من در طول این سالها مطالبی مبتنی بر شواهد نوشته و ضبط کرده ام که می توانید در ارتباط با عضله سازی ، کاهش چربی و سالم ماندن تصور کنید.

من همچنین با هزاران زن و مرد در هر رده سنی و رده های مختلف کار کرده ام تا به آنها کمک کنم از زندگی خود بهترین استفاده را ببرند.

این بدان معنا نیست که همه چیزهایی که می گویید باید بصورت کورکورانه بلعیده شوند ، اگرچه بیایید با آن روبرو شویم – هیچ کس همیشه در همه چیز درست نیست. و به ویژه در زمینه هایی مانند غذا و ورزش ، که به لطف تلاش محققان صادق و سخت کوش و رهبران فکری دائما در حال پیشرفت است.

به همین دلیل است که من همیشه از شنیدن سخنان افرادی که با من موافق نیستند ، خوشحالم ، به ویژه هنگامی که استدلال ها و مدارک خوبی برای اثبات ادعاهای خود دارند.

گاهی اوقات نمی توانم وارد موضع آنها شوم ، اما گاهی اوقات چیزی یاد می گیرم و به نوعی ، من همیشه از این بحث قدردانی می کنم.

این ایده به من این سری از قسمت های پادکست را داد: پرداختن علنی به مواردی که مردم با من مخالف هستند و نظر من را به اشتراک می گذارند.

آن را به عنوان یک نسخه سریع پرسش و پاسخ در نظر بگیرید.

بنابراین ، در اینجا آنچه من انجام می دهم:

هر دو هفته یکبار از فالوئرهای اینستاگرام خود می پرسم که با من چه عقیده ای ندارند و سپس مطالب کلی تر یا جالب تری را انتخاب می کنم تا در پادکست به آن بپردازند.

و در این قسمت به موارد زیر می پردازم. به به

شما از استروئیدها استفاده نکرده اید بنابراین هر چیزی که در مورد آنها می گویید اشتباه است ، شاید اشتباه باشد و صلاحیت صحبت در مورد آنها را ندارید.

در نهایت ، اگر مایل به حمایت از نمایش هستید ، لطفاً یک بررسی سریع در iTunes بگذارید. واقعاً کمک می کند!

مهر زمان:

3:14 – شما از Winstrol ، تستوسترون ، Ecsterone ، Trenbolone ، Serums یا سایر داروها استفاده نکرده اید ، بنابراین نمی توانید در مورد آنها اظهار نظر کنید.

4:45 – چرا برخی از افراد از استروئیدها استفاده می کنند؟

6:41 – تأثیر استروئیدها چقدر است؟

8:40 – آیا خطر پاداش گرفتن برای کسانی که هر روز به باشگاه می روند منطقی است؟

10:08 – خطرات استروئیدها چیست؟

11:09 – آیا باید دارویی را امتحان کنید تا بتوانید در برابر آن توصیه کنید؟

در نمایش ذکر شده است:

مکمل های لژیون را از اینجا بخرید

نظر شما در مورد این قسمت چی بود؟ چیز دیگری برای به اشتراک گذاشتن دارید؟ با گذاشتن کامنت در ادامه به من اطلاع دهید!