خانواده‌های شهدای سلامت شهرری تقدیر شدند


به گزارش خبرگزاری فارس از ری، به مناسبت هفته سلامت، مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت و تجلیل از کادر درمان دارالشفای کوثر، بیمارستان شهدای هفتم تیر و بیمارستان فیروزآبادی شهرری در تالار شیخ صدوق آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار شد.

در این مراسم ضمن تجلیل از زحمات کادر درمان و پرسنل بیمارستان‌های ری، به پاس یاد شهدای مدافع سلامت از خانواده‌های شهیدان سلامت کامران بیات، حاجی آقایی شهرستانی، محمد حسین خلیلی، محمدعلی صابری، محمدعلی خسروی و لیلا مولایی تقدیر به عمل آمد.

سیدمحمد ناظم رضوی شهردار منطقه ۲۰ تهران در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت اظهار کرد: پرستاران در بحران کرونا در خط مقدم حفظ سلامت بودند و این مراسم به پاس زحمات پرستاران و تجلیل از خانواده های شهدای مدافع حرم برگزار شد.

وی ادامه داد: در شهرداری تهران به عنوان نهاد پیشرو اقدامات خوبی در حال انجام است و مردم این تغییرات را حس خواهند کرد.

شهردار منطقه ۲۰ تهران بیان کرد: با توجه به رسالت مدیریت شهری در حوزه سلامت امیدواریم دستگاه های مربوطه همکاری خودشان را با شهرداری داشته باشند و موانع و مشکلات مرتفع شود.

ناظم رضوی افزود: برنامه های متنوع و پی در پی با شعار”سلامت ما، حال خوب ما» برای ارتباط گیری با مردم در مقوله سلامت برگزار شده است و با تاکید مدیریت شهرداری تهران و جلسات مختلف در خصوص کلان سلامت بصورت هفتگی در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه رویکرد شهرداری تهران از ابتدای آغاز کرونا جامعه محور بود، گفت: استفاده از ظرفیتهای موجود در حوزه‌های قرنطینه، اعلام محدودیت در حمل و نقل عمومی، پیگیری اجرای دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی در اماکن اداری و ورزشی از اهم اقدامات بوده است.

انتهای پیام/۶۷۰۶۲
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید