دستگیری عاملان نبرد در بیمارستانی در ملایر
ایسنا/ همدان فرمانده انتظامی ملابر به دستگیری سه نفر اجتناب کرده اند اجزا نبرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخلال در نظم در یکی اجتناب کرده اند بیمارستان های این شهرستان ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: ایمنی جاده صورتی پلیس است را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} زمینه اجتناب کرده اند هیچ شخص خاص تقدیر نمی کنیم.

به گزارش ایسنا؛ سرهنگ احمد ساکی افزود: به محض اکتسابی خبر نبرد در یکی اجتناب کرده اند بیمارستان های مالایی، ماموران کلانتری ۱۲ در محل حاضر شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه سرقت را کدام ممکن است در جاری رفتن اجتناب کرده اند بیمارستان بودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث تحمیل رعب را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترس در بین کارمندان شده بودند، دستگیر کردند. خرس مداوا قرار گرفتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستگیر شدند.

وی همراه خود تاکید بر اینکه دستگیرشدگان همراه خود تشکیل پرونده به مراجع قضایی راه اندازی شد شدند، افزود: میل پلیس شهرداری نبرد انتقادی همراه خود اجزا خرابکاران نظام را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمنی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حدود اختیارات قانونی شخصی اجازه هیچ اقدامی را نخواهیم داد. “

فرمانده انتظامی ملایر همراه خود تایید اینکه پلیس در جستجوی تحمیل استراحت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بافت ایمنی در محله است، اظهار داشت: همراه خود علم به اینکه نیروی انتظامی قاطعانه حرکت می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجازه نمی دهد کف دست را انتخاب کنید و انتخاب کنید پا آسیب دیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید قوانین شکنی تدریجی. .

الساکی اجتناب کرده اند ساکنان خواست هرگونه اطلاعات مرتبط همراه خود ورزش های مجرمانه راهزنان را به صورت در یک روز واحد زمانی به وسط فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام

تأمین

محتوای پیشنهادی


اقامت ۱۰۰۰ نفر به اکتسابی پیوند اعضای اهدایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چاپ اعضای هیکل همراه خود استفاده اجتناب کرده اند…