دو ویتامین برای مصرف با روغن ماهی، نه با نوشیدنی انرژی زا

دانشمندان همیشه پیشنهادهای جدید عالی برای افراد سالم ارائه می دهند. یکی از بهترین‌هایی که اخیراً دیده‌ام این است که روغن‌های امگا ۳ باید همیشه با ویتامین‌های E و C همراه باشند. این به این معنی نیست که هوس جدیدی از روغن‌های امگا ۳ غنی‌شده با ویتامین وجود دارد، اگرچه این ممکن است ایده خوبی باشد. . فقط پیشنهاد می شود که مکمل هم باشند اگر با هم به صورت روزانه مصرف شوند. من گاهی تعجب می کنم که چند نفر یک ماده مغذی یا ویتامین مصرف می کنند، اما نه هر دو.

ویتامین E همچنین با درمان اختلالات جدی، به ویژه در کودکان مرتبط است، زیرا نوزادان کم وزن به محض قرار گرفتن در معرض ویتامین E کافی، اجازه دارند به رشد طبیعی خود بازگردند. کمبود ویتامین E با انواع مشکلات همراه است. . ضعف اسکلتی و آتروفی عضلانی تنها دو حالت مرتبط هستند.

دو دلیل خوب

دلیل اینکه پزشکان از ما می خواهند که این دو ویتامین را با روغن ماهی مصرف کنیم دو مورد است:

۱) ممکن است مصرف بیش از حد روغن ماهی سیستم ایمنی بدن را تضعیف کند زیرا باعث کاهش التهاب می شود.

۲) این کاهش همیشه یک پاسخ سالم نیست، اگرچه درد کمتری دارد. ویتامین های C و E هر دو به سیستم ایمنی در مبارزه با پاتوژن ها بدون التهاب بیش از حد کمک می کنند.

به منظور تسکین فوری آرتریت، مصرف مقدار قابل توجهی روغن ماهی ایده خوبی است، اما در مورد مصرف بیش از حد آن بسیار مراقب باشید. هیچ دلیلی برای خطر خونریزی بیش از حد یا هر یک از سایر اثرات مضر بالقوه روغن های غلیظ امگا ۳ وجود ندارد. بنابراین ویتامین E و ویتامین C به تقویت سیستم ایمنی کمک می کنند، زیرا پاسخ التهابی دردناک کاهش می یابد. مصرف روزانه این ویتامین ها به افزایش سطح انرژی و سیستم ایمنی بدن کمک زیادی می کند.

آیا این آشنا به نظر می رسد؟

من همیشه می توانم تفاوت بین دوستانی که در واقع مولتی ویتامین و روغن ماهی مصرف می کنند و افرادی که می شناسم که فقط نوشیدنی های انرژی زا مصرف می کنند، تشخیص دهم. مقدار کمی کافئین اشکالی ندارد، اما باید یک جایی خط کشید. برای اینکه به بدنتان کمک کنید هر روز بهترین باشد، مهم است که بهترین مواد مغذی موجود را دریافت کنید. من در مورد مواد مغذی واقعی و صادقانه صحبت می کنم و نه ویتامین های اسکن شده موجود در یک نوشیدنی انرژی زا “تقویت شده”.

هیچ چیز مانند یافتن محصولی نیست که بتوانید به آن اعتقاد داشته باشید. من از این فکر نمی‌کنم که یک منبع عالی از روغن‌های امگا ۳ که از ماهی‌های سمی کم ساخته شده است وجود دارد، و شما تنها کسی هستید که آن را از دست می‌دهید. قبلاً این احساس وحشتناکی به من می داد، اما اکنون داشتن بهترین ها احساس خوبی دارد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر