خانه های مسافر تا پایان تیرماه توزیع می شود


به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، محمدهادی ایمانیه امروز در دومین شورای عالی گردشگری استان فارس با اشاره به آغاز فصل تابستان و افزایش سفرها به استان اظهار کرد: است.

وی با بیان اینکه نبود نظم و ساماندهی این مراکز اقامتی باعث ایجاد مشکلاتی در جامعه شده است، از مسئولان ذیربط به ویژه پلیس خواست بدون اغماض وارد عمل شوند. زیرا گاهی این مراکز عاملی برای گسترش رفتارهای غیراخلاقی و شرعی شده اند.

استاندار فارس به مناظره خود با دستگاه های متولی نیز پایان داد و گفت: باید تا پایان تیرماه تکلیف مسافرخانه ها مشخص شود و از ابتدای مردادماه با مسافرخانه های غیرمجاز برخورد شود چرا که گاه به محلی برای استاندارد شکنی تبدیل شده است. و مشکلاتی را در جامعه ایجاد کند.

ایمانیه با تاکید بر ساماندهی خانه مسافرها گفت: در این سازمان نان هیچکس نباید قطع شود، منبع درآمد نباید قطع شود بلکه باید ساماندهی شود.

وی درباره گزارش گردشگری سلامت گفت: قرار بود تا پایان خرداد تعداد بیماران پذیرش شده از تمامی استان ها افزایش یابد که تاکنون کار خوبی بوده است و این روند باید ادامه یابد.

استاندار فارس با اشاره به اینکه یکی از زمینه های اشتغال موثر فرهنگی و اجتماعی که در بسیاری از حوزه ها می تواند موثر باشد، گردشگری سلامت است، افزود: امروز باید هنر را به جهانیان نشان دهیم چرا که آثار و میراث تاریخی مانند تخت جمشید هنر گذشته.”

ایمانیه خطاب به مسئولان دانشگاه علوم پزشکی گفت: اگر می خواهید آبروی شیراز را حفظ کنید در برخورد با متخلفان در این حوزه کوتاهی نکنید و با همکاری نظام پزشکی رسیدگی به تخلفات با جدیت انجام شود.

وی همچنین بر استخدام فارغ التحصیلان هتلداری با همکاری دانشگاه و جامعه هتلداری تاکید کرد: بومی سازی صنعت هتلداری حتی اگر با کشور در تضاد باشد باید مورد توجه قرار گیرد چرا که اگر پیشنهادات جدید و کاربردی داشته باشیم، می شود. استقبال ملی شد.” تهران همیشه مجبور نیست به نمایندگی از استان ها تصمیم بگیرد.

استاندار فارس همچنین گفت: در بخش صنایع دستی نیاز به طراحی عددی و دیجیتالی داریم، طرح حفظ و نگهداری صنایع دستی باید شفاف سازی شود و برای ۸۰ بخش برای حفاظت و گسترش رشته ها برنامه تدوین شود. . .

ایمانیه با اشاره به اینکه ارزش ریالی صنایع دستی باید دقیقا مشخص شود و ارزش اقتصادی هر بخش چقدر است و ارزش ریالی داخلی و خارجی آن در طول اجرای برنامه چگونه افزایش می یابد، گفت: در حوزه صنایع دستی آموزش و همکاری با دانشگاه باید انجام شود. ، بگیر

وی با بیان اینکه نمایشگاه های صنایع دستی باید روزانه در سطح استان از تمامی اقشار برگزار شود زیرا ایجاد انگیزه می کند، گفت: شهرداری شیراز راهبری و راه اندازی کارگاه بزرگ صنایع دستی و آموزش صنایع دستی خواهد بود.

انتهای پیام / n
این را در صفحه اول پیشنهاد دهید