تیم های Steam Fresh با انجمن تناسب اندام پزشکی به عنوان شریک صنعت – Medical Fitness ملاقات می کنند


تیم انجمن بخار تازه و تناسب اندام پزشکی آماده ارائه دستمال مرطوب ضدعفونی کننده با اسید سیتریک برای کاهش تناسب اندام در جامعه است.

آرلینگتون ، VA ، 10 مه 2021 – Voper Fresh ، تولید کننده برجسته محصولات تمیز کننده قوی تر ، ایمن تر و سبز تر که مخصوص صنعت ورزش و تناسب اندام طراحی شده است ، با همکاری انجمن تناسب اندام پزشکی ، اسید سیتریک را به عنوان شریک صنعتی به ارمغان آورده است. کمک کرد. ضدعفونی مواد شیمیایی برای تجهیزات تناسب اندام پزشکی در ایالات متحده.

استفان استاینبرگ ، بنیانگذار Vapor Fresh ، گفت: “با ارائه امکانات تناسب اندام پزشکی به عنوان جایگزینی برای ضدعفونی کننده های با سهمیه سخت ، می توانیم به آنها کمک کنیم تا محیط ایمن تری را برای بیماران و اعضای خود فراهم کنند.” “ما مشتاق همکاری با انجمن تناسب اندام پزشکی هستیم ، که شهرت و شهرت آن در صنعت به ما کمک می کند تا به مراحل بعدی توسعه Steam Fresh برسیم.”

با توجه به افزایش شدت و فراوانی فرآیندهای پاکسازی از بیماری همه گیر کووید -19 ، افزایش قرار گرفتن در معرض آلیاژهای آمونیوم چهار ضلعی یا quats به نگرانی متخصصان تبدیل شده است. با توجه به گزارش های مستند از حملات آسم ناشی از quats و قرار گرفتن در معرض عوامل تحریک کننده ریه ، این نگرانی خاصی در باشگاه بدنسازی و تناسب اندام است.

Steam Fresh – دستمال مرطوب بدنسازی ضدعفونی شده به جای کواتز از اسید سیتریک برای ضد عفونی استفاده می کند. اسید سیتریک یک ماده فعال تأیید شده در فهرست مواد شیمیایی ایمن EPA است و این دستمال ها دارای کمترین خاصیت سمی EPA هستند که حتی نیازی به برچسب زدن با هشدار ندارند. حتی با وجود این ماده شیمیایی اسید سیتریک ، دستمال مرطوب استریل Steam Fresh gym هنوز در EPA ثبت شده است تا 99.9٪ از میکروب ها و آنتی بیوتیک های EPA List N را برای کروناویروس ها ضد عفونی کند.

دیوید فلانچ ، FMFA ، مدیرعامل موقت انجمن تناسب اندام پزشکی گفت: “انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است که از طریق برنامه مشارکت صنعتی ما با Bhapar Fresh همکاری می کند.” “برنامه ما به ما امکان می دهد محصولات صنعت را با عضویت در تناسب اندام پزشکی به اشتراک بگذاریم. در زمانی که گندزدایی در امکانات تناسب اندام بسیار بالا رفته است ، داشتن فروشندگانی مانند Vapor Fresh که محصولات م withoutثر و بدون مواد شیمیایی سخت ارائه می دهند ، بسیار مهم است. ”

###

Vaper Fresh از سال 2008 محصولات تمیز کننده قوی تر ، ایمن تر و سبزتری را برای صنعت ورزش و تناسب اندام ایجاد کرده است. آنها علاوه بر دستمال های استریل بدنسازی خود ، اسپری های تمیز کننده گیاهی برای پدهای ورزشی و تجهیزات تناسب اندام ، مواد شوینده لباسشویی برای شستشوی فعال خانه تولید می کنند. بسیاری از ورزشکاران و پیراهن های ورزشی ، و درسی که کفش و کفش صد در صد طبیعی می پوشند.

مخاطب:
آخرین بخش روابط رسانه ای Steam
[email protected]
888-619-0729

# # #

برای ملاحظه مطالب بیشتر در مورد Steam Fresh اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید