خودتان را با یک پوست سالم 4 مرحله ای هالووین درمان کنید: بدون ترفند!


اگرچه کلمات “سالم” و “هالووین” معمولاً دست به دست هم نمی دهند ، ما اینجا هستیم تا این را تغییر دهیم – نیازی به ناباروری نیست. چرا بله ، شما می توان در حالی که خودتان را با دسرهای خوشمزه درمان می کنید ، تعطیلات سالمی داشته باشید! همه چیز در مورد خویشتن داری ، هوشیاری و مبادلات سالم تعطیلات است. به علاوه ، ما یک پوست سالم چهار مرحله ای هالووین را برای شما به ارمغان می آوریم که مانند همه تعطیلات خوشمزه است. آیا اشاره کردیم که سرشار از پروتئین ، کم قند و با مواد مغذی است؟ ما را باور کنید – این دسر خنک آنقدر ترسناک است که تعجب خواهید کرد چه ترفندهایی در حال بازی است (نکته: در اینجا هیچ ترفندی وجود ندارد!).

بنابراین ، وسایل سالم هالووین خود (و شاید جارو؟) را بردارید ، و اجازه دهید این دسرهای ترسناک را شکست دهیم!

مربوط: چگونه از لذت بردن از هالووین مورد علاقه خود بدون احساس گناه لذت ببرید

مواد تشکیل دهنده پوست سالم هالووین

ماست یونانی

ما از ماست یونانی غنی از پروتئین به عنوان پایه ای برای پوست سالم هالووین خود استفاده کردیم! مطمئن شوید که از انواع شیرین و پرچرب استفاده می کنید تا از قندهای چرب اجتناب کنید و تمام مواد مغذی خوب را جذب کنید.

از همه بهتر ، می توان آن را بدون لبنیات یا گیاه خواری تهیه کرد. فقط ماست یونانی را جایگزین ماست نارگیلی یا آجیل مورد علاقه خود کنید. ما انواع ضخیم مانند بادبادک هیل را توصیه می کنیم سبک یونانی ماست شیر ​​بادام یا از سیگی ماست نارگیل ، اما هر مارکی باید کار کند!

شربت افرا

شربت افرا به این پوست سالم هالووین طعم پاییزی می دهد بدون اینکه فرآوری شده یا بیش از حد شیرین شود. شربت افرا علاوه بر مقادیر بالای آنتی اکسیدان ، سرشار از مواد معدنی مانند روی ، منیزیم و پتاسیم است!

بلوبری

بلوبری دارای قند کمی است ، سرشار از آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی گیاهی است و تعادل کامل شیرینی و ترش را دارد. آنها رویه های کاملاً سالم تهیه می کنند و به این دستور العمل انفجار همه طعم های طبیعی را می دهند.

انبه

انبه یخ زده شیرین ، خامه ای و فوق العاده مغذی است! این میوه گرمسیری سرشار از ویتامین C ، خواص ضد التهابی و حتی قدرتمند است مواد غذایی برای پوست (به لطف ویتامین A) برای مبارزه با هوای خشک و در حال سقوط.

مزه ها و طعم ها

البته ، ما پوست سالم هالووین خود را با تمام طعم های طبیعی مانند عصاره وانیل و روکش های خوشمزه به پایان رساندیم! اینجا برخی از علاقه مندی های ما وجود دارد:

شکلات چیپسی بدون لبنیات: ما مارک ها را دوست داریم از لیلی چیپس شیرین استویا ، از زندگی لذت ببر غذا یا گونه های در معرض خطر شکلات شیری جو دوسر چیپس.

آب نبات چشم گوگل: این یک هالووین بدون یک عامل ترسناک نخواهد بود! با خیال راحت روی مارک خریداری شده از فروشگاه اسپری کنید ، یا اگر می خواهید آن را سالم نگه دارید ، چشم های آب نبات خود را بسازید! فقط یک قطره ماست یونانی را با یک تکه کوچک شکلات منجمد کنید!

دسرهای هوشمند: قند کم و فاقد مواد مصنوعی ، اینها را اضافه کنید آب نبات حشرات چسبناک اگر چیزی شیرین و ترسناک می خواهید.

گرانول ، آجیل یا دانه ها: با اسپری کردن آجیل و دانه های مورد علاقه خود یا گرانولای کم قند ، عامل خرد شدن را افزایش دهید! ما دوست داریم گرانولای کدو تنبل الیزابت یا مشتی تخمه کدو بو داده را هم بزنید.

پوست سالم هالووین

محتوا:

  • 1 فنجان ماست یونانی بدون چربی کامل
  • ¼ فنجان شربت افرا خالص
  • 1 قاشق غذاخوری عصاره وانیل خالص
  • ¼ فنجان بلوبری
  • ½ 1 فنجان انبه خرد شده
  • از چیپس شکلات زندگی لذت ببرید
  • Google Candy Eyes

روکش های جایگزین:

  • شیرینی های هوشمند آب نبات چسبناک
  • گرانولای کم قند
  • آجیل و دانه های بو داده خشک

مرحله 1: مواد و لوازم خود را جمع آوری کنید

با جمع آوری مواد سالم پوست هالووین و پوشاندن تابه 8X8 با کاغذ روغنی شروع کنید.

مرحله دوم: مواد خود را با پایه ماست مخلوط کنید

در یک کاسه بزرگ ، ماست ، وانیل و شربت افرا را مخلوط کنید. خوب مخلوط کنید.

مرحله سوم: پوست ماست را در یک تابه بریزید و مواد اضافی خود را اضافه کنید

مخلوط ماست را در تابه ای که روی آن را پوشانده اید بریزید و روی آن را با مواد اضافه کنید.

مرحله 4: پوست ماست خود را منجمد کرده ، تنظیم کرده و از آن لذت ببرید!

در فریزر قرار دهید و حداقل به مدت 1 ساعت یا تا زمانی که آماده شود ، قرار دهید. هنگامی که مخلوط آماده شد ، آن را از فریزر خارج کرده ، پوست آن را بشکنید و لذت ببرید!

برای داشتن یک شیرینی سالم ، از اضافه بار ترسناک قند خودداری کنید

تنها با مشتی مواد سالم و چهار مرحله ساده می توانید به راحتی از تعطیلات سالم و جشن لذت ببرید! از همه بهتر ، این دستور العمل را می توان در عرض چند دقیقه از بین برد و می توان آن را برای هر رژیم غذایی یا انتخاب غذایی سفارشی کرد. لبنیات گیاهی را عوض کنید ، شکر را کنار بگذارید و آن را کتو سازگار کنید ، یا با شیرینی اضافی دندان شیرین خود را سیر کنید!

صرف نظر از نحوه تهیه آن ، ما تضمین می کنیم که پوست سالم هالووین شما سریعتر از جارو یا جادوگر خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید