دستور پخت سالم جو دوسر با کتانی دودل


جسیکا بیپین ، MS ، RD.، دستور پخت بلغور جو دوسر پخته شده بدون گلوتن ، گیاهی و سرشار از پروتئین را به اشتراک می گذارد. آن را برای هفته های شلوغ نشانه گذاری کنید!

با سرد شدن هوا ، ممکن است اسموتی آماده یا عطر ماست خود را احساس کنید. اما خوشبختانه گزینه های صبحانه سالم دیگری نیز وجود دارد که می تواند صبح شما را تغذیه کند. یکی از غذاهای مورد علاقه من بلغور جو دوسر پخته شده است و در حالی که دستور العمل های سنتی بلغور جو دوسر پخته پروتئین کمی دارند ، من این دستور را با قدرت اصلی HUM ، یک پودر پروتئین وانیل گیاهی ، بسته بندی کرده ام. طعم آن شبیه یک کوکی ابله کتانی داغ است.

این فرنی پخته شده وگان از دانه کتان ، سس سیب و پودر پروتئین (به جای تخم مرغ) برای افزایش پروتئین و بستن فرنی به هم استفاده می کند. این بهترین صبحانه غنی از پروتئین است – آن را گرم یا سرد بخورید ، یک تکه شیر اضافه کنید ، یا کره بادام بریزید.

دارچین شکر می پاشید ، که در فر بلغور جو دوسر با دارچین داغ و شیرین کارامل شده و به کلوچه کلوچه ابله کفش کتانی می افزاید. اگر به گزینه کم قند نیاز دارید ، می توانید میوه راهب را نیز جایگزین کنید.

پروتئین Snickerdoodle بلغور جو دوسر پخته شده.

نورافکن های جزئی.

جو دو سر نورد شده

جو دوسر رول پایه جو دوسر پخته شده شما را تشکیل می دهد. آنها منبع عالی غلات کامل و فیبر محلول هستند. من برای این نسخه جو دوسر فوری یا فولادی را توصیه نمی کنم.

قدرت اصلی تغذیه HUM پودر پروتئین است.

من توصیه می کنم پودر پروتئین بر اساس گیاه وانیل ، قدرت اصلی تغذیه HUM برای بهترین نتایج باشد. از ترکیبی از کدو تنبل ، شاهدانه و پروتئین نخود فرنگی تهیه می شود که در هر وعده 20 گرم پروتئین بسته بندی می شود.

علاوه بر این که ترکیبی از پروتئین های گیاهی به راحتی قابل هضم است ، با افزودن آنزیم های گوارشی و پروبیوتیک ها از هضم نیز پشتیبانی می کند. آنزیم های گوارشی هضم و جذب مواد مغذی را بهبود می بخشد. L. acidophilus. مورد بررسی ترین پروبیوتیک برای سلامت روده.

دانه های کتان آسیاب شده.

کتان آسیاب شده به عنوان یک چسبنده عمل می کند و جایگزین تخم مرغ در این فرنی پخته می شود. تخم کتان قبل از افزودن به مخلوط نیازی به تهیه ندارد. به همراه جو دوسر ، بذر کتان آنقدر مایعات را جذب می کند که بلغور جو دو سر را در کنار هم نگه دارد. دانه های کتان فیبر محلول و محلول را تأمین می کنند.

کره بادام.

من فقط کره بادام طبیعی تهیه شده از بادام را توصیه می کنم. جو تجاری و غذاهای کامل مورد علاقه من برای استفاده در دستور غذا هستند. بهترین جایگزین ، کره بادام زمینی است ، اما اگر کمی تند باشید ، هر دانه یا مغز دانه در اینجا کار می کند.

سس سیب

سس سیب شیرین نشده شیرینی را اضافه کرده و به چسباندن توت ها کمک می کند. همچنین می توانید موز را برای نان موز بلغور جو دوسر با کفش ورزشی اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید