حمایت همه جانبه کشوری از تیم ملی فوتبال/ سجادی: از طرف رئیس جمهور به سربازی رفتم


به گزارش خبرگزاری فارس، سیدحمید سجادی که پس از جلسه کمیسیون مشترک ایران و قطر به دوحه دعوت شده بود، در بدو ورود به این شهر با بازیکنان، کادر فنی و سرپرستی تیم ملی فوتبال ایران دیدار کرد. وزیر ورزش و جوانان پس از صرف ناهار با اعضای تیم ملی در جمع کادر فنی و مدیریت تیم ملی حاضر شد و دقایقی در فضایی صمیمی با آنها به گفتگو پرداخت.

سجادی با بیان اینکه امروز به نمایندگی از رئیس جمهور در اردوی تیم ملی حضور داشت، گفت: برای ارزیابی و حمایت از تیم ملی با مجید و استیلی در تماس مستمر هستم و مطمئنا همه برنامه های اتحاد در حمایت ما خواهد بود. ” رهبری برای ما بسیار مهم و حیاتی است و هر اقدامی باید در راستای موفقیت تیم ملی باشد.

سجادی افزود: آنچه تیم ملی نیاز دارد مشخص می شود و می توان مطمئن بود که تیم ملی حمایت کامل خواهد کرد. ماموریت ما حمایت از برنامه های تیم ملی است. هر جا که نیاز به حمایت داشته باشیم در کنار تیم ملی و فدراسیون فوتبال هستیم.
پس از پایان بازی ۶ ملی پوش به نمایندگی از سایر بازیکنان صحبت کردند و سجادی بر حمایت همه جانبه دولت و وزارت ورزش و جوانان از تیم ملی تاکید کرد.

حمید استیلی نیز در بخشی از این دیدار با تشکر از وزیر ورزش گفت: یکی از نکات مهم در مورد سجاد این است که خودشان ورزشکار و قهرمان بوده و هستند و درک خوبی از مشکلات و مشکلات ما دارند. من نیز شهادت می دهم که ایشان همواره به دنبال حل مشکلات عهد بوده و همواره از حمایت های لازم برخوردار بوده است. میرشاد ماجدی نیز شبانه روز در تلاش است تا مشکلات تیم ملی را حل کند اما برخی اتفاقات از جمله لغو دیدار با کانادا زیر نظر اتحادیه نبود و شرایط خاصی را برای ما ایجاد کرد. بی شک بهترین بازیکنان اخلاقی و فنی را داریم که در این اردو نهایت تلاش خود را کردند و در تمرین با انگیزه به نظر می رسیدند.

ملی پوشان همچنین با اشاره به مواردی از وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال خواستند تا قبل از جام جهانی بهترین شرایط را برای تیم ملی فراهم کنند تا حضور پررنگی در اردوهای پیش رو داشته باشند.

انتهای پیام/
این را در صفحه اول پیشنهاد دهید