در اینجا آمده است که چرا مراقبت از پوست پروبیوتیک و ترکیبات تخمیر شده باید بخشی از روتین شما باشد.


پروبیوتیک ها برای پوست چطور؟ در اینجا ، ما مزایای مراقبت از پوست پروبیوتیک و ترکیبات تخمیر شده را به دو صورت موضعی و مکمل نشان می دهیم.

اگر پروبیوتیک ها یک شعار بودند ، به خوبی می توانست “با خوب ، با بد” باشد. البته ، ما در مورد باکتری های خوب و بد صحبت می کنیم – و پروبیوتیک ها متحد کامل برای مزایای بزرگ برای روده ، پوست و سلامت کلی شما هستند.

ممکن است با پروبیوتیک های خوراکی آشنا باشید ، اما ترکیبات تخمیر شده و مراقبت از پوست پروبیوتیک نیز کمی طول می کشد – و به درستی. اما این باکتری های خوب چگونه از بیرون به پوست شما کمک می کنند و آیا ارزش آن را دارد که نگرانی های منحصر به فرد خود را امتحان کنید؟

مزایای پروبیوتیک ها برای پوست و نحوه یافتن بهترین راه حل برای نیازهای خود را از نزدیک ببینید.

مراقبت از پوست پروبیوتیک چیست؟

مراقبت از پوست پروبیوتیک در اشکال مختلف برای ایجاد مزایایی برای پوست شما در دسترس است – از جمله محصولات موضعی و مکمل های خوراکی.

پروبیوتیک ها برای میکروبیوم پوست شما (در صورت استفاده موضعی) و میکروبیوم روده (در صورت بلعیدن ، که باعث ایجاد یک اثر دومینو برای حمایت از پوست ، ایمنی ، خلق و خوی و موارد دیگر می شود) مفید هستند ، زیرا به تعادل باکتری ها کمک می کنند. برای تجدید فوری ، میکروبیوم مجموعه ای از همه میکروارگانیسم ها – باکتری ها ، قارچ ها ، ویروس ها و غیره – است که در یک محیط خاص با هم زندگی می کنند.

مرد از کرم مرطوب کننده پروبیوتیک استفاده می کند.

پروبیوتیک ها و ترکیبات تخمیر شده در مراقبت از پوست.

ترکیبات تخمیر شده به دلایل زیادی برای پوست مفید هستند.

جنیفر مارتین باگرز ، معاون امور علمی و آموزشی HUM ، می گوید: “پروبیوتیک های کاربردی عمدتا به بازسازی میکرو فلور پوست شما کمک می کند ، که به کنترل التهاب در پوست شما کمک می کند.” همچنین کمک می کند. ” “پوست شما به طور طبیعی دارای بسیاری از باکتری های مفید است. سطح pH مورد علاقه آنها حدود 5 است ، اما برخی از صابون ها یا محصولات مراقبت از پوست دارای سطوح بالای قلیایی هستند. این می تواند بر محیط طبیعی برای میکروبیوم خوب پوست تأثیر بگذارد.

برای شروع ، تخمیر ترکیب مواد تشکیل دهنده (مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه) را به مولکول های کوچکتر تجزیه می کند ، که پوست شما می تواند به راحتی آنها را جذب کند. این فرایند همچنین غلظت مواد فعال را افزایش می دهد تا اثر بخشی آنها را به حداکثر برساند.

علاوه بر محصولات سویه پروبیوتیک زنده ، مراقبت از پوست شامل موارد زیر است:

  • اسید لاکتیک (شیر تخمیر شده)
  • کامبوچا (چای سیاه تخمیر شده)
  • اسیدهای آمینه و پپتیدها (عصاره مخمر تخمیر شده)
  • خاطر (برنج تخمیر شده)

از آنجا ، می توانید ترکیبات موضعی را در محصولات مراقبت از پوست پیدا کنید مانند:

  • پاک کننده ها
  • تونرها
  • مرطوب کننده
  • ماسک

پروبیوتیک های رژیمی

در همین حال ، مکمل های غذایی وجود دارد که شامل استرس همراه با مزایای حمایت پزشکی برای پوست است ، که در ادامه به بررسی دقیق آنها می پردازیم.

شما می توانید باکتری های خوب را از طریق غذاها و نوشیدنی های تخمیر شده در رژیم غذایی خود وارد کنید ، مانند:

بستن پوست فرد مبتلا به جوش و التهاب قبل از استفاده از پروبیوتیک ها.

فواید پروبیوتیک ها برای پوست

پروبیوتیک ها می توانند به پوست شما در رفع مشکلات مختلف کمک کنند. با پیروی از رژیم مراقبت از پوست پروبیوتیک ، می توانید بزرگترین موفقیت ها را از نزدیک مشاهده کنید.

1. پروبیوتیک ها به کاهش آکنه و التهاب کمک می کنند.

وقتی صحبت از رنگ پوست شما می شود ، پروبیوتیک ها به دلیل توانایی آنها در تمیز کردن پوست شفاف شناخته می شوند.

عوامل مختلفی می توانند باعث ایجاد یا تشدید آکنه شوند که می تواند منجر به گسترش آن شود. P. acnes باکتری های موجود در میکروبیوم پوست. تحقیقات نشان می دهد که استفاده موضعی از سویه های پروبیوتیک. استرپتوکوکوس ترموفیل. می تواند تولید و خروجی سرامید را افزایش دهد. اثرات ضد باکتریایی که مانع تولید می شوند. P. acnes، در نتیجه شکستهای کمتر.

مکمل های پروبیوتیک خوراکی با تأثیر مثبت بر فلور روده ، به شفافیت پوست کمک می کند. هنگامی که انسداد روده مختل می شود ، باکتری های بد می توانند وارد جریان خون شوند و هموستاز پوست را مختل می کنند ، که می تواند به صورت شکستگی و تغییر در بافت و رنگ پوست ظاهر شود.

خوشبختانه ، پروبیوتیک های دوستدار روده به حساسیت های پوستی کمک می کنند (که هموستاز را برمی گرداند) و شرایط التهابی مانند آکنه را کاهش می دهد و به طور کلی از یک چهره سالم حمایت می کند.

2. پروبیوتیک ها از عملکرد مانع پشتیبانی می کنند.

پروبیوتیک ها به طور مثبت بر سد پوستی تأثیر می گذارند ، لایه محافظ بیرونی اپیدرم که آب و مواد معدنی را در خود نگه می دارد در حالی که از باکتری های بد و سایر سموم جلوگیری می کند.

باز هم ، موانع پوستی با استفاده از محصولات سخت و قلیایی – از جمله برخی که برای کاهش آکنه فرموله شده اند – به خطر می افتد. (میکروبیوم یک پوست سالم دارای pH متوسط ​​4.5 تا 5.0 است که کمی اسیدی است ، در حالی که درمان بیماری های آکنه اغلب به میزان قابل توجهی بیشتر است.) لایه برداری تهاجمی و داروهای خاص به عنوان موانع پوستی عمل می کنند. همچنین می توانند ضعیف شوند. مارتین بیگرز اضافه کرد که استرس ، رژیم غذایی و سایر عوامل شیوه زندگی نیز به تعادل میکروبیوم پوست شما کمک می کند.

باز هم ، مطالعات متعدد نشان داده است که پروبیوتیک های موضعی می توانند عملکرد سد پوستی را از طریق خواص ضد میکروبی و افزایش تولید سرامیدها افزایش دهند. سرامیدها جزء ضروری سد پوستی هستند و به عنوان نوعی چسب برای نگه داشتن سلول های سالم پوست در کنار هم عمل می کنند. آنها چربی های سالم را برای پوست فراهم می کنند تا عملکرد سد پوستی را بازیابی کند ، که باعث می شود چهره کامل تر و شفاف تر شود.

3. پروبیوتیک ها از پوست در برابر پیری زودرس و آسیب محافظت می کنند.

همانطور که در بالا دیدیم ، میکروبیوم پوست به pH اسیدی (در مقابل قلیایی) نیاز دارد. همانطور که پیداست ، pH پوست با افزایش سن از طریق تحریک فعالیت پروتئاز افزایش می یابد. Martin-Beggars می گوید: “پروتئین ها پروتئین ها را تجزیه می کنند.” “یک پروتئاز ، به نام الاستاز ، در واقع الاستین را در پوست شما تجزیه می کند ، که همراه با کلاژن به ساخت بافت پوست شما کمک می کند. با تجزیه ، پوست قوی تر و کشسانتر می شود. همانطور که پروبیوتیک ها محیط اسیدی تر را ترویج می کنند ، به طور طبیعی به تعادل کمک می کنند. pH پوست و کار برای عادی سازی فعالیت پروتئاز ، مانند پوست تیز و سالم

علاوه بر این ، رادیکال های آزاد بیش از حد باعث ایجاد استرس اکسیداتیو می شود که باعث تسریع پیری و آسیب های دیگر به پوست و بدن شما می شود. خوشبختانه ، این مطالعه نشان می دهد که تحقق کلامی برخی. لاکتوباسیل ها استرس می تواند با افزایش سودمندی ماهیان رادیکال آزاد و محدود کردن تولید رادیکال های آزاد به پیری پوست کمک کند.

این ویژگی نه تنها از آسیب های ناشی از اشعه ماوراء بنفش و چین و چروک محافظت می کند ، بلکه از اثرات مضر فیزیکی استرس و آلودگی های محیطی مانند کم آبی پوست نیز محافظت می کند.

آیا باید از مراقبت های پوستی موضعی یا خوراکی پروبیوتیک استفاده کنید؟

اگر می خواهید جوش ها را کاهش دهید ، رنگ پوست خود را تقویت کنید و یا علائم پیری زودرس را کاهش دهید ، مراقبت از پوست پروبیوتیک ممکن است ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد.

مانند رفتن پروبیوتیک موضعی یا مسیر مکمل؟ اگر دستگاه گوارش شما مسدود شده و دچار ناراحتی دستگاه گوارش می شوید ، مکمل پروبیوتیک خوراکی می تواند وظیفه مضاعفی را برای تعادل روده و پوست انجام دهد.

با این حال ، دوباره تاکید می شود که تنوع نام بازی در مورد پروبیوتیک ها است ، بنابراین شما می توانید هر دو شکل را در نظر بگیرید. با این حال ، همانطور که در بالا دیدیم ، مزایای پروبیوتیک ها برای پوست به یک روش محدود نمی شود. با این وجود ، مانند هرگونه افزودنی به روال مراقبت از پوست ، بهتر است یک محصول جدید را در یک زمان – به طور ایده آل برای یکپارچگی دائمی و ماهانه – برای اندازه گیری دقیق نتایج ، ادغام کنید.

زنان از تونر پروبیوتیک موضعی با ترکیبات تخمیر شده برای شفافیت پوست استفاده می کنند.

بهترین پروبیوتیک ها برای پوست کدامند؟

لاکتوباسیل ها و بیفیدوباکتریوم آنها یکی از دو گونه پروبیوتیک رایج برای سلامت پوست هستند. “آنها با واسطه التهاب پوست عمل می کنند و مزایای خود را ارائه می دهند.”

مطالعات متعدد نشان داده است که این نوع پروبیوتیک ها به ویژه برای مکمل های خوراکی برای التهاب روده و / یا بیماری های پوستی مفید هستند. (نکته: برای برطرف کردن نامه های اضافی ، به دنبال فرمولاسیونی باشید که شامل پری بیوتیک ها باشد و قدرت پروبیوتیک ها را افزایش می دهد.)

خوشبختانه ، پروبیوتیک های با کیفیت برای پوست و سلامت کلی شامل انواع گونه ها و گونه ها برای ارتقای تنوع میکروبیوم و رشد باکتری های خوب خواهد بود.

بهترین شرایط محصولات مراقبت از پوست پروبیوتیک و تخمیر شده.

در نهایت ، اگر می خواهید پروبیوتیک ها و ترکیبات تخمیر شده را در برنامه مراقبت از پوست خود قرار دهید ، گزینه های زیادی برای انتخاب دارید.

برای پوست های مستعد آکنه ، پاک کننده پروبیوتیک پاک کننده ارگانیک Eminence Organic Clean (42 دلار) را توصیه می کنم. دو جایگزین گیاهی برای جنگنده های محبوب شکست وجود دارد – عصاره پوست بید (مشابه BHA سالیسیلیک اسید) و روغن درخت چای (یک داروی ضد باکتری قوی برای بنزوئیل پراکسید) – مانند لاکتیک به شکل اسید شیر تخمیر شده ، یک ماده شیمیایی تغذیه کننده لایه بردار

برای تقویت عملکرد سد پوستی ، یک درمان راحت اما قدرتمند را انتخاب کنید زیرا ما از سرم پروبیوتیک Peace در نور خوب (24 دلار) آمده ایم. این حاوی لیزات تخمیر لاکتوکوکوس است که به تنظیم میکروبیوم پوست شما کمک می کند و همچنین دارای مجموعه ای از آنتی اکسیدان ها و فعالیت های ضد التهابی است.

در نهایت ، تونر لایه برداری Youth to the Kambocha + 11 AHA AHA (38 دلار) را برای تمیز کردن منافذ ، کاهش لکه های تیره و بازگرداندن رنگ خود امتحان کنید. کامبوچا قدرت پری بیوتیک تقویت کننده پوست را ارائه می دهد ، تخمیر لیزات پاچیا از پوست شما در برابر استرس اکسیداتیو محافظت می کند و اسید لاکتیک به آرامی با تیرگی مقابله می کند.

دیدگاهتان را بنویسید