دلخانی با مسابقه فینال در بلغارستانمیثم دلخانی با وینال رز ناخست راغابات بلند بین میلی کیستی جام نیکولای پتروف بلغارستان راه یافت.

به نام گازارش ایسنا، راغابات مرتفع بین ملی کیشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف از ۲۹ بهمن تا ۱ اسفنداما در بلغارستان برگزار می چود.

نتایج مسابقات رزمی کاران ایران در پایان جغد رز با توضیح زیر آست:

کیستی:

وزن ۶۱ کیلوگرم داریوش، حضرت قالی زاده، گرد، مقابل کولسنیک و مولداوی، با نتیجه ۱۲ در ۱۰، کشک را برگرداند و در هندوستان به سمت چهارم نهایی، مقابل گردگیر در هندوستان، کشک کرد. ، نامایندا کشورمان رافاز.

وزن حداکثر ۷۰ کیلوگرم را یوسف کامرانی در هنگام استراحت از درب منزل رد کرد با نتیجه ۷ سال به دلیل سد وسلی طرف مقدونیه و نتیجه آن. ما یک دور بعد از مرحله ای اجرا می کنیم که در آن شما می توانید با نتیجه ۱۱ ب بریک رمضان را شکست داده و رمضان را شکست دهید و عجله کنید فینال دیدار حضور یک کاین را با یک دانه بازنده رفعت بچرخانید.

وزن نهایی ۷۹ کیلوگرم مرتضی با نتیجه ۱۱ بر سافاری خوب در بلغارستان یک مرحله بعد از میرزاقالیف با نتیجه ۱۱ برن اندازه گیری شد. زمانی است که به مرحله ای می رسد که خطرناک است، خلافت روس کجا، خلافت فعلی کجا، مثل ۷ بر ۱ پیش اوتادند در مقابل اشتاینوف راهی، صحنه نیما نیهایی شادند. کجا استیج مقابل علی شعبانوف درنده مدال پرینز جهان آز بلاروس با نتیجه ۳ پ ۲ شکت خورد و راهی که ددار شاد.

وزنه ۹۲ کیلویی را چرخاند مهدی حاجیلویان وقتی استراحت کرد استراحت کرد چرخید دم کرد جلوی عثمان نورماگومدوف درنده مدال برنز جهان و آذربایجان با نتیجه ۹ بر ۲ شاکسورد.

دوئل یونانی و رومی:

وزن زیر ۵۵ کیلوگرم آقای آرش نجهداری وقتی استراحت کردید دور اول را دور بزنید با نتیجه ۱۱ برد صفر است.

وزن ۶۳ کیلوگرم زیر، میثم دلخانی با نتیجه ۸ بر صفر دمیتریویچ صربستانی درگذشت. مرحله اریک تربا درنده مدال نقره بازی هی اروبایی را با نتیجه ۷ بر ۶ شکت داد و با ددار فینال راه یافت کجاست.

او وزنه ۷۲ کیلوگرمی را چرخاند، علی رضا ابدالی با نتیجه ۸ بر، پورتمن به عنوان سوئیس پس از وزن ۸ بیر، علی ارسلان مبارز، کشورمان صربستان، را چست داد. راه خود را ب گروه بازندگان رسند.

وزنش ۸۲ کیلو بود، علی رضا مهدی وقتی استراحت کرد، استراحت کرد، اول را چرخاند، گنبد کیسمونی را چرخاند، ماگرستان شد، نتیجه ۸ پوند شد، و در نتیجه چرخید. ۸ پوند کجا استیج مقابل گالا بولکاوادزه قهرمان زیر ۲۳ سال قرقیزستان جهان با نتیجه ۲ بیر ۱ شقت خورد و رهی دیدار رادا بیندی شاد.

ردا مومانی ۵۷ کیلویی کستی فردا فردا رقابت سلام برگزیده گنبد رز کجاست سانسور؟

سایر رزمی کاران ایرانیان مسابقات دکتر رز سوم,مسابقه دکتر,معرفی,شرکت خواهان کرد.

PIAM END

منبع

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر