جاسوس اطلاعات رژیم صهیونیستی در کرمان شناسایی و دستگیر شد


به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، حجت الاسلام ابراهیم حمیدی رئیس قاضی استان کرمان عصر امروز از دستگیری فردی متهم به جاسوسی برای سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی در این استان خبر داد و گفت: متهم قصد داشت تا اقدامات متقابل انجام دهد. – فعالیت های امنیتی و خرابکارانه در استان با هوشیاری سازمان اطلاعات سپاه این توطئه ناکام ماند.

وی گفت: پس از عملیات گسترده و مستمر فنی و اطلاعاتی سربازان سازمان اطلاعات گمنام سپاه امام زمان (عج)، یکی از افراد پیوسته به سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی که قصد انجام فعالیت های ضدامنیتی را داشت. در استان کرمان در یک عملیات پیشگیرانه شناسایی و دستگیر شد

رئیس قاضی استان کرمان با بیان اینکه فرد دستگیر شده تحت عنوان شغل آزاد و شغلی در کشور فعالیت می کرد، افزود: متهم با هدف اطلاع رسانی و آموزش افراد ضد امنیت و آخرین سفر خود به کشورهای مختلف سفر کرده است. سفر به اربیل عراق بود.

حمیدی با اشاره به اشراف اطلاعاتی اولیای گمنام امام زمان (عج) در فضای واقعی و مجازی، گفت: متهم با استفاده از فضای مجازی و فرستادگان خارجی و از طریق نرم افزارهای متعدد رمزگذاری شده سعی در ارتباط با سازمان ها داشت. توسط نهادهای نظامی و اطلاعاتی رژیم غاصب صهیونیستی انجام شده بود و با تکیه بر اشراف سازمان اطلاعات سپاه، این توطئه در فضای مجازی و شبکه های اصلی سرویس اطلاعاتی این رژیم نیز کشف و خنثی شد.

وی تصریح کرد: دستگاه اطلاعاتی رژیم غاصب صهیونیستی تمام تلاش خود را برای جذب عناصر به ویژه اراذل و اوباش از طریق فضای مجازی انجام می دهد که به فضل الهی در این مورد توسط نیروهای نخبه امنیتی کشف و مسدود شد.

رئیس شورای قضایی استان کرمان ادامه داد: متهم قصد داشت اطلاعات خود را برای خروج از کشور و ملاقات با یکی از سرویس های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در یکی از کشورهای منطقه و دریافت ماموریت جدید جمع آوری کند اما قبل از این دستگیر شد. خروج از کشور

شایان ذکر است؛ رهبر معظم انقلاب اسلامی ۲۰ مهرماه سال جاری در دانشگاه افسری و تربیت نیروی انتظامی امام حسن مجتبی (ع) با اشاره به توطئه های بیگانگان برای ایجاد اخلال در جامعه و امنیت و آرامش مردم تاکید کردند: می گویم: واضح است که این برنامه کار آمریکاست، کار رژیم غاصب و جعلی صهیونیستی و پیروان آنهاست.»

انتهای پیام/ س
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید