دستگاه دفع ضایعات غذایی InSinkErator Badger 5 0.5 HP برای یک آشپزخانه فوق العاده تمیز

InSinkErator Badger 5 Food Waste Disposer 0.5-HP Food Waste Disposer برای دفع ضایعات غذا عالی است. ایده این است که مواد غذایی باقی مانده را به درستی در سطلی که زباله ها را بدون تخریب محیط زیست پردازش می کند، بریزید. این دستگاه دارای یک موتور القایی ½ HP Dura است که هیچ صدای ناخوشایندی در هنگام پردازش ضایعات مواد غذایی ایجاد نمی کند. با InSinkErator Badger 5، دیگر لازم نیست نگران این باشید که پس از صرف یک وعده غذایی لذت بخش با عزیزانتان، باقی مانده غذا را کجا قرار دهید. از آنجایی که به هم ریختگی آشپزخانه را از بین می برد، می توانید مطمئن باشید که ضایعات مواد غذایی آن بوی آزاردهنده ای را که باعث دور شدن شما می شود، منتشر نمی کند.

برای تمام خانواده هایی که برای تمیز و مرتب نگه داشتن آشپزخانه خود به باقیمانده غذای قابل اعتماد نیاز دارند، این محصول برای رفع نیاز شما عالی است. دور ریختن InSinkErator Badger 5 0.5HP همچنین برای افرادی که می خواهند محیط زیست را از آسیب جدی ناشی از زباله جامد یا زباله های آشپزخانه نجات دهند بسیار مناسب است. InSinkErator Badger 5 با حداقل نیاز انرژی کار می کند، بنابراین این گجت آشپزخانه برای کسانی که بودجه کمی دارند اما نیاز به آشپزخانه تمیزتر و سازماندهی شده دارند، عالی است. InSinkErator Badger 5 دارای قطعاتی است که برای رفع نیازهای دفع مواد غذایی شما بسیار قابل اعتماد هستند. برای خانواده‌هایی با آشپزخانه‌های بزرگ، صاحبان رستوران‌ها، مدیران هتل‌ها و هر مؤسسه‌ای که نیاز به دفع ضایعات غذایی دارد، ایده‌آل است، خرید InSinkErator Dachs 5 مطمئناً در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند تا از شر تمام زباله‌های غذایی خلاص شوید.

InSinkErator Badger 5 0.5-HP Food Waste Disposer مزایای بی شماری را ارائه می دهد. ساخته شده از فولاد گالوانیزه سنگین، یک دستگاه دفع زباله مواد غذایی بسیار قابل اعتماد و بادوام را به شما ارائه می دهد. InSinkErator Badger 5 با ۲ سال ضمانت قطعات و در خانه به عنوان بخشی از رضایت و محافظت خریدار ارائه می شود. این مزیت به این معنی است که شما می توانید به مدت ۲ سال کامل بازدید از منزل را به همراه تایید واحد و تعویض قطعات تجربه کنید. نصب آسان در آشپزخانه و بدون نیاز به هیچ مرحله پیچیده ای برای استفاده از دستگاه. فضای زیادی را اشغال نمی کند و برای خانواده های کوچک بسیار مناسب است. با اندازه گیری ۷ اینچ طول، ۷ اینچ عرض و ۱۳ اینچ ارتفاع، مطمئناً برای قرار دادن InSinkErator در آشپزخانه خود مشکلی نخواهید داشت. InSinkErator Disposer به صرفه جویی در محیط زیست، به ویژه هوا، کمک می کند، زیرا بقایای مواد غذایی را بدون استفاده از روش های مضر تجزیه می کنید. این مشکل دیگری برای قبوض برق نیست، زیرا فقط ۳ تا ۴ کیلووات برق در سال مصرف می کند و به طور متوسط ​​۱ گالن برای هر نفر در یک روز است. همچنین یکی از ارزان ترین وسایل دفع است.

بسیاری از ویژگی های فوق العاده در این دور ریختنی وجود دارد. اگرچه طراحی نسبتاً کوچکی دارد، اما مزایای زیادی را به شما ارائه می دهد، به خصوص در مورد از بین بردن ضایعات غذا در آشپزخانه. و با این واقعیت، بسیاری از دوستداران محیط زیست و خانواده ها استفاده از این دستگاه را تایید و توصیه می کنند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر