داروی اربعین را علوم پزشکی سمنان تامین می کند


به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، کامران قدس رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان در دیدار با اعضای هیئت مدیره اربعین حسین(ع) با بیان اینکه اداره بهداشت استان سمنان آماده ارائه خدمات درمانی به خادمان و موکبین است، اظهار داشت: اکنون در حال انجام است. و زائران

وی تاکید کرد: برای برگزاری مراسم اربعین آماده تامین دارو و نیروی انسانی از سوی اداره بهداشت سمنان هستیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان تصریح کرد: خدمتگزاران و پیر بردگان استان سمنان برای واکسیناسیون به ویژه نوبت چهارم به مراکز واکسیناسیون شهرهای تحت پوشش دانشگاه مراجعه کنند.

قدس با تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در زمینه بیماری کرونا و تزریق واکسن کووید ۱۹ به ویژه در ارتباط با مراسم مذهبی و اربعین، تصریح کرد: توزیع ماسک و رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل ها. واکسیناسیون، تمرکز ما بر روی دست اندرکاران موکب ها است و البته امیدواریم با حمایت مردم تا اربعین شاهد تغییر و بهبود وضعیت کرونا باشیم.

وی با اشاره به برگزاری برنامه آموزشی توجیهی مدیران و معاونین مراکز بهداشتی درمانی گفت: آموزش های لازم در خصوص اهمیت اجرای استانداردهای بهداشتی کرونا و دستورالعمل های اجرایی راه اندازی این مرکز، بیماری های قابل انتقال از طریق آب و غذا برگزار شده است. و پیاده روی اربعین حسین (علیه السلام).

حاضران در جلسه همچنین برنامه ریزی های لازم را برای ارائه بهترین خدمات در حوزه بهداشت و درمان و سایر امور این حوزه انجام دادند.

به گزارش فارسی؛ طی حکمی از سوی استاندار سمنان، کامران قدس به عنوان رئیس کمیته بهداشت، مراقبت و امداد و نجات ستاد اربعین استان سمنان منصوب شد.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید