخل خودرو رفع بوی سیگار از داخل خودرو

از بین بردن بوی سیگار از داخل ماشین

از بین بردن بوی سیگار از داخل ماشین

اگر خودتان در ماشینتان سیگار کشیده اید یا سیگاری در ماشینتان بوده است یا حتی اگر ماشینی را از دیگری خریده باشید بوی تنباکو می دهد که بسیار آزاردهنده و ناخوشایند است و باعث می شود شما و سرنشینان خودروی خود شما را درگیر کند. ماشین برای رنج اصلا نگران نباشید، با چند ترفند آسان می توانید بوی سیگار را از ماشین خود پاک کنید.

رفع بوی سیگار از داخل خودرو راهکارهای رفع بوی سیگار از داخل خودرو رفع بوی سیگار از داخل خودرو

از بین بردن بوی سیگار از داخل ماشین

از بین بردن بوی سیگار از ماشین

نظافت داخل خودرو

برای از بین بردن بوی سیگار از ماشین ابتدا باید یک نظافت عمومی داخل ماشین انجام دهید. ابزار مورد نیاز برای این کار می توانید از برس، جارو یا جاروبرقی، اسپری برای پاک کردن گرد و غبار سیگار داخل ماشین استفاده کنید.

– تمیز کردن کفپوش ماشین

فرش های کف ماشین را جارو بکشید و سپس آنها را بشویید.

– تمیز کردن صندلی

جای سیگار را از خاکستر و ته سیگار خالی کنید و بشویید و به آن خوشبو کننده یا عطر بزنید.

– تهویه مطبوع ماشین را روشن کنید

کولر ماشین را نیم ساعت روشن بگذارید و درهای ماشین را باز بگذارید.

– تعویض فیلتر هوای خودرو

فیلتر هوای خودرو هر ۱۹۰۰۰ کیلومتر باید تعویض شود. به خاطر داشته باشید که فیلتر هوای ماشین خود را تعویض کنید تا بوی سیگار از بین برود.

از بین بردن بوی سیگار از داخل ماشین، راه های رفع بوی سیگار از داخل ماشین، روش های حذف بوی سیگار از داخل ماشین

از بین بردن بوی سیگار از داخل ماشین

قهوه

دلیل استفاده از قهوه این است که بوی غالب آن نسبت به دود سیگار است. دانه ها یا پودر قهوه را داخل فنجان بریزید و بگذارید چند ساعت یا یک شب در ماشین بماند و از بالا بودن شیشه های ماشین مطمئن شوید. صبح که در ماشین را باز می کنید به جای بوی سیگار بوی خوش قهوه را استشمام می کنید و بدون شک در شروع روز از بوی قهوه لذت خواهید برد.

دارچین

اگر بوی دارچین را دوست دارید باید پودر یا چوب آن را در آب بجوشانید و چون آب داغ و بخاردار است آن را داخل ماشین بگذارید و درهای ماشین را ببندید کمتر به چشم می آید.

زغال سنگ

بوی زغال به خودی خود غالب نیست، اما این ماده می تواند به شما در جذب بوی تنباکو کمک کند. یک و دو قطعه کافی نیست، باید پاکت را در صندوق عقب یا صندلی عقب قرار دهید. بگذارید یک یا دو شب بماند تا اثر کند.

از بین بردن بوی سیگار از ماشین راه هایی برای از بین بردن بوی سیگار از ماشین چگونه بوی سیگار را از ماشین پاک کنیم

چگونه بوی سیگار را از ماشین پاک کنیم؟

سرکه سفید

احتمالا وسیله نقلیه شما جایی برای فنجان دارد، پس حتما سرکه سفید را داخل فنجان بریزید و آن را در ماشین خود بگذارید. اگر این ماده یک شب تا صبح در ماشین بماند، احتمالا صبح روز بعد بوی سیگار در ماشین حس نخواهید کرد.

استفاده از آمونیاک

یک لیوان آمونیاک کافی است. بوی آمونیاک بسیار آزاردهنده است. وقتی آن را در ماشین گذاشتید، در ماشین نباشید. وقتی بوی آمونیاک به مشام می رسد، ۱-۲ ساعت شیشه ها را باز بگذارید و سپس ماشین را برانید.

جوش شیرین

جوش شیرین همچنین می تواند به از بین بردن بوی تنباکو کمک کند. با این حال، قبل از استفاده، مطمئن شوید که کف و صندلی های وسیله نقلیه شما خیس نیست. سپس روی زمین و صندلی ها جوش شیرین بپاشید. بگذارید جوش شیرین برای چند دقیقه روی پوست بماند و سپس ماشین خود را تمیز کنید.

رفع بوی سیگار از داخل ماشین راه حل های رفع بوی سیگار از داخل ماشین بوی سیگار داخل ماشین

چگونه از شر بوی سیگار در ماشین خلاص شویم

از سیب استفاده کنید

سیب را به ۴ قسمت تقسیم کرده و در جاهای مختلف ماشین قرار دهید. بعد از ۴۸ ساعت بوی سیگار از بین می رود.

مرکبات

حداقل یک بار در زندگی خود از رایحه مرکبات استفاده کرده اید و بوی مطبوع آنها را تجربه کرده اید. برای از بین بردن بوی تنباکو، پوست آن را بعد از خوردن نارنگی و پرتقال دور نریزید، آن را در ماشین بگذارید. نه تنها این، این لایه بردارها می توانند بوی دود را جذب کرده و آن را با عطر مرکباتی که دوست دارید جایگزین کنند.

از روزنامه مچاله شده استفاده کنید

روزنامه خاصیت خوشبو کنندگی دارد. با قرار دادن روزنامه های مچاله شده در خودرو البته در یکی از روش های فوق به راحتی می توانید بوی سیگار را از بین ببرید.

مجموعه: بخش نظافت بیتوته