خبرگزاری مهر – رایزنی همراه خود روسای جمهور ترکیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه | اطلاعات ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانخبرگزاری مهر به نقل اجتناب کرده اند موقعیت یابی روسیا الیوم گزارش داد کدام ممکن است ریاست جمهوری ترکیه اجتناب کرده اند گفتگوی تلفنی رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه خبر داد.

ریاست جمهوری ترکیه گفتن کرد کدام ممکن است اردوغان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوتین عصر یکشنبه در تماسی تلفنی بر اوج برگزاری در اطراف بعدی مذاکرات میان هیئت های اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه در استانبول هماهنگی کردند.

در ادعا ریاست جمهوری ترکیه آمده است کدام ممکن است {در این} تصمیم ۲ طرف با اشاره به پیشرفت مذاکرات تلفنی گفتگو کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اردوغان به همتای روس شخصی اظهار داشت کدام ممکن است ترکیه کنار هم قرار دادن حاضر هرگونه کمک اجباری برای منقل بس در اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش وضعیت انسانی در اوکراین است. ملت. بخش.

این در حالی است کدام ممکن است ریاست جمهوری ترکیه گذشته تاریخی از محسوس مذاکرات هیئت های روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین در استانبول را انتخاب کنید و انتخاب کنید موضوعات مورد بحث را خاص نکرده است.

در همین جاری، رئیس گروه مذاکره کننده اوکراین روز یکشنبه گفتن کرد کدام ممکن است در اطراف جدید مذاکرات اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه اجتناب کرده اند ۲۸ مارس (۸ آوریل) تحریک کردن تبدیل می شود.

وی تصریح کرد کدام ممکن است مذاکرات به همان اندازه ۳۰ مارس (۱۰ آوریل) یکپارچه می تواند داشته باشد.

به آگاه وی، این مذاکرات در ترکیه انجام احتمالاً خواهد بود.

در همین جاری، مولود چاووشو، وزیر امور خارجه ترکیه، روز شنبه گفتن کرد کدام ممکن است کشورش کنار هم قرار دادن میانجیگری بین مسکو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کیف است.