تیموتی چلمت برای لباس جذاب “وونکا” ترول شد


وقتی اولین عکس خود را با ویلی وونکا پادشاه شیرینی پزی به اشتراک گذاشت ، شاید تیموتی چلمت انتظار چیز شیرینی را از طرفداران داشت.

این بازیگر 25 ساله روز یکشنبه عکس را در اینستاگرام و توییتر بارگذاری کرد و توسط هزاران دنبال کننده مورد ترول قرار گرفت و بسیاری از آنها او را با شخصیت گونزو در “سرود کریسمس ماپت” مقایسه کردند.

Chalamet در حال حاضر در انگلستان مشغول فیلمبرداری برای فیلم “Wonka” است – فیلمی در مورد منشاء شخصیت کتاب محبوب کودکان رولد دال.

اولین عکس از مجموعه ، Challemet را با لباسی نشان می دهد که انگار مستقیماً از دوران ویکتوریا در انگلستان گرفته شده است و کت مخملی سرمه ای و کلاه قهوه ای پوشیده است.

“مرا با نام خود صدا کن” ستاره دیده می شود که عصایی و روسری طرح دار به گردن خود حمل می کند.

“چه کسی بهتر است آن را بپوشد؟” توسط کاربر توییتر مورد آزار و اذیت قرار گرفت، به اشتراک گذاری تصاویر وونکا در نقش شارلوت دیکنز و چلمت در نقش گونزو در “سرود کریسمس ماپت”.

“گونزو. من هنوز نمی فهمم چرا وونکای دیگری وجود دارد که شبیه سرود کریسمس است. ” به طرز مضحک دیگری نوشته شده است.

در همین حال ، برخی دیگر نیز ادعا کردند که مجموعه Chalemet برای نمایش دقیق ویلی وونکا کمی هیپستر به نظر می رسد.

سام گریزمان ، پسر سالی فیلد ، می گوید: “داستان اصلی ویلی وونکا یک انتخاب شجاعانه است که در سال 2010 در ویلیامزبورگ انجام شد.” در توییتی که بیش از 1700 بار پسندیده شد.

وی گفت: “Timothy Chalmet Willie Wonka زمانی است که یک گروه متمرکز هالیوود سعی می کند Tumblr Saximen را بسازد.” دیگری نظر داد، با استناد به وبلاگ محبوب 2010.

در همین حال فیلمساز دیگری گفت “به گرم کردن ویلی وونکا ادامه بده.” و پیشنهاد کرد که آنها در نهایت توسط هنرمند “Aquaman” ، جیسون موموآ ، بازی شوند. و در حالی که برخی غیر طبیعی زشت بودند در تفسیر مجدد مقاصد وونکا ، یک مفسر برای او یک روز خوب آرزو کرد ، آقا ، به طور خلاصه. نوشتن“رابطه جنسی ویلی وونکا باید متوقف شود.”

اما در حالی که بسیاری ممکن است وونکای Chalmet را مورد تمسخر قرار دهند ، بسیاری دیگر نیز خوشحالی خود را از تصویر اول و لباس زیبای ستاره ابراز کردند.

کیران شیپکا ، بازیگر فیلم “دیوانه” در زیر پست اینستاگرام گفت: “خدای من.”

ربل ویلسون گفت: “همه چیز در مورد این X”.

Chalmet پا به پای ژان وایلدر و جانی دپ است که هر دو ویلی وونکا را در اقتباس از صفحه نمایش بزرگ دیده اند.

ژان وایلدر در سال 1971 در “ویلی وونکا و کارخانه شکلات سازی” ظاهر شد.
عکس سهام جهانی
جانی دپ در نقش ویلی وونکا "کارخانه چارلز و شکلات" (2005)
جانی دپ در نقش ویلی وونکا در فیلم “چارلز و کارخانه شکلات سازی” (از سال 2005).
عکس سهام جهانی

در «وونکا» اولیویا کلمن و سالی هاوکینز نیز بازی خواهند کرد و قرار است در سال 2023 روی پرده سینماها برود.

شالمت روز دوشنبه به ترولینگ لباس خود توجهی نکرد و در عوض در اینستاگرام عکس خود را روی جلد مجله تایم با عنوان “رهبران نسل بعدی” به اشتراک گذاشت.

این ستاره که بعداً در فیلم علمی تخیلی با بودجه بزرگ “دان” ظاهر می شود ، زیرنویس این تصویر را نوشت: “مجله تایم. ببینید FK چگونه است ؟؟؟!”دیدگاهتان را بنویسید