دستگیر شدی! علائم و درمان بیماری که می تواند منجر به تشنج شود را بیاموزید


علائم و درمان بیماری که می تواند منجر به تشنج شود را بیاموزید

همه ما خبرهایی را دیده‌ایم که برخی از زنان ثروتمند در حال دزدیدن لباس‌های زیر زنانه از سوپرمارکت یا معمولاً بچه‌هایی با تمام لوازم جانبی مورد نیازشان در آنجا دستگیر شده‌اند.


حتی اگر آنها در حال سرقت دستگیر شوند، همه این اقلام کم ارزش در واقع دزدیده نشده اند، اما به گفته روانشناسان، فردی که آنها را می دزدد از بیماری به نام رنج می برد. لپتومانیا از زبان روانشناسان.

 

منظور از فانک چیست؟

در واقع الف است بیماری روانی که در آن فرد حرکات خود را کنترل نمی کند و ناخواسته در آن شرکت می کند فعالیت ها کسی که با نیت خود منافات نداشته باشد و ناخواسته این چیزها را بدزدد. او کاری را انجام می دهد که نیاز ندارد.

 

علائم بیماری

مهمترین علامت این بیماری این است که بیمار میل شدید به دزدی دارد با وجود اینکه نیازی به آن ندارد – اما این میل به دزدی او را مجبور به دزدی می کند.

تا زمانی که دزدی نمی کند بسیار افسرده و در حالت هیجان است – اما به محض دزدی آرام می شود اما پس از مدتی میل به دزدی دوباره به او باز می گردد.

 دستگیر شدی!  علائم و درمان بیماری که می تواند منجر به تشنج شود را بیاموزید

دزد با این چیزها چه می کند؟

افراد مبتلا به این بیماری می توانند در هر مکان و در هر زمان دزدی کنند، اما معمولاً در سوپرمارکت ها یا مکان های عمومی که خطر گرفتار شدن در آنها زیاد است سرقت می کنند – سپس می توانند اقلام دزدیده شده را بدزدند.


آن را دور می اندازند یا به کسی می دهند – اما ویژگی خاص این بیماری این است که این افراد خودشان از این چیزها استفاده نمی کنند.

 

درمان یا درمان

درمان بیماری سخت است زیرا فرد مبتلا می ترسد که اگر کسی متوجه بیماری شد به پلیس گزارش کند و یا مردم دستگیر شود.


اگر آنها متوجه این بیماری شوند، شروع به نفرت از آن می کنند – به همین دلیل است که فرد مبتلا تمایلی به گفتن آن به کسی ندارد، در حالی که روانشناسان و روانشناسان درمانی برای این بیماری دارند.


اسرار این بیماران به خودشان محصور است، بنابراین در افشای وضعیت خود تردیدی ندارند.

  دستگیر شدی!  علائم و درمان بیماری که می تواند منجر به تشنج شود را بیاموزید

به یاد می آورد!

اگر یکی از نزدیکان شما به این بیماری مبتلا است از او متنفر نباشید بلکه به درمان آن توجه کنید و سعی کنید احتمال سرقت را کاهش دهید تا این افراد در مکان های عمومی تنها نمانند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر