در کمال سوال کردن صعود نکردن / کریس رونالدو همراه خود پرتغال به قطر سر خورد – خبرگزاری مهر | اطلاعات ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانبه گزارش خبرنگار مهر، گروه سراسری فوتبال پرتغال اجتناب کرده اند ساعت ۲۳:۱۵ عصر سه شنبه به مصاف مقدونیه سر خورد کدام ممکن است همراه خود شیوع ۲ بر صفر پرتغال در کنار بود.

برونو فرناندز (۳۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۶۵) ۲ گل پرتغال را {در این} دیدار به ثمر رساند به همان اندازه این گروه به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر صعود تدریجی.

مقدونیه کدام ممکن است در در اطراف در گذشته ایتالیا را شکست داده بود به همان اندازه قاره بی تجربه را متعجب تدریجی، نتوانست تعهد صعود شخصی را پایان دادن تدریجی به همان اندازه کریس رونالدو بار تولید دیگری همراه خود پرتغال در بسیار قدرتمند تورنمنت سراسری فوتبال جهان حاضر شود.

لهستان نیز همراه خود پیروزی خیلی شبیه مقابل سوئد در شبیه به دیدار همراه خود تولید دیگری گروه ecu قهرمان جام جهانی قطر شد به همان اندازه رابرت لواندوفسکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همکارانش در پاییز ۲۰۲۲ جایگزین براق شدن را داشته باشند.

لواندوفسکی (۴۹ – پنالتی) را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیلینسکی (۷۲) برای لهستان گلزنی کردند به همان اندازه زلاتان ابراهیموویچ کدام ممکن است در دقیقه ۸۰ به سوئد آمده بود نتواند مانع اجتناب کرده اند شکست تیمش شود.