جهاد دانشگاهی پرداخت ارسه پیوند صنعت و دانشگاه چودایسنا/ سمنان معاونت جهاد دانشگاهی کاشور به حمراء، رئیس جدید و سابق جهاد دانشگاهی آستان با نمایه، ولی فقیه دارآستان و امام جمعه سمنان ددار و کفتگو کرد.

حجه الاسلام والمسلمین مرتضی مطیعی دار در ددار با قدردانی از خدمات جهاددانشگاهی، دارکوشور و استانبول: جهاد دانشگاهی، در راه جهاد دانشگاهی، برای موفقیت کودتا، برای قسمت اعظم کودتای حموره، جایی که او تایید می شود. حفاظت نیهاد انقلابی کجاست؟

اشاره به اعلامیه دستوردهای جهاددانشگاهی در حوزه های ایلامی، پژوئی، فرهنگی و آموزچی کردی: در انتظار من راد جهاددانشگاهی در حوزه بایوند صنعت و دانشگاه نیز بخش شد.

امام جمعه سمنان با بیان انکه صنعت و دانشگاه پیوند مهکامی با هم نداراند، افزود: جهاد دانشگاهی می تووند با و ورد توسط کجا فرصت شغلی و تولید در شهرستان کاشور و آستان کماک کانادا است.

مطیعی، ضرورت حضور جهادگر بچتر، در دانشگاه، ها تایید کرد و خاطرشان کرد: اجرای برنامه، سلام فرنگی، در دانشگاه، لازم است.

وی با بیان وسترن انکه ها بدون خدا از ذنبال معنویت هستند، کرد افزود: کمپین دشمنان انقلاب بری با نظام و اعتقادات گوانان حزینه های زیادی می کنند. Nidhahai Inqilabi Manand جهاد دانشگاهی Bayad Bray انتقال ارزاچ ها دارای فرزندان جوان حاضر در دانشگاه تلاش کنند.

نماینده، ولی فقیه، در آستان، برای لزوم حفاظت از دو مقام، مانند جهاد دانشگاهی، در استان، تایید کرد و ارزیابی: این قضیّه توانمندی است.

اینم خبر کامل

PIAM END

منبع

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر