خارج از شبکه زندگی کنید – بیایید آن را انجام دهیم!

آیا دوست دارید از طریق شبکه امرار معاش کنید؟ سپس با انرژی خورشیدی آشنا شوید!

در دنیای امروز افزایش مثبتی در تقاضا برای انرژی های تجدیدپذیر وجود دارد. به طوری که توسعه آن منجر به اجزای مؤثرتر و آسان‌تر برای استفاده شده است که در بهره‌گیری از انرژی خورشیدی به عنوان یک منبع انرژی بادوام پیشرو است. همه فکر نمی کنند که کسب درآمد از شبکه بسیار سرگرم کننده است. اگر خارج از شبکه زندگی می کنید، می تواند به معنای زندگی در خارج از آب و خارج از فاضلاب باشد. پمپ های آب خورشیدی می توانند آب را از زمین بیرون کشیده و به خانه شما برگردانند.

آیا می خواهید با قبض انرژی خود خداحافظی کنید؟

اگر از شبکه برق زندگی می کنید، می توانید هزینه های انرژی خود را نه تنها امروز، بلکه در آینده نیز کاهش دهید. زباله های شما را می توان از نظر فنی بازیافت و دفع کرد. استفاده از توالت های کمپوست، سیستم های آب خاکستری و سایر ابزارها می تواند ضایعات را به حداقل برساند. یک توالت با کمپوست خوب و دارای تهویه باید تمیز و موثر باشد. اگر خارج از شبکه با منابع انرژی تجدیدپذیر زندگی می کنید، این تقریباً کاملاً خودکار است. جدای از نگهداری باتری ها، تقریباً هیچ توجه خاصی به جز نظارت بر مصرف انرژی شما لازم نیست. شما باید مطمئن شوید که انرژی مورد نیاز شما بیشتر از انرژی شما نیست. اصل زندگی خارج از شبکه این است که مطمئن شوید سیستم انرژی تجدیدپذیر شما نیازهای انرژی شما را برآورده می کند.

بنابراین در سیستم انرژی خورشیدی خارج از شبکه شما چیست؟

سیستم برق خورشیدی مستقل برای مدیریت و تولید انرژی خورشیدی کافی برای خانه شما طراحی شده است. اغلب از آن به عنوان یک سیستم خارج از شبکه یاد می شود زیرا خانه به شبکه برق محلی متصل نیست. سیستم مستقل انرژی خورشیدی متشکل از ماژول های فتوولتائیک (PV)، اینورتر، کنترل کننده شارژ، حامل ماژول PV و باتری ها است. سیستم‌های خورشیدی معمولاً شامل یک ژنراتور به‌عنوان منبع پشتیبان هستند، زمانی که خورشید کافی برای تامین برق خانه یا شارژ باتری‌ها وجود ندارد. شما باید یک باتری چرخه عمیق را انتخاب کنید که با سرب اسید یا نیکل کادمیوم ساخته شده باشد. هدف در طول عمر باتری و امکان تایید الزامات یک سیستم انرژی خورشیدی نهفته است. سیستم های قدرت مستقلی که از باتری ها به عنوان سیستم های کامل استفاده می کنند در دسترس هستند. این سیستم‌های نوع کامل برای عملکرد فقط به سیم‌کشی و نصب محلی نیاز دارند. اینورتر / کنترل کننده فرآیند تولید و ذخیره برق را بر عهده می گیرد. بسیاری از این سیستم ها می توانند به شما بگویند که در حال حاضر چه مقدار برق تولید می شود، چه مقدار در یک بازه زمانی مشخص تولید شده است و چه مقدار در باتری ها ذخیره شده است.

اگر خارج از شبکه زندگی کنید چه مزیتی دارید؟

مزایای زندگی بدون شبکه برق برای شما عبارتند از: قابلیت اطمینان کمتر شرکت برق محلی شما، جان سالم به در بردن از قطعی برق وحشتناک، عدم نگرانی در مورد کنتور برق با چرخش دائماً چرخش، کمک به صرفه جویی در هزینه، منابع فراوان با استفاده از انرژی های تجدید پذیر. برای تامین انرژی خانه خود و کمک به یک محیط سالم تر. زندگی خارج از شبکه دیوانه کننده نیست. احساس رهایی از انرژی نشاط آور است. تحقیق خود را انجام دهید و دریابید که کدام منبع انرژی جایگزین برای شما و خانواده شما مناسب است. محل زندگی و نیازهای انرژی شخصی خود را در نظر بگیرید. بودجه انرژی و مشوق های مالیاتی خود را در نظر بگیرید. این نکته کلیدی است زیرا وقتی از شبکه زندگی می کنید با آزادی شخصی خود روبرو خواهید شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر